Krdi'nin parfüm dünyası

:))
canım benimm mutluluklar..
umarım hep çok mutlu ve birbirinize saygılı bir çift olursunuz...
sen ne düşünüyorsun???
benimki gündüz düğünü olacak birde denizlide olacak:)))
akşam serinliğinden ziyade öğle sıcağında kullanacağım bu parfümü birde ben:KK1:

sanada mutluluklar canım benim
çok mutlu oluruz inşallah benim düğünüm akşam olacak
gündüz olacağı için daha hafif bişeyler seçmen gerekebilir..
ben lalique düşünmüştüm ama hala araştırmadayım:))

Elfinnn ben de sana Versace Bright Cristalle'i önermiştim.Ben bu işten anlıyormuyum ne:)))
Erkek arkadaşım hediye etmişti bana yakınlarda.Yeni kullanmaya başladım.Sevdim gerçekten de.

Elfinnn ben de sana Versace Bright Cristalle'i önermiştim.Ben bu işten anlıyormuyum ne:)))
Erkek arkadaşım hediye etmişti bana yakınlarda.Yeni kullanmaya başladım.Sevdim gerçekten de.

bencede güzel bir kokuu ben onun koltukaltını kullanıyorum miss gibi kokuyorum terleyince:KK1:

evlenicek arkadaşlara şimdiden mutluluklar:123:
ben evde kaldım bari evlenceklere yardım edip sevaba gireyim:KK37:
ben bugün evlensem düğünümde sıkacağım parfüm christian dior j'adore olur...
şimdiye kadar o kadar parfüm kokladım dönüp dolaşıp beğendiğim yegane parfümdür kendisi.birde victor rolf kokuları çok klastır kesinlikle farklılık yaratır girilen ortamda özellikle son kokusu eau mega muhteşem

evet cnm bana erkeksi geliyor unisex havası var ama kesinlikle çok çekici o tarzda diesel fuel for life da çok beğeniyorum ama yazın gerçekten bayıyorlar en son loewe i loewe u aldım baya güzel ama bide akşam için bir şeyler istiyorum viktor&rolf flower bomb nasıl bi seçim olur sence

viktor rolf flower bomb extreme kullandım ben iki kez edpsi bile kesmedi beni. Ben onu gece değil gündüz kullandım :KK1:
Oldukça çiçek şimdi siz daha baharatlı seviyorsunuz galiba. Viktor rolf'de baharat var diyorlar ama ben görmedim bana yoğun yoğun çiçek incee bi baharat geldi yani öyle bi hypnotic poison ya da gucci by gucci ya da tom ford gibi burnunuza yoğun bir baharat çekmiyorsunuz. Genelde baskın çiçek. Saf çiçeğin daha dark hali bana öyle geldi

Yook zaten kokmasın. Bvlgari blv bir gelin kokusu olamaz bence de:KK50:
Bence siz versace bright crystal ve chanel chance eau fraiche ile başlayın gelin bana anlatın eleyelim öyle öyle gidelim. Versace daha masum ve parlak bir kokudur. Harikadır. Işıl ışıl su gibi kristal gibi bi his verir insana. Adıyla özdeş yani. Eau fraiche biraz çiçek biraz ferah biraz da vanilyadan dolayı sanırım daha 'o kadar da hafif değilim' diyen bir parfüm. Hafif olmasa da terle birleştiğinde üzmüyor ikisini bi deneyin

tamam teşekkür ederimm...
h.sonu bakabilirim ancak...
bakıp elediğimde sana haber edeceğim tatlım...
teşekkürler.....

bencede güzel bir kokuu ben onun koltukaltını kullanıyorum miss gibi kokuyorum terleyince:KK1:

Evet işte yazın parfümde mühim olan bu. ben bi kez çok severek kullandığım poison'ı yazın kullandım kendimi duşa zor attım. Çook sevdiğiniz birşeyden bile soğursunuz yanlış zamanda kullandınız mı

şimdiye kadar o kadar parfüm kokladım dönüp dolaşıp beğendiğim yegane parfümdür kendisi.birde victor rolf kokuları çok klastır kesinlikle farklılık yaratır girilen ortamda özellikle son kokusu eau mega muhteşem

tavsiyen için teşekkürler canım not alıyorum en kısa sürede deniycem
rabbim sanada hayırlı birini çıkarsın karşına inşallah:))

Ben vakti zamanında eau mega için başının etini yedim mi yemedim mi

viktor rolf flower bomb extreme kullandım ben iki kez edpsi bile kesmedi beni. Ben onu gece değil gündüz kullandım :KK1:
Oldukça çiçek şimdi siz daha baharatlı seviyorsunuz galiba. Viktor rolf'de baharat var diyorlar ama ben görmedim bana yoğun yoğun çiçek incee bi baharat geldi yani öyle bi hypnotic poison ya da gucci by gucci ya da tom ford gibi burnunuza yoğun bir baharat çekmiyorsunuz. Genelde baskın çiçek. Saf çiçeğin daha dark hali bana öyle geldi

kalıcılığı çok iyiydi iki gün kaldı üstümde kıyafetimde özellikle kokusuda beni büyüledi resmen benim değişiyor koku tercihlerim ama bu konuda kararsız kaldım euphoria kullanıyordum bi ara oda amor amora döndü herkes kullanıyor artık parfümlerin summer editionları sence gerçekten hafifletip işe yarıyor mu geçen yaz alien summer edition kullandım hafiflemeyle beraber kalıcılığı gitmiş gibi hissettim

extremele klasik arasındaki fark ne la.
bende flower bomb var seninde bildiğin üzre hakkaten bomba gibi parfüm.ama bence her ortama uyabilcek bir koku değil daha çok gece için ideal:21:

:)) evet hayatımmm
farkettim zaten şimdi ajandamı açıp not alınca senin adını karşısına da bright cristalleyi gördümmm:KK70:
canım anlarsın tabi sende yaaa anlamaz mısın heçççç:KK19:
hangi topiği açsam seni görüyorum ben zaten:KK64:

:)) evet hayatımmm
farkettim zaten şimdi ajandamı açıp not alınca senin adını karşısına da bright cristalleyi gördümmm:KK70:
canım anlarsın tabi sende yaaa anlamaz mısın heçççç:KK19:
hangi topiği açsam seni görüyorum ben zaten:KK64:

Hea ben fenayım bu aralar zaten.Sınavlar bitti kendimi KK'ya verdim:)))

kalıcılığı çok iyiydi iki gün kaldı üstümde kıyafetimde özellikle kokusuda beni büyüledi resmen benim değişiyor koku tercihlerim ama bu konuda kararsız kaldım euphoria kullanıyordum bi ara oda amor amora döndü herkes kullanıyor artık parfümlerin summer editionları sence gerçekten hafifletip işe yarıyor mu geçen yaz alien summer edition kullandım hafiflemeyle beraber kalıcılığı gitmiş gibi hissettim

ben yoğunluğunun azaltılmasının kalıcılığını etkilediğine pek inanmıyorum. Kalıcılık ve yoğunluk farklı şeyler. Hani derler ya edp daha kalıcı yok öyle bişey sadece daha yoğun hissederiz daha baskın. Daha baskın hissettiğimiz için daha kalıcı gibi gelir. Ama bazen mesela hafifletilmiş formlar cidden değişiyor daha hoş bi hale dönüşüyor. Mesela chanel coco çok ağırdır ama coco edt benim çok çok hoşuma gider. Chanel no 5 benim tarzım değil ama chanel no 5 eau premiere müthiş güzel bir yaz kokusudur. Bazen hafifletmek işe yarıyor bence

Canım sana dediğim Van Cleef and Arpels'in Feeri'sini teninde deneyebildin mi?Merak ettim de.

yk deneyemedim onu ykmye gitmiştim yokmuş
tekin acar ya da sevile gitcem haftasonu da bakarım ona da
etti üüüç:)
artık geri kalan seçenekleri bi sonraki haftaya:KK1:

Ben vakti zamanında eau mega için başının etini yedim mi yemedim mi

sırf onun içinmi sen günde 3 öğün düzenli olarak başımın etini yiyosun:KK60:
ya ama hakkımı yeme %90 dinlemişimdir şimdiye kadar sözünü.o benim yine ekonomik krizde olduğum bir döneme denk gelmiştir muhtemel.
ama bright crystalin acısı ondan büyük olucak:KK5:

extremele klasik arasındaki fark ne la.
bende flower bomb var seninde bildiğin üzre hakkaten bomba gibi parfüm.ama bence her ortama uyabilcek bir koku değil daha çok gece için ideal:21:

Canımıniçi extreme daha yoğun formlu koku. Yani edp ötesi daha baskın kullanılmış. Bi yerden sonra kesmeyince onu kullanıyorsun:KK53:
Gece diyorsun belki yazın evet. Kışın değil ama kışın gündüz için de güzel bi parfüm

X