Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Selamlar Herkese öncelikle herkesin dileğinin yerine gelmesini Yüce Rabbimden diliyorum. Bende Bebek sahibi olabilmek için 4 yıldır uğraşıyorum. Şimdiye kadar 2 denemem oldu. 2 side Halit Fırat Erden ile fakat sonuç negatif. Kendisi iyi bir doktor. Fakat diğer doktorlara benzemiyor. Bunu yüzyüze görüşünce daha iyi anlıyorsunuz. Nasıl anlatayım Fazla rahat tavırları var gibi. İlk zamanlar doktorumu hic sorgulamadım fakat sürec uzayınca acaba doğru doktordamıyım diye kendime sormadım değil yani . benim tavsiyem arkadaşlar kesinlikle 1 doktorla görüşüp karar vermemek lazim imkanlar ölçüsünde tüp bebek konusunda uzmanlaşmış doktorlarla görüşüp değerlendirmek lazım diye düşünüyorum. Şuan 3. denemem için araştırma aşamasındayım. gelişmeleri yazarım.

Selamlar Herkese öncelikle herkesin dileğinin yerine gelmesini Yüce Rabbimden diliyorum. Bende Bebek sahibi olabilmek için 4 yıldır uğraşıyorum. Şimdiye kadar 2 denemem oldu. 2 side Halit Fırat Erden ile fakat sonuç negatif. Kendisi iyi bir doktor. Fakat diğer doktorlara benzemiyor. Bunu yüzyüze görüşünce daha iyi anlıyorsunuz. Nasıl anlatayım Fazla rahat tavırları var gibi. İlk zamanlar doktorumu hic sorgulamadım fakat sürec uzayınca acaba doğru doktordamıyım diye kendime sormadım değil yani . benim tavsiyem arkadaşlar kesinlikle 1 doktorla görüşüp karar vermemek lazim imkanlar ölçüsünde tüp bebek konusunda uzmanlaşmış doktorlarla görüşüp değerlendirmek lazım diye düşünüyorum. Şuan 3. denemem için araştırma aşamasındayım. gelişmeleri yazarım.

Benimde bir deneyimim oldu bu doktorlar. Samimi olmasimi hosuna gitmedi? Maslak Acibadem'de mi yaptin operasyonlarini, yoksa daha oncemi? Benimde bazi soru isaretlerim var kafamda. Ama cok ilgili birisi. Ayni zamanda arastirici birisi. Diger doktorlar hep ezbere bir method uygularken kendisi kisinin durumuna gore ayarlama yapiyor. Bu benim en cok begendigim yani. Bilemiyorum baska doktorlarda hic boyle yaklasim yok mesela. Hatta onerilerinizi ve goruslerinize deger veriyor. Ona gore tadavi uyguluyor. Positif bir insan. Aslinda cok iyi yonleri var. Baska kliniklerde boyle yaklasan doktor bulamazsin. Cogu dinlemiyor bile hatta sana bilgi bile vermiyor. Tabiki sonuc cok onemli ama. Sonucu ne etkiliyor bence labaratuar kalitesi, sans tabi, birde dogru tani koyabilecek doktor. Ben Fulya gittim aslinda iyi kilinik ama orada doktorlar hep ayni formati uyguluyor. Uysada uymasada ayni.

10 Temmuz'da başladık Halit Bey ile tedaviye, hadi hayırlısı....[/QUOTE

merhaba ben de halit beyle görüşüp tedaviye başlamak istiyorum.Benim daha evvelden bir deneyimim yok tüp bebek konusunda .memnunmusun halit beyden sonuc alabildinmi ? istanbulda yaşamıyorum ben ve en kötüsü istanbulu hiç bilmem . Nerden başlasam ne yapsam bilmiyorum.Ben sadece yumurta takibi yaptırdım ve çatlatma iğnesi oldum. bir kez sonuç negatif.yaşım 36 vakit kaybetmek istemiyorum.O yüzden direk kendisiyle görüşüp tedaviye başlamak en iyisi diye düşünüyorum.Düşüncelerini yazarsan sevinnirim.Umarım güzel şeyler olur..

10 Temmuz'da başladık Halit Bey ile tedaviye, hadi hayırlısı....[/QUOTE

merhaba ben de halit beyle görüşüp tedaviye başlamak istiyorum.Benim daha evvelden bir deneyimim yok tüp bebek konusunda .memnunmusun halit beyden sonuc alabildinmi ? istanbulda yaşamıyorum ben ve en kötüsü istanbulu hiç bilmem . Nerden başlasam ne yapsam bilmiyorum.Ben sadece yumurta takibi yaptırdım ve çatlatma iğnesi oldum. bir kez sonuç negatif.yaşım 36 vakit kaybetmek istemiyorum.O yüzden direk kendisiyle görüşüp tedaviye başlamak en iyisi diye düşünüyorum.Düşüncelerini yazarsan sevinnirim.Umarım güzel şeyler olur..

merhaba halit beyle tedaviye başladık temmuzda ancak ilaçların yan etkisi olan fazla yumurtlama sendromu yüzünden ara vermek zorunda kaldık yumurtalarımı dondurduk. ağustos sonu yeniden başladık. şu an 7.5 haftalık hamileyim :)

ben de senin gibi yalnızca 2 kez yumurta takibi yaptırdım sonrasında halit beye gittim. o da hiç vakit kaybetmeden tüp bebek yapalım dedi (yoksa büyüyen kistlerim yüzünden bir kez daha ameliyat olacaktım) ben kendisinden çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

herhangi bir sorun olursa da seve seve cevaplarım.

merhaba halit beyle tedaviye başladık temmuzda ancak ilaçların yan etkisi olan fazla yumurtlama sendromu yüzünden ara vermek zorunda kaldık yumurtalarımı dondurduk. ağustos sonu yeniden başladık. şu an 7.5 haftalık hamileyim :)

ben de senin gibi yalnızca 2 kez yumurta takibi yaptırdım sonrasında halit beye gittim. o da hiç vakit kaybetmeden tüp bebek yapalım dedi (yoksa büyüyen kistlerim yüzünden bir kez daha ameliyat olacaktım) ben kendisinden çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

herhangi bir sorun olursa da seve seve cevaplarım.

merhaba benim derdimde vakit kaybetmemek zaten o yüzden halit beye gitmek istiyorum..eşim pek taraftar değil biz izmitte yaşıyoruz.. Dr.Eray çalışkan'a randevu aldım cuma gunu kısmetse gidicem .. çok övüyolar eray beyide görüşüp bakıcam ama aklım halit beyde ..
umarım sağlıkla vaktinde kucağına alırsın meleğini .. görüşmek üzere :))

:emir_bebek::emir_bebek:Ben de Anne Olmak İstiyorum :emir_bebek::emir_bebek:

BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM Kitabı henüz okumadım ama videosunu seyrettim çok güzel olmuş acaba kitap satışa çıktı mı?

:KK14::KK14:Bu kitapta bende olmalıydımmmmm :KK14::KK14:

Son düzenleme:
:emir_bebek::emir_bebek:Ben de Anne Olmak İstiyorum :emir_bebek::emir_bebek:

BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM Kitabı henüz okumadım ama videosunu seyrettim çok güzel olmuş acaba kitap satışa çıktı mı?

:KK14::KK14:Bu kitapta bende olmalıydımmmmm :KK14::KK14:

Mrh bnmde persembe gunu halitbey tarafından transferim gercekleşti şu an beklemedeyim zmn nasıl gececek bilmiyorum bnm 6. Denemem ilk 3 denemem baska doktorla yapmıştım. Kitap harika...
10 Kasim 2013 Pazar TUYAP Kitap fuarinda saat 12:00-13:30 arasi kitabın imza gunu var. 3. salon 101 B AYA Kitap

Mrh bnmde persembe gunu halitbey tarafından transferim gercekleşti şu an beklemedeyim zmn nasıl gececek bilmiyorum bnm 6. Denemem ilk 3 denemem baska doktorla yapmıştım. Kitap harika...
10 Kasim 2013 Pazar TUYAP Kitap fuarinda saat 12:00-13:30 arasi kitabın imza gunu var. 3. salon 101 B AYA Kitap

merhaba inşallah olumlu sonuç alırsınız halit bey i bende düşünüyorum ama hakkında pek bılgım yok hangi hastanede çalışıyor ve tüp bebek fiyatı ne acaba benımde 10 yıldır çocuğum yok 3 kez denemem var eşimdede bendede sorun var anlıcan işim zor allahım herkesın yardımcısı olsun bizlerede o güzel duyguyu yaşatsın inşallah

merhaba inşallah olumlu sonuç alırsınız halit bey i bende düşünüyorum ama hakkında pek bılgım yok hangi hastanede çalışıyor ve tüp bebek fiyatı ne acaba benımde 10 yıldır çocuğum yok 3 kez denemem var eşimdede bendede sorun var anlıcan işim zor allahım herkesın yardımcısı olsun bizlerede o güzel duyguyu yaşatsın inşallah[/QUOTE
Guzel dileklerin için tesekkurler allahım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallahhh...
Telefon numarası 0 (532) 111 19 11 buradan görusebilirsin acıkcası bn bankada calıştıgımdan tedavi ve ilaclarımın belli kısmı karsılandıgı için tedavi ücreti hakkında birsey diyemiyorum ama en azından bi muayne olun derimm ozel muaynane olup yeri nişantaşında.. (Ama bildigim kadarı ile acıbadem maslak hastanedinde de calışıyor) kitabında o kadar imkansız gözukup hamile kalan cok kişi var umarım sizden de guzel haberler alırız tez zamanda.. Bu arada adım esin asistanı nihan hn iletebilirsin

merhaba inşallah olumlu sonuç alırsınız halit bey i bende düşünüyorum ama hakkında pek bılgım yok hangi hastanede çalışıyor ve tüp bebek fiyatı ne acaba benımde 10 yıldır çocuğum yok 3 kez denemem var eşimdede bendede sorun var anlıcan işim zor allahım herkesın yardımcısı olsun bizlerede o güzel duyguyu yaşatsın inşallah[/QUOTE
Guzel dileklerin için tesekkurler allahım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallahhh...
Telefon numarası 0 (532) 111 19 11 buradan görusebilirsin acıkcası bn bankada calıştıgımdan tedavi ve ilaclarımın belli kısmı karsılandıgı için tedavi ücreti hakkında birsey diyemiyorum ama en azından bi muayne olun derimm ozel muaynane olup yeri nişantaşında.. (Ama bildigim kadarı ile acıbadem maslak hastanedinde de calışıyor) kitabında o kadar imkansız gözukup hamile kalan cok kişi var umarım sizden de guzel haberler alırız tez zamanda.. Bu arada adım esin asistanı nihan hn iletebilirsin

teşekkürler esin hanım cevabınız için inşallah allahım hayırli ömürlü bır evlat nasip eder sıze ve hepımıze tabıkı

Herkese merhabalar ben başka bir yerde tedaviye başladım bu topic Halit beyin olduğu için buraya yazmayacağım. fakat belirtmem gereken bir şey var elbetteki Halit bey ile şifa bulanlar olmuştur. Lakin burada hakkında olumsuz yorum yapanların silindiğine bizzat şahit oldum. Herkese acil şifalar diliyorum

Herkese merhabalar ben başka bir yerde tedaviye başladım bu topic Halit beyin olduğu için buraya yazmayacağım. fakat belirtmem gereken bir şey var elbetteki Halit bey ile şifa bulanlar olmuştur. Lakin burada hakkında olumsuz yorum yapanların silindiğine bizzat şahit oldum. Herkese acil şifalar diliyorum

Gerçekten böyle bir rezalet varsa bilmek istiyorum sırf burda yazılanlara ve iç sesime kulak vererek gittim yazık ozaman sitenin güvenilirliliğinide zedeler açıklama bekliyorum site yöneticisinden ve mail sahibinden teşekkürler

Site yöneticisin açıklamasını mail sahibinin ispatını öğrenmek istiyorum eğer olumsuzu silme olumluyu verme gibi bir durum söz konusuysa bilmek isterim şayet sitede sadece üye olarak göZükmek cevap için yeterli değil mi

Olumsuz yorum yapanların yorumların silindiğine dair üye yorumlarınıza istinaden sadece üye olarak (sadece üye ) site yöneticisinden şeffaflığınızdan şüphe etmeyerek Cevap bekliyorum olumsuz yorumu siliyormusunuz?

HALİT FIRAT ERDEN’E SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

4 başarısız tüp bebek denememiz soncunda Halit hocayla tanıştık. Diğer tanınan doktorların aksine her hastayı ayrı değerlendirip kişiye özel tedavi uygulaması ve koyduğu yerinde teşhisler sayesinde 5.denememizde ilk kez bize pozitif sonucu gösterdi. Bizim çok iyi kalitede embriyolarımız olmasına rağmen rahimde tutunamıyor ve gebelik başlamıyordu.Bu sorunla alakalı gerek medyada gerek hastalar arasında tanınan en ünlü doktorlara muayene oldum fakat hepsinin kararı ortaktı.Sorun yok defalarca denememiz gerek diyorlardı.Bunu derken yanlış anlaşılmasın.Gittiğim doktorların hepsi bu yazıyı okuyan sizlerin de tanıdığı ünlü doktorlardı.Ama doktordu diyorum,Halit hoca ise bir doktordan öte arkadaş,dost ve konusunda dahi bir insandı. Onu diğer doktorlardan ayıran en önemli özelliği buydu. Halit hoca diğer doktorların asistanlarının muayene öncesi çıkarttığı özete bakmak yerine tüm tahlillerimi inceledi ve sorunumun rahim tüberkulozu olduğunu ve bununla ilgili ilaç tedavisi görmem gerektiğini söyledi. İkna olmadığım için bir sürü tahlille bunu ispatladı. Zaten her aşamada titiz davrandığından süreç yavaş ilerliyordu bir de 9 ay tedavi süreci çok uzun bir zamandı. Ama başka alternatifim yoktu.Tedaviye başladım.Fakat öncesinde olası bir aksiliğe karşı yumurta topladı ve embriyolarımızı dondurdu.Nihayet 9 ay bitmişti.tüp bebek için hazırlıklara başladık bu seferde rahim içini transfer için uygun bulmadı bir sonraki aya ertelendi.Buradan da anlayacağınız gibi paramızı almak gibi hiçbir hırsı olmadı.Bizim bu kadar başarısız sonuçtan sonra artık üzülmemizi ve ilk transferde bunu başaracağını bize söylüyordu. Sonraki ay her şey yolundaydı. Halit hocanın kafasında sorun oluşturabilecek hiçbir şey kalmamıştı. Transfer yapıldı 8.gün lekelenme şeklinde kanama oldu çok korktum yine olmadı diye ağlarken hocayı aradım. Hayırlı olsun gözün aydın dedi. Şaka yapıyor sandım çok kızdım hatta benimle iddiaya girdi hemen kan testi yaptırmamı söyledi. Sonucum ilk defa Pozitifti. Ağlamaktan telefonda sonucu söyleyemez durumdaydım.İnşallah sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı Allah nasip eder.Halit Hoca alanında çok profesyonel bir doktor.Benim gibi sorunlu herkesin Halit Hocayı ziyaret etmesini şiddetle tavsiye ederim.Hocamla gurur duyuyoruz kendisine tekrar çok çok teşekkürler...
Darısı tüm hastaların başına….

4 başarısız tüp bebek denememiz soncunda Halit hocayla tanıştık. Diğer tanınan doktorların aksine her hastayı ayrı değerlendirip kişiye özel tedavi uygulaması ve koyduğu yerinde teşhisler sayesinde 5.denememizde ilk kez bize pozitif sonucu gösterdi. Bizim çok iyi kalitede embriyolarımız olmasına rağmen rahimde tutunamıyor ve gebelik başlamıyordu.Bu sorunla alakalı gerek medyada gerek hastalar arasında tanınan en ünlü doktorlara muayene oldum fakat hepsinin kararı ortaktı.Sorun yok defalarca denememiz gerek diyorlardı.Bunu derken yanlış anlaşılmasın.Gittiğim doktorların hepsi bu yazıyı okuyan sizlerin de tanıdığı ünlü doktorlardı.Ama doktordu diyorum,Halit hoca ise bir doktordan öte arkadaş,dost ve konusunda dahi bir insandı. Onu diğer doktorlardan ayıran en önemli özelliği buydu. Halit hoca diğer doktorların asistanlarının muayene öncesi çıkarttığı özete bakmak yerine tüm tahlillerimi inceledi ve sorunumun rahim tüberkulozu olduğunu ve bununla ilgili ilaç tedavisi görmem gerektiğini söyledi. İkna olmadığım için bir sürü tahlille bunu ispatladı. Zaten her aşamada titiz davrandığından süreç yavaş ilerliyordu bir de 9 ay tedavi süreci çok uuuuuzun bir zamandı. Ama başka alternatifim yoktu.Tedaviye başladım.Fakat öncesinde olası bir aksiliğe karşı yumurta topladı ve embriyolarımızı dondurdu.Nihayet 9 ay bitmişti.tüp bebek için hazırlıklara başladık bu seferde rahim içini transfer için uygun bulmadı bir sonraki aya ertelendi.Buradan da anlayacağınız gibi paramızı almak gibi hiçbir hırsı olmadı.Bizim bu kadar başarısız sonuçtan sonra artık üzülmemizi ve ilk transferde bunu başaracağını bize söylüyordu. Sonraki ay her şey yolundaydı. Halit hocanın kafasında sorun oluşturabilecek hiçbir şey kalmamıştı. Transfer yapıldı 8.gün lekelenme şeklinde kanama oldu çok korktum yine olmadı diye ağlarken hocayı aradım. Hayırlı olsun gözün aydın dedi. Şaka yapıyor sandım çok kızdım hatta benimle iddiaya girdi hemen kan testi yaptırmamı söyledi. Sonucum ilk defa Pozitifti. Ağlamaktan telefonda sonucu söyleyemez durumdaydım.İnşallah sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı Allah nasip eder.Halit Hoca alanında çok profesyonel bir doktor.Benim gibi sorunlu herkesin Halit Hocayı ziyaret etmesini şiddetle tavsiye ederim.Hocamla gurur duyuyoruz kendisine tekrar çok çok teşekkürler...
tebriklerrrrrr herşey harika sonucu görmek te güzel ama neye göre pozitif çocuğun yaşıyormu fakat sen ölüyorsun çocuğun yaşıyo moral bozmak istemem böyle bir gerçek var doktorunda yaşadım.

Amma çok kişi Halit Bey ile ilgili yazmış. Biraz daha araştıracağım ama sanırım gidenler memnun

tebriklerrrrrr herşey harika sonucu görmek te güzel ama neye göre pozitif çocuğun yaşıyormu fakat sen ölüyorsun çocuğun yaşıyo moral bozmak istemem böyle bir gerçek var doktorunda yaşadım.

selam canım başına kötü bir şey gelmiş sanırım ama tam anlamadım.açıklayabilirsin ne oldu ve de neyin sonucunda oldu.
ben şimdi 2 aylık hamileyim.şimdlik bir sıkıntı yok. senin yaşadığın sıkıntı neydi.

4 başarısız tüp bebek denememiz soncunda Halit hocayla tanıştık. Diğer tanınan doktorların aksine her hastayı ayrı değerlendirip kişiye özel tedavi uygulaması ve koyduğu yerinde teşhisler sayesinde 5.denememizde ilk kez bize pozitif sonucu gösterdi. Bizim çok iyi kalitede embriyolarımız olmasına rağmen rahimde tutunamıyor ve gebelik başlamıyordu.Bu sorunla alakalı gerek medyada gerek hastalar arasında tanınan en ünlü doktorlara muayene oldum fakat hepsinin kararı ortaktı.Sorun yok defalarca denememiz gerek diyorlardı.Bunu derken yanlış anlaşılmasın.Gittiğim doktorların hepsi bu yazıyı okuyan sizlerin de tanıdığı ünlü doktorlardı.Ama doktordu diyorum,Halit hoca ise bir doktordan öte arkadaş,dost ve konusunda dahi bir insandı. Onu diğer doktorlardan ayıran en önemli özelliği buydu. Halit hoca diğer doktorların asistanlarının muayene öncesi çıkarttığı özete bakmak yerine tüm tahlillerimi inceledi ve sorunumun rahim tüberkulozu olduğunu ve bununla ilgili ilaç tedavisi görmem gerektiğini söyledi. İkna olmadığım için bir sürü tahlille bunu ispatladı. Zaten her aşamada titiz davrandığından süreç yavaş ilerliyordu bir de 9 ay tedavi süreci çok uzun bir zamandı. Ama başka alternatifim yoktu.Tedaviye başladım.Fakat öncesinde olası bir aksiliğe karşı yumurta topladı ve embriyolarımızı dondurdu.Nihayet 9 ay bitmişti.tüp bebek için hazırlıklara başladık bu seferde rahim içini transfer için uygun bulmadı bir sonraki aya ertelendi.Buradan da anlayacağınız gibi paramızı almak gibi hiçbir hırsı olmadı.Bizim bu kadar başarısız sonuçtan sonra artık üzülmemizi ve ilk transferde bunu başaracağını bize söylüyordu. Sonraki ay her şey yolundaydı. Halit hocanın kafasında sorun oluşturabilecek hiçbir şey kalmamıştı. Transfer yapıldı 8.gün lekelenme şeklinde kanama oldu çok korktum yine olmadı diye ağlarken hocayı aradım. Hayırlı olsun gözün aydın dedi. Şaka yapıyor sandım çok kızdım hatta benimle iddiaya girdi hemen kan testi yaptırmamı söyledi. Sonucum ilk defa Pozitifti. Ağlamaktan telefonda sonucu söyleyemez durumdaydım.İnşallah sorunsuz bir şekilde kucağımıza almayı Allah nasip eder.Halit Hoca alanında çok profesyonel bir doktor.Benim gibi sorunlu herkesin Halit Hocayı ziyaret etmesini şiddetle tavsiye ederim.Hocamla gurur duyuyoruz kendisine tekrar çok çok teşekkürler...

canım mrb oncelikle bebegin hayırlı olsun halit beyden cok memnun kalmıssın sanırım bende 4 yıllık evliyim tedaviler gordum polikistik overliyim asılamayla bi kez gebe kaldım fakat düsük yaptım hastanede muayene ücreti ne kadar ve senin sorunun nneydi lütfen bana bilgi verirmisin bugün programını izledim gercekten cok sıcak geldi doktor bende halit beye gitmek istiyorum bu mesajım sana ulasırda bana bilgi verirsen cok sevinirim:KK16::KK16:

Tedavi olan arkadaşlar.. ortama tüp bebek maliyeti ile ilgili bilgi verir misiniz? Ben de ankara'dan gitmeyi düşünüyorum. İlaçlar 1.500 TL civarı tutuyor. İstanbul'a gitme orada konaklama vs + 1000. Yumurta toplama ve transfer ne kadar? Ektre işlemleri sormuyorum. Min tüp bebek üceretini yazabilirseniz çoksevinirim.

Bir de başka merkezlerde başarısız denemelerden sonra Halit Bey'e gidenlere sorum olacak. Halit Bey neyi farklı yapıyor? Daha önce tehşiz konulamayan hastalıllara (tüberküloz gibi) tehşis koyduğunu paylaşmışlar. Ama bunlar nadir durumlardır gibi geliyor. Yinede görünün bir sebep olmadığı halde hamile kalamayanlar vardır. İlaç tedavileri mi farklı? Bağışıklık sistemi için nasıl bir tedavi veriyor? Yumurta büyüten ilaçlar ve vitaminlere ek hangi ilaçları öneriyor? Genel olarak sizlere uyguladığı tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verir misiniz?

X