King ipli epilasyon aleti

ama ya kimi güzel iyi diyo kimi işe yaramadı diyo ben favorilerim için alıcaktım.kullanan arkadaşlar acil cevap yazabilir mi şimdiden teşekkürler

Kullanmasını bilirsen gerçekten çok güzel bi alet,

Ben ilk aldığımda burnun tam altında tüyleri alamamıştım makinanın antenleri insanın burnuna takılıyo çünkü,

Ama geçen gün farklı şekilde tutarak oraları da almayı başardım,

Yani sonuç olarak evet kılları çok güzel alıyo,pudra sürdüğün için tahriş etmiyo kesinlikle,

Kısa kılları biraz zor alıyo,ama favorilerini alacaksan kesinlikle alır yani,

Ben ilk kolumda denedim çok güzel aldı,

Bence ipli epilasyon için gerçekten çok çok iyi bir makina...
:nazar:

gerçekten bu gün aldım ,vee önce elimde denedim eğer kökten almıyorsa yüzüme değdirmem diye,sonuç en ince tüyleri bile kökünden aldı.çok iyi birşey canım sıkıldıkça evde istediğim tüylerimi alırım artık yüzde de favorileri alırken zorlanır dedim ama oda çok iyi aldı bıyıkta denemedim.normalde braun epilasyon aleti var ama o kırıyor tüyleri ve çabuk çıkıyordu.
almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim :KK1:

Merhaba arkadaşlar ben bugün duydum ilk defa king ipli epilasyon aletini.Biraz araştırdıktan sonra %99 olumlu yorumların olduğunu gördüm. Ama benim bir sorum olucak kullanan arkadaşlara ben favori kısmındaki saçlardan şikayetçiyim çeneme kadar uzanıyor ve beni çok rahatsız ediyor.Birkaç kere yüzümü sir ağdayla aldırdım hatta suratım sivilcelenmesin diye koruyucu kremler sürülüp akım verildi ama yine hasır gibi minik minik sivilceleniyor ve 1 ayda zor gidiyor o yüzden özel günler hariç yaptırmamaya karar verdim.Şimdi bu arkadaşlara sorum bu yani iple alım herhangi bir sivilcelenme yaparmı kaşlarımızda iple alınıyor oraları kabarmıyor ama bu favori bölgesi çok hassas o yüzden yüzünü bu epilasyon aletiyle alan arkadaşlarda herhangi bir sivilcelenme oldumu minik minik daha olsa?

Merhaba arkadaşlar ben bugün duydum ilk defa king ipli epilasyon aletini.Biraz araştırdıktan sonra %99 olumlu yorumların olduğunu gördüm. Ama benim bir sorum olucak kullanan arkadaşlara ben favori kısmındaki saçlardan şikayetçiyim çeneme kadar uzanıyor ve beni çok rahatsız ediyor.Birkaç kere yüzümü sir ağdayla aldırdım hatta suratım sivilcelenmesin diye koruyucu kremler sürülüp akım verildi ama yine hasır gibi minik minik sivilceleniyor ve 1 ayda zor gidiyor o yüzden özel günler hariç yaptırmamaya karar verdim.Şimdi bu arkadaşlara sorum bu yani iple alım herhangi bir sivilcelenme yaparmı kaşlarımızda iple alınıyor oraları kabarmıyor ama bu favori bölgesi çok hassas o yüzden yüzünü bu epilasyon aletiyle alan arkadaşlarda herhangi bir sivilcelenme oldumu minik minik daha olsa?

Canım ben yüzümü ağdayla hiç almadım ama bir kaç tavsiyem olacak sana,

Öncelikle iple aldığı için sivilce falan yapmıyor alet,ama önce pudrasını sürüyosun öyle alıyosun tabi,

Ben pudrasız bıyık bölgesini birkaç kez aldım sivilce falan yapmadı ama kızardı tabi,

Yani sen favorilerini önce bi makasla kısalt ardından pudra sürüp ipli aletle al,ardından da kaliteli bi nemlendirici

krem sür mutlaka,

Çünkü uzun kıllarda biraz acıtıyo alet,ben kolumda denemiştim de ilk önce,

Ama kılları alma konusunda kesinlikle çok çok iyi,yönlerine göre almaya alışırsın zaten zamanla,ilk denemelerde

insan pek beceremiyo ama öğreniyosun zamanla...

Kolay gelsin...
:KK34:

Ben diğer marka üründen alacaktım ama bu başlığı okuduktan sonra King aldım. Başlığı açan kişiye ve her iki ürün hakkındaki yorumları yazanlara teşekkür ederim, çok memnun kaldım. İlk önce sadece geniş yüzeylerde kullanımı kolay geliyor ama alıştıkça dudak üstü gibi bölgeleri de antenler oranıza buranıza girmeden alabiliyorsunuz. Almayı düşünen varsa, gönül rahatlığı ile alabilir bu ürünü.

