Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inşallah canım burda ikimizde güzel haberleri yazarız.senin beş günün kalmış ne güzel ben daha 6 şubata kadar bekleyeceğim.[/QU

canım bende asıllama oldum 1yada 2 subatta sonucunu öğrenıcem bu 2. aşılamam ilkı tuttu 1 ay hamileliğim sürdü sonra dusuk oldu ama bu sefer sankı tutmadı moralım cok bozuk hıc bıe belırtı yok sankı belırtılerı olanlar yazabılırmı arkadaslar ...

inşallah tutar,karamsar olma.iyide belirtiler için çok erken değilmi bence hemen belirti göremeyiz

inşallah tutar,karamsar olma.iyide belirtiler için çok erken değilmi bence hemen belirti göremeyiz

ama ilkinde göguslerde sıskınlık kasıