Burun Estetiği Hasta Yorumları

abdulkadir bey o kadar iyi birisi ki insan olarak direk ona güvendim, ucuz olsun diye tanınmadık doktorlarla uğraşmaktan vazgeçtim çünkü ameliyattan sonra nefes açısından dahil kötü olmasındna korkuyorum. bir kere yatacaksam masaya düzgün olsun kurtulayım, birkaç aylık maaşımı ev kredisi için biriktirmiştim onu biraz daha erteleyip ameliyat olmayı düşünüyorum abdülkadir beye

Bence çok doğru düşünüyorsun..
Çünkü burun yüzün tam ortasında ve iyi bir doktor elinden geçmesi lazım
Yaz sonumu olmayı düşünüyorsun canım?

abdulkadir bey o kadar iyi birisi ki insan olarak direk ona güvendim, ucuz olsun diye tanınmadık doktorlarla uğraşmaktan vazgeçtim çünkü ameliyattan sonra nefes açısından dahil kötü olmasındna korkuyorum. bir kere yatacaksam masaya düzgün olsun kurtulayım, birkaç aylık maaşımı ev kredisi için biriktirmiştim onu biraz daha erteleyip ameliyat olmayı düşünüyorum abdülkadir beye

kagıthavlu,
ben seni hatırladım. sanırım daha önce de yazışmıştık buradan. Canım vallahi bende kredi çekip ameliyat olmuştum. Yüzümdeki güzelliği gördükçe de kesinlikle zor gelmedi sonra ödemesi. bence ortaya çıkan sonuç için kesinlikle değer. pişman olmayacağına adım gibi eminim :)) gün aldın mı Göksel beyden?

Evet ilk olacak, ilk ve son olur insALLAH :)

İlk ve son olur canım, hiç endişelenme :) Doktorumuz işinin ehli. Benim kendisine güvenim sonsuz. Etrafımdaki herkese onu öneriyorum.
10 yıllık hastasını gördüm ben, hala hiçbir şikayeti yoktu. ne bir çökme, ne de başka bir sıkıntı. Çok ciddi referanstır, başka doktor yıllar önce ameliyat olmuş bir arkadaşımda çökme oldu, şimdi revizyon olmayı planlıyor.

Inanin bana reviziyon ameliyatim icin o kadar doktor gezdim, ama bu kadar güzel, dogal burunlar görmedim ve göksel bey kadar kimse güven vermedi bana, Göksel beye bende cok güveniyorum, güvenmeseydim reviziyon olan arkadaslarimi ( 8 kisi) tahfsiye etmezdim, gerci bazilari Benim sonucumu görmek istiyorlar , bazilari ise benimle reviziyon ameliyatima görüsmeye gelicekler. Insallah cok mutlu oluruz hepimiz:)))

merhaba decke,

yazılarını okudum, memnun olman harika. Ben hepinizin çok mutlu olacağına eminim. Göksel bey yüze çok uyumlu doğal burunlar yapıyor. Ben de kendisine 2,5 yıl önce hem burun nem çene ameliyatı olmuştum. Çeneme operasyon yapmayı kendisi önerdi, zira eğer onu yapmasaydık yüzüm asimetrik olacağından istenilen sonucu alamayacaktık. İyiki de dinlemişim kendisini. Yüzün bütününe bakıp, o şekilde değerlendiriyor. Eğer yağ enjeksiyonu ya da dolgu yapılması gerekiyorsa onu da belirtiyor. Şimdiden geçmiş olsun. Seni daha uzun süre bu forumda göreceğiz sanıyorum :)))

Çok ihtiyacın yoksa ertele bence
Bende dudak dolgusu yaptırdım ama çoook doğal
Benim kendi dudaklarımda dolgunda sanırım yaş ilerleyince hacim kaybediyor
Göksel beyin eli çok doğal şekerim:KK9:

Çılgın hatun. dediğini hemen uygulamaya koyuyor vallahi, maşallah :))
Merak ettim dudaklarını, ne kadar sürecekmiş dolgunun etkisi?

19 Agustos ameliyat tarihim,ilk ameliyatim hayal kirikligi oldugu icin cok endiseliyim ama insallah istedigim gibi olur,bu arada sen Central Hospital da mi oldun?