Merhabalar.. Ben de bu ürünü geçenlerde hepsiburada'dan istemiştim. Bugün elime ulaştı. Kullanım talimatlarını okuyarak çalıştırdım ancak sadece ışık yandı :KK43: bu aletin bozuk olduğu anlamına geliyor dimi? :KK43::KK43:

Merhabalar.. Ben de bu ürünü geçenlerde hepsiburada'dan istemiştim. Bugün elime ulaştı. Kullanım talimatlarını okuyarak çalıştırdım ancak sadece ışık yandı :KK43: bu aletin bozuk olduğu anlamına geliyor dimi? :KK43::KK43:

Arkadaşım ipi doğru bi şekilde taktığına emin misin?

Eminsen belki makina da bi sorun olabilir...

Arkadaşım ipi doğru bi şekilde taktığına emin misin?

Eminsen belki makina da bi sorun olabilir...

doğru taktığımı düşünüyorum. yanlış takınca hiç mi çalışmıyor? çünkü sadece ışık yandı. başka hiçbir şey olmadı.

Çalışmasının iple alakası yok, ip olmasa bile antenler ve kanca hareket ediyor ve çalışma sesi geliyor. Korkarım aletiniz bozuk.

bende onlaradan almayı düşünüyorum yüz için ama diğer bölgeler içinde iyi bir ağda seti istiyorum bulunca sizede haber veririm:)

doğru taktığımı düşünüyorum. yanlış takınca hiç mi çalışmıyor? çünkü sadece ışık yandı. başka hiçbir şey olmadı.

Sadece ışık verip hiç çalışmıyorsa sorun vardır kesin o zaman,iade edip yenisini istersin gönderirler sanırım...

Sadece ışık verip hiç çalışmıyorsa sorun vardır kesin o zaman,iade edip yenisini istersin gönderirler sanırım...

Evet arızalı çıktı. Bir de ablam için istedik o gayet güzel çalışıyor. Yarın değişim için göndercem.

Sonunda evve mağazasından ürünü 42 tl'ye aldım ve gelip hemen denedim kollarımda denedim çok güzel aldı.Annemde yüzünü denedi ve pürüzsüz oldu.Benim almamdaki asıl amaç yüzümü almaktı ama yüzüm çok hassas yüzümü ancak kızarıp sivilcelenme ihtimaline karşı bayramdan sonra almayı deniycem.Çok güzel çatur çutur kılları çekiyor kökünden.yanında verdikleri ip biraz kalın daha ince tüyler için ince bir ip takmanızı tavsiye ederim =))

Son düzenleme:
Bayram öncesi almıycam yüzümü sivilcelenmeye karşı dedim ama dayanamadım ve bütün yüzümü aldım resmen yüzüme nur indi =)) favoriler kısmı biraz zorladı ama orası da uzun saç olduğundan dolayı.Bende biraz kısalttım ve almaya çalıştım sonrada nemlendirici krem sürdüm inşallah yarın veya 1 kaç gün içerisinde sivilcelenmez normalde kuaförlerde hep ağdayla aldırdım ipe dayanamam diye o yüzden hep sivilcelendi ve 1 ay geçmiyordu.İnşallah bu makine yüzdeki kıllardan kurtuluşum olucak =))

Bayram öncesi almıycam yüzümü sivilcelenmeye karşı dedim ama dayanamadım ve bütün yüzümü aldım resmen yüzüme nur indi =)) favoriler kısmı biraz zorladı ama orası da uzun saç olduğundan dolayı.Bende biraz kısalttım ve almaya çalıştım sonrada nemlendirici krem sürdüm inşallah yarın veya 1 kaç gün içerisinde sivilcelenmez normalde kuaförlerde hep ağdayla aldırdım ipe dayanamam diye o yüzden hep sivilcelendi ve 1 ay geçmiyordu.İnşallah bu makine yüzdeki kıllardan kurtuluşum olucak =))
Canım memnuniyetine çok sevindim bende yüz tüylerimden çok dertliyim bayram tatili bitsin hemen sipariş edicem gitti gidiyordan alıcam,umarım kurtuluruz şu tüylerden alıp denedikten sonra yazarım sonuçları =)

kızlar bu aleti aldım ve konuya şimdi tekrar yazıyorum,ilk bir kaç kullanımda pek memnun kalmadım meğerse yanlış kullandığımı fark ettim bu akşam dudak üstü ve favori gölgem için kullandım bir kaç kez ip değiştirmek zorunda kaldım sonuç olarak %90 temizlenmiş diyebilirim kalanlarıda cımbızla alıp geciktirici serum sürdüm :)
Tavsiye ediyorum :)

X