Ankara Koru Hastanesi'nde doğum yapan var mı ???

Arkadaslar bende yeni koru hastanesinin fiyatlarini merak ediyorum henuz 1 aylik hamileyim ve nereye gidecegime karar veremiyorum ama ilk aylarda cok test yapiliyor devlete git diyorlar oyuzde fiyatlar nasil bilenler yazabilirmi lutfen :)

ben koru hastanesını tavsıye etmıyorum ozellıkle balgat koruda dogum yapmıs bırı olarak. dogum ucretı almalarının yanında ılk muayene cogu ozel hastanede ucretsızken bızden 300tl aldılar. kulak kontrolu ve muayene ıcın ayrıca cocuk doktorlarını hıc begenmedık. her ucretı ıcınde dogum paketlerınden yaptırın dogum kadar sonrası da cok masraflı. sgk ile anlasmalı oldukları halde yuksek ucret aldılar.

ben koru hastanesını tavsıye etmıyorum ozellıkle balgat koruda dogum yapmıs bırı olarak. dogum ucretı almalarının yanında ılk muayene cogu ozel hastanede ucretsızken bızden 300tl aldılar. kulak kontrolu ve muayene ıcın ayrıca cocuk doktorlarını hıc begenmedık. her ucretı ıcınde dogum paketlerınden yaptırın dogum kadar sonrası da cok masraflı. sgk ile anlasmalı oldukları halde yuksek ucret aldılar.
Doktorunuz kimdi sadece ücretten dolayı ki beğenmediniz yoksa doğumda da bir sıkıntı mu oldu

Doktorunuz kimdi sadece ücretten dolayı ki beğenmediniz yoksa doğumda da bir sıkıntı mu oldu
Dogum ve sonrasinda bazi sikintilar yasadim, ilk muayene olarak bahsettigim dogumdan bir kac gun sonrasi. Bir cocuk doktoru dusununki muayenede bebegin bezini acmiyor. Konu sadece ucret degil yani Jinekologlarini bilemiyorum kimseyi itham etmek istemem, cok memnun kalanlar da vardi, benim doktorum korunun doktoru degildi. Kalanini ozelden yazdim.

Dogum ve sonrasinda bazi sikintilar yasadim, ilk muayene olarak bahsettigim dogumdan bir kac gun sonrasi. Bir cocuk doktoru dusununki muayenede bebegin bezini acmiyor. Konu sadece ucret degil yani Jinekologlarini bilemiyorum kimseyi itham etmek istemem, cok memnun kalanlar da vardi, benim doktorum korunun doktoru degildi. Kalanini ozelden yazdim.

Merhaba, bende eylül ayında koru da doğum yapmayı planlıyorum. Doktorum sizinki gibi dışarıdan gelecek ve başka hastanede doğum yaptırmıyor. Doktoruma cok güvendiğim için mecburen koru olacak. Ben doktorumla ücreti konuştum ancak kendi doktoru olmadığından koru bana ilave ücretler çıkarır mı merak ediyorum. Malum bütçeyi ayarlıyoruz. Özel olmazsa koruya yaptığınız ödemeleri paylaşır mısınız? Ücretten başka ne gibi sıkıntılar yaşadınız?

kızlar yakın zamanda ümit beyde doğum yapan varmı merak ettim . bende ümit bey e gidiyorum çok memnunum ama doğum nasıl geçicek yaaa

Merhaba arkadaslar,
Sordugum sorulara cevap alamadan dogumum oldu. Benden sonrakilere bir faydam olsun diye yazayim dedim. Benim doktorum disardan ama koruyla anlasmali bir doktor. O yuzden dogumla ilgili tecrubemi paylasabilirim. Spinal sezeryan oldum. 2 saat icerisinde gelisti hersey ona ragmen tum ekip hazir ve onceden bilgilendirilmis olarak beni bekliyordu. Ameliyathanede anestezi uzmani yenidogan uzmani ve diger tum ekip herseyiyle mukemmeldi. Iciniz rahat olsun hem doktorlar hem de kattaki tum ekip mukemmel. Elimde olsa cikarken herkese ayri ayri tesekkur edecektim. Cok da kalabalik bir ekip. Ozellikle 13.katta yatis isteyin derim tek kelimeyle harikalar.

merhabalar koru günay hanımı bilen var mı arkadaşlar ? dr. um meltem h. dı. gidiyor kendisi açıkta kaldım. ama koruya güveniyorum oradan bir dr. düşünüyorum. günay yada faika ceylan ?

yakın zman da koru cukurambarda doğum yapan var mı
ve fiyatları hakkındabilgi alabilirmiyim

X