Selam cnm. Nasilsin? Ameliyat icin daha hazir misin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba decke,

yazılarını okudum, memnun olman harika. Ben hepinizin çok mutlu olacağına eminim. Göksel bey yüze çok uyumlu doğal burunlar yapıyor. Ben de kendisine 2,5 yıl önce hem burun nem çene ameliyatı olmuştum. Çeneme operasyon yapmayı kendisi önerdi, zira eğer onu yapmasaydık yüzüm asimetrik olacağından istenilen sonucu alamayacaktık. İyiki de dinlemişim kendisini. Yüzün bütününe bakıp, o şekilde değerlendiriyor. Eğer yağ enjeksiyonu ya da dolgu yapılması gerekiyorsa onu da belirtiyor. Şimdiden geçmiş olsun. Seni daha uzun süre bu forumda göreceğiz sanıyorum :)))
Evet bana cok güven verdi Göksel bey, dedigim gibi Sadece ortada bulusamadik, benim burnum uzatilmasini istiyorum, kemigi yükseltirse ve uzatirsa,ucuda basik daha cok mutlu olurum, tekrar görüsücegim Göksel beyle...göksel bey yüze uyumlu burun yaptigindan eminim, bundan hic süphem yok, fakat ben öyle cok mutlu olurum, cünkü ilk ameliyata Burnumu 90 derece kisatildi , uzunlugu yakisiyordu bana, cok az uzatsa bile mutlu olurum, ama bence yapar , cünkü göksel beyin gayesi hastalarini mutlu etmek, ve resimlerde baktigimda sunuda görüyorum, hastalari mutluysa, göksel beY daha cok mutlu oluyor, iste göksel Beyde onu taktir ediyorum , Empathie !!!

Merhaba arkadaşlar,ben yaklaşık 1,5 sene burun ameliyatı için doktor araştırdım.Benim burnum küçük ve aşağıya düşüktü gülünce daha da düşüyordu ve artık takıntı haline getirmiştim.Fotoğraf çektirmemeye yada gülünce elimle burnumu kapatıyordum.Fakat estetik yaptıran herkes bana çok yapay geliyordu okka gibi kusursuz burunu yüzün ortasına koymuşlar gibi duruyor ve herkeste olan aynı ifade beni soğutuyordu.. anlayacağınız çok arada kaldım:)Sonra Ali Mezdeği’nin Nişantaşın daki muayenesine gittim Ali bey ile konuştuğum zaman içimden evet doktorumu buldum dedim. Yaptığı burunları gösterdi daha da ikna oldum Ali bey gerçekten güvenebiliceğiniz çok kaliteli bir doktor.Bunu ilk konuşmanızda hissedebiliyorsunuz.Bu arada Ali bey ile görüşmeyi beklerken çene ameliyatı olmuş başka bir hastayla konuştum bu da beni çok etkiledi çene cerrahisi olan bir doktorun yüze nasıl bir burun yapılacağını iyi bilendir bence ...Neyse gelelim ameliyat gününe sabah saat 9 da hastanede oldum tabi bu arada hayatımda hiç narkoz almadım,bayılmadım bilmediğim bir durumu yaşamak beni çok tedirgin etti:)nabzım 130 lardaydı.İlk narkozu verecek olan doktor geldi en son hangi ilacı kullandın?,daha önce ameliyat oldun mu?...vs gibi sorular sordu gerekli tüm testler yapıldıktan sonra uygun görüldüm ve geldi ameliyat anı Ali bey geldi fotoğraflarımı çekti tabi ben bu arada bir sürü şey soruyorum ve korkuyorum yani neredeyse vazgeçicem:) sonra bana bir iğne yaptılar erkek arkadaşım ne zaman etki eder dediğini hatırlıyorum o an gülmeye başladım kendimi o kadar iyi hissettim ki kuş gibiydim hani dünya yansa umrumda değil ameliyat odasına alındım sürekli konuşuyorum ama ne dediğimi duymuyorum tek hatırladığım burası ne kadar kalabalık.....Sonra odadan çıkışımı hatırlıyorum o kadar üşüdüm ki hemen üzerimi örttüler.Hiç ağrım olmadı sadece ağızdan nefes almak beni biraz sıkıntıya soktu o kadar.2.gün ise tamponlarım alındı hiç acımıyor sadece burnunuzdan uzun bir şey çıkması doğal olarak hoş pek hoş değil:))Tamponlarım alındıktan sonra taburcu edildim yüzüm biraz şişti 3. ve 4. günü şiş oluyor endişelenmeyim sakın:KK66: 5.günden sonra çok rahat nefes almaya başladım .Ali bey o kadar doğal bir burun yaptıki görenler ya sende bir değişiklik var botox mu yaptırdın,gittikçe güzelleşiyorsun elmacık kemiklerini mi yaptırdın diye soranlar oldu yani direk burnunu mu yaptırdın diyen olmadı.Tabi ben daha da mutlu oldum.Sizlere bunu uzun uzun anlatmamın nedeni ben çok zaman ayırdım ve kimseden net bir cevap alamadım,güvenemedim ve bir çok şey reklam gibi geldi.Şimdi ameliyat olalı 1 ay 8 gün oldu ve ben kendimi çok iyi hissediyorum aynaya baktığımda ifadem aynı.Çok kısa sürede iyileştim.Olmak isteyen arkadaşlara tek önerim Ali bey ile görüşmeden karar vermeyin.Bu artık günümüzde çok kolay olan ama bir o kadar da önemli olan bir ameliyat.Herkesin herşey gönlünce olsun.

Evet bana cok güven verdi Göksel bey, dedigim gibi Sadece ortada bulusamadik, benim burnum uzatilmasini istiyorum, kemigi yükseltirse ve uzatirsa,ucuda basik daha cok mutlu olurum, tekrar görüsücegim Göksel beyle...göksel bey yüze uyumlu burun yaptigindan eminim, bundan hic süphem yok, fakat ben öyle cok mutlu olurum, cünkü ilk ameliyata Burnumu 90 derece kisatildi , uzunlugu yakisiyordu bana, cok az uzatsa bile mutlu olurum, ama bence yapar , cünkü göksel beyin gayesi hastalarini mutlu etmek, ve resimlerde baktigimda sunuda görüyorum, hastalari mutluysa, göksel beY daha cok mutlu oluyor, iste göksel Beyde onu taktir ediyorum , Empathie !!!

Goksel bey tabiiki hastalari mutlu olunca mutlu oluyor. Gelismelerden haberdar edersin bizin :)

ameliyat icin hazir degilim ama hicbir zaman hazir olamam zaten apar topar girerim herhalde ameliyata

Oyle daha guzel oluyor zaten. Aralik son haftasi karar verip ocak ayinin ilk haftasi ameliyat olmustum. Eger uzerinde fazla kafa patlatsaydim vazgecebilirdim. Iyiki oyle yapmisim. Cok mutluyum :)) darisi basina. Gelismelerden bizi haberdar et

Goksel bey tabiiki hastalari mutlu olunca mutlu oluyor. Gelismelerden haberdar edersin bizin :)

Ehhhhhhhhh sira banada gelsin artik, mutlulugumu sizinle paylasmak isterim tabi:))) sadece burada degil bir Alman forumu daha var, almanyada estetik olan ve mutsuz olan hastalar cok , reviziyon icin doktor arastiriyorlar, reviziyondan sonra insallah onlara yardimci olurum:)))

Ehhhhhhhhh sira banada gelsin artik, mutlulugumu sizinle paylasmak isterim tabi:))) sadece burada degil bir Alman forumu daha var, almanyada estetik olan ve mutsuz olan hastalar cok , reviziyon icin doktor arastiriyorlar, reviziyondan sonra insallah onlara yardimci olurum:)))

Mutlu olduktan sonra insan yardımcı olmak istiyor zaten :)

Ben de her estetik yaptırmak isteyenin mutlu sonuca ulaşmasını istiyorum çünkü hem maddi hem de manevi üzüntü sonuç eğer kötü olursa..
Göksel bey bence ve birçok kimse için doğru adres:)

Ben de her estetik yaptırmak isteyenin mutlu sonuca ulaşmasını istiyorum çünkü hem maddi hem de manevi üzüntü sonuç eğer kötü olursa..
Göksel bey bence ve birçok kimse için doğru adres:)
Evet Ece abla, bunu artik bir görev olarak görüyorum, cünkü benden kötü olan burunlarda var Alman Forumunda ve cok caresizler, onlara yardimci olursam ne mutlu bana:))) gayem reviziyondan Sonra o olacak...:)))

X