Basenli Bayanların Zayıflama Deneyimleri

Yakinlarimda yuruyus yapabilecegim bir yer olmadigi icin eve eliptik bisiklet aldim. Basenlerde inanilmaz ise yariyor, farkedilir bir sikilasma oluyor. Ilk ay birinci seviyede gunde 20-25 dk yaptim. Olabildigince her gun duzenli olarak yapmaya calistim. Maksimum 2 gun ara verdim. Ikinci ay ikinci seviyeye getirip yine ayni sekilde tekrarladim. Onemli olan duzenli yapmak, zamaniniz yoksa bile en azindan minimum 10 dakika kullanmak bile fark ettirecektir diye dusunuyorum. Cok zor gelir de yaparken sikilirsaniz dizi izlediginiz saatlere denk getirin, zamanin nasil gectigini anlamayacaksiniz :)) umarim hep birlikte kurtuluruz bu illetten!

düzenli yapamıyorum yaparsam faydası olacaktır mutlaka ...2 ayda ne kadar farketti kg olarak veya incelme olarak ?

Ne yaparsanız yapın boğazı tutmadıktan sonra o basenler erimiyor.:KK1:Benim yaptığım spor kadar başkası spor yapsa iğne ipliğe döner.Ama ben hem yapıp hem yediğim için etkili olmuyor.Ama size şu hareketi öneririm.Baya işe yarıyor.Önünüze bir sandalye alın.Arkasına geçip bacağı ne yana ne arkaya iki tarafın tam ortasına gelecek şekilde açın.Bu hareketi her iki bacağa günde yüz kere ve düzenli bir şekilde yapın faydası büyük olacaktır.Yan yağlar için de bir tane dambıl edinin.Fiyatları on veya onbeş liradır tam hatırlayamıyorum.Veya su şişeleriyle de olur.Hiçbirşey bulamıyorsanız elinizde birşey yokken yapın.Ben ikibuçuk kiloluk dambıllarla yapıyorum.Sağ ve sol tarafa eğilip kalkın.Yan yağlarınız eriyecektir.

diyetisyen ve spor hocası eşilğinde kilo verdim her şeyi deniyorum istediğim kadar kilo verebiliyorum sonuççç basenler ahaaa ortada değişen pek birşey yok offffffffffffff:KK43:(((

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X