Lekeler, Çiller Sir ağda sonrası yüzümde tahriş oluştu. Sonradan bu kalıcı iz bırakır mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
pazar günü hayatımda ilkkez sir ağda yaptırdım yaptırmaz olaydım yüzüm çok fena tahriş oldu kuaför antibiyotikli bir sabunla yüzümü yıkadı ve sabun yüzümü yaktı şuanda 3 gün geçmesine karşın yüzüm çok fena halde bir kat ince derim soyuldu bugun doktora gittim bir solisyon ve advantan merhem verdi ancak yüzüm çok gergin hareket edemiyorum ve canım çok yanıyo iz kalırmı başına böyle birşey gelen varmı nolur yardım edin 2 hafta snra mezuniyetim var geçermi azda olsa yüzümün fotoğrafınıda ekliycem birazdan !!!!:26:

hiç bir şey kullanmamm çünkü deri baya yıpranmış (tahriş)olmuş ondan dolayı limon( asit)yakıcı dır sakın sürmemm daha çok kızarırr .tuz sakın sürmemm

en iyi kırmızı et koy kanlı olsun streç filme üstğne sar yaralara çokk iyi geliyor ağdayada iyi geliyor denedim . Hissedeceksin et koyduğunda darbe yani deriyi pompa yapacak ordaki kanı çekecek dağıtacak 3 gün de geçer emin ol hemen dene arko kremi sadece arko kremi sür ve soğuk sula yıkayınca deri kurayacağı için arko nemlendirici sür

ben yaptım ilkgün kırmızı et koydum .sabah kalktığımda yıkadığımda kurumuştu arko sürdüm .
2.gün ise kıyma koydum daha çok iyi oldu SAKIN KOKUDAN KORKMAYISONUÇTA AKŞAM ETİ KOYUYORSUNUZ SABHTA YIKARSINIZ KIRMIZI KIRMIZI DOLAŞMAKTAN DAHA İİİ

yaraya göre gün sayı değişiyor hemen deneyin

BEKLEKMEK FAYDA ETMEZZZZZ
ÇÜNKÜ BEN BIYIK BÖLGE DENEMİŞTİM YÜZÜDE İYİ GELİYORR

Son düzenleme:
işte yüzüm şuanda bu halde ince derisi soyulmuş durumda ancak çokkk gergin ve mimik yapamıyorum Eki Görüntüle 196654 Eki Görüntüle 196653 Eki Görüntüle 196655

hiç bir şey kullanmamm çünkü deri baya yıpranmış (tahriş)olmuş ondan dolayı limon( asit)yakıcı dır sakın sürmemm daha çok kızarırr .tuz sakın sürmemm

en iyi kırmızı et koy kanlı olsun streç filme üstğne sar yaralara çokk iyi geliyor ağdayada iyi geliyor denedim . Hissedeceksin et koyduğunda darbe yani deriyi pompa yapacak ordaki kanı çekecek dağıtacak 3 gün de geçer emin ol hemen dene arko kremi sadece arko kremi sür ve soğuk sula yıkayınca deri kurayacağı için arko nemlendirici sür

ben yaptım ilkgün kırmızı et koydum .sabah kalktığımda yıkadığımda kurumuştu arko sürdüm .
2.gün ise kıyma koydum daha çok iyi oldu SAKIN KOKUDAN KORKMAYISONUÇTA AKŞAM ETİ KOYUYORSUNUZ SABHTA YIKARSINIZ KIRMIZI KIRMIZI DOLAŞMAKTAN DAHA İİİ

yaraya göre gün sayı değişiyor hemen deneyin

BEKLEKMEK FAYDA ETMEZZZZZ
ÇÜNKÜ BEN BIYIK BÖLGE DENEMİŞTİM YÜZÜDE İYİ GELİYORR

X