Ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

evet ben kullanıyorum. tüm temizlik ürünlerini kullanıyorum. şampuan, çamaşır deterjanı, yağ çözücü, temizlik ürünleri, tüy azaltıcı...vs.
başta bende inanmamıştım ama....

zaten allerjisi olan yada egazama şikayeti olanlara burada prof. dr. bu ürünleri tavsiye ediyor. kendisi de kullanıyor....

annem masaj kremini kullanıyor romatizma ağrılarına çok iyi geldi, ben işe yarayacağını zannetmemiştim ama ona da belli etmedim, hala kullanıyor ve çok memnun

Bu losyonu almak için illa üyesi mi olmak lazım sitesine girdim ama satış yapılmyor sanırım oradan???

ücretsiz üye olunuyormuş ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar annemin de benim de saç dökülme sorunumuza hiçbir şey çözüm olmadı. Tabii benim tüy sorunum apayrı bir konu :KK43: :KK14:
Ersağ ürünlerini satan bir tanıdığım var eğer tavsiyeniz kesinse almayı düşünüyüorum :KK31:

bende yeni üye oldum ,alıp deneyeceğim bakalım

Arkadaşlar annemin de benim de saç dökülme sorunumuza hiçbir şey çözüm olmadı. Tabii benim tüy sorunum apayrı bir konu :KK43: :KK14:
Ersağ ürünlerini satan bir tanıdığım var eğer tavsiyeniz kesinse almayı düşünüyüorum :KK31:

Merhaba
Ben ersag temsilcisiyim ama sirf
reklam
Yapmak icin söylemiyorum gercekten ben şampuanlarini kullandım ve saclarım geldi ki avuç avuç dokuluyorlardi.
Tüy azalticida yine çok etkili kısacası her ürünü muhteşem sadece bulasikmatikten memnun değilim

Kansizlik varmi baktirdiniz mı ki eğer varsa ersag da fayda etmez yani...

Canım benim kardeşiminde saç dökülme problemi var şimdi o da başladı bio şampuana ama tavsiyem losyonu ile birlikte kullan daha güzel sonuç alırsın..Ben dene derim hiçbir kaybın olmaz...

Duş jelini bende kullanıyorum,kokusu güzel ve kalıcı,hatta temizlik ürünlerinide. Lazer epilasyon yaptırdım bu yüzden bu ürüne gereksinim duymuyorum,hatta vajinal bölgede tam aldırmayın brezilya modeli dedikleri model erkek kadın farketmiyor çok revaçta,hem azda olsa tüy gerekli bence:)

slm arkadaaşlar ben bi süredir ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum çokta mennunum bi kuaför arkadaşımdan duymuştum müşteriler çok memnun bana geliş süreleri uzadı demişti aynen öyle oldu ben esmerim ve kıllıyım oldukça haftada 1 kaş bıyık için gidiyodum şimdi nerdeyse 20 günlere kadar çıktı süre çok olmadı başlayalı asıl etki 4-6 ay arasındaymış benim 1.5 ay oldu ve arada unutuğumda oluyo düzenli olsam dahada iyi sonuç alıcam muhtememlen şuan için incelme söz konusu ama %70 oranında azalma görülüyomuş inşallah dah iyi sonuçlar alıcam duş jeliyle beraber kullanıyorum temiz cilde her akşam uygulanıyo ben memnun kaldım

Arkadaşlar bu eskide kalmış bir konuymuş ama ozamandan beri tekrar kullananlar var ise bilgi alabilirmiyiz fiyatı ve işlevi konusunda.

Ben ersag uyesiyim bu ayki siparisime hediye olarak eklendi bu urun kullanip size yazicam.Bence bi tanisin ersagla onyargili olmaktansa.Hic bir kaybiniz olmaz hemde uyelik ucretsiz her ay siparis zorunlulugu yok her ay bir dolu hediyede cabasi.

ersağ temsilcisiyim.temsilci olmam nedeniyle her ürünü alıp tek tek deniyorum şimdiye kadar beni hayal kırıklığına uğratan hiç bir ürünle karşılaşmadım.boyalı saçlarım var kremsiz tarayabilmem mümkün degil argan yağlı şampuanını tavsiye üzerine bizzat alarak denedim ve ilk yıkamada bile farkı gördüm.hiç krem kullanmadığım halde saçlarım yumuşacık ve taramada hiç sorun yaşamadım.yağ çözücü,genel temizlik,damla, banyo wc çok çook özel ürünler.tüy azaltıcı krem ise şu an listemde ilk sırada mutlaka denemek istiyorum.temsilci olmama rağmen sonucu sizle tüm samimiyetimle paylaşacağım..

Kızlar ben kendime sipariş vericem bu ay isteyen varsa fiyatı çok iyi :)

Son düzenleme:
X