Krdi'nin parfüm dünyası

Krdi

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.155
19
48
Arkadaşlar Merhaba
Ben bir kozmetik tutkunuyum. Hatta daha özelleştirirsek parfüm aşığıyım. Yapım bu galiba birşeyi ya çok seviyorum tutkuyla bağlanıyorum ya da dönüp bakmıyorum. Parfüm de öyle benim için. Benim parfümle dansım çocuklukla başladı ve benimle büyüdü büyüdü. Sahip oldukça daha çok sahip olma isteği de büyüdü ve zamanla fark ettim ki ben parfüme sadece bir servet yatırıyorum. Kendim için nasıl uygun parfüm temin ederim yolculuğuna çıktım. Kendime uygun fiyatla temin etmeye başladım. Zamanla sadece kendime değil eşime dostuma sevdiklerime... Hatta kadınlar kulubü arkadaşlarıma:) Bi süredir formları uzaktan izliyorum. Fark ettim ki benim gibi kozmetik tutkunlarının böyle bir isteği var: ' çok şey alalım ama uygun alalım.' Bundan faydalanmak isteyen orijinal olmayan ürünlerini formlarda yayınlayarak satış yapmak isteyenleri de görünce kendi fikirlerimi ve her hafta değişen koleksiyonumu siz değerli arkadaşlarımla paylaşmaya karar verdim.
Benim belleğimde kocaman bir parfüm arşivi var. Bu her geçen gün artıyor. Kozmetik kullanıyorum, uygun buluyorum ve isteyen arkadaşlarıma temin ediyorum.
Bununla ilgili konuşalım, paylaşalım önerilerini dinleyelim ürünlerini görelim diyen herkesi buraya davet ediyorum:) :KK71:

Ha ayrıca yeni başlıyoruz ya bu aya özel tüm 75 tl alışverişlerinizde prokartı olmayan arkadaşlarıma prokart hediye ediyorum.
görüşmek üzere sevgiler:))

- Yazın Yeni büyüsü Chanel Eau Fraiche 100 ml 120 TL

- Loewe Quizas Edt 100 ml 100 TL

- Lolita Lempicka EDP Sprey 100ml 89 TL

- Black XS

- Tous Touch Edt Spray

- Lacoste Femme Edp

- Moschino

- Angel Innocent

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk evvela vatana millete kk'ya hayırlı olması dileklerimle hayırlı müşteriler dilerim:82:
parfüm bir kadının imzasıdır.
kişiliğini karakterini yansıtmada ayna görevi görür ve kaliteli parfüm kadına özgüven verir...
maalesef ülkemizde araba taksiti fiyatına etiketlerle satılan parfümleri bu ülkemiz ekonomik durumunda almak çok zor.senin sayende kk kadınları kaliteli parfüme kolay ve ekonomik yoldan ulaşıcak.

Önemli Not:Ulen kk pro kartımız yok diye promosyon yokmu:KK57::KK60:

Hooyyytt yettimm. Krdi hoşgeldin.. O yavrucakları büyütüp aramıza mı döndün kız... Yaz parfümü arıyorum bilgine... :KK54:

ilk evvela vatana millete kk'ya hayırlı olması dileklerimle hayırlı müşteriler dilerim:82:
parfüm bir kadının imzasıdır.
kişiliğini karakterini yansıtmada ayna görevi görür ve kaliteli parfüm kadına özgüven verir...
maalesef ülkemizde araba taksiti fiyatına etiketlerle satılan parfümleri bu ülkemiz ekonomik durumunda almak çok zor.senin sayende kk kadınları kaliteli parfüme kolay ve ekonomik yoldan ulaşıcak.

Önemli Not:Ulen kk pro kartımız yok diye promosyon yokmu:KK57::KK60:

nan white yazı karakteini düzelt be bit gibi ne bu böyle:KK57:r

heehhh bende bu yağmurluk nerden pırtlıcak diye bekliyodum lafın üstüne geldin:KK37:
yaz için çok aranma versace bright crystal al sonra yat kalk bana dua et:KK4:

Hoşgeldiniz kızlaar. Evet yağmurluk bak elimde büyüyen white da güzel yorumlar yapmaya başlamış versace bright yaz için güzel bir tercih olur. Ama whiteroseum o öyle naif hatun kokusu biraz yağmurluk biras anadolu kadını olduğundan onun çok tercih edeceğini sanmıyorum ben:82:

Hoşgeldiniz kızlaar. Evet yağmurluk bak elimde büyüyen white da güzel yorumlar yapmaya başlamış versace bright yaz için güzel bir tercih olur. Ama whiteroseum o öyle naif hatun kokusu biraz yağmurluk biras anadolu kadını olduğundan onun çok tercih edeceğini sanmıyorum ben:82:

ahahahaa evet bana buram buram anadolum kokan bir parfüm bulun o zaman. Valla yaz sıcağında sıkarım Therry Mugler Amberi sonra da krdi yaz için verdi derim:KK68:

krdim o zaman yağmurluğa sevabına 1 kasa eyüp sabri tuncer limon kolonyası getiriver sevinsin gızcaaz:KK37::nazar:
yağmurluum hakket bak çok ciddiyim geçen ay aldım krdiden 30 mlliğini versacenin bayıldım resmen mutlaka bak derim.100 mlliğini getirmiş kimselere bırakmazdım onuda ama fekat lakin bu ay eccük mali krizdeyim:KK5:

Son düzenleme:
ahahahaa evet bana buram buram anadolum kokan bir parfüm bulun o zaman. Valla yaz sıcağında sıkarım Therry Mugler Amberi sonra da krdi yaz için verdi derim:KK68:

Ama o zaten güzel bir yaz kokusu onda problem yok. Eğer bir parfüm yazın sıcağında sizi ve çevrenizdekileri bayıltmıyor ise doğru parfümdür. Ha bir de yazın içinde baharat olmayan kokular olsa daha iyi olur tabi :nazar:

canım az önce açtığın topici gördüm de topicini rahatsız etmek istemedim ondan özel msj atım dedim
canım ya madem bu kadar güzel bir koku duyun var sana birşey sormak istiyorum...
bana yardım edebilir misin lütfenn...
tatlım yaa benim yazın düğünüm var da ne kullanacağmı bilemedim...
çünkü çok parfüm kullanan biri değilim ve çok bi bilgim de yok aaçıkçası...
hem bayıcı bir koku olmasın hem de misler gibi bir çiçek koksun istiyorum ama aynı zamanda da özel ve kalıcı...
sanırım çok şey istedim:)))
birkaç seçenek duydum da sorim sana da
tresor in love
issey miyake
quizas
sence hangisi

Arkadaşımızın izniyle mesajını burda paylaşmak istedim. Benzer durumda olan diğer arkadaşlarımıza da belki yardımcı oluruz diye:)
önce tebrik ediyorum güzeel huzurlu miiis kokulu bi evliliğiniz olsun:))

Bence önerilerden ziyade siz kendinize yakışanı kendiniz seçin. Ben hep parfümün teni tenin parfümü sevmesi derim buna. Ben Chanel matmazel kullandım hiç ama hiç bana yakışmadı oysa bir arkadaşımda her duyduğumda bayılıyordum. Onun için şöyle yapın. Beraber bir parfüm listesi hazırlayalım. Gidip bakın. Her gittiğizde parfümeriye -özel bir gün için seçiyoruz ya- sadece iki bileğinize listemizde olan iki parfümü sıkın çıkın. Gün içinde değişimini duruşunu kontrol edin. Size ferahlık, mutluluk enerji hangisi veriyor ise onu tercih edelim. Hatta bi kaç kez bile deneyin yani içinize sinsin olur mu:KK19:

topiğin hayırlı olsun ilk öncelikle bende de bu yıl çıktı
parfüm hastalığı..denemek almak istiyorum sık sık:))
bu arada benimde yaza düğünüm var gerçi ben parfümümü seçtim..
artık bende bu topikteyim bir parfüm tutkunu olarak:KK69:

Teşekkür ederim:)
Hangi parfümü seçtin düğün için?

loewe çok başarılı bence ya.. i loewe you tonight kokladınmı hiç elinde var mı cnm

lalique encre noire yi seçtim şimdik
bakalım fikrim değişebilirde her an:))
senin önerilerini de dikkate alırım:KK23:

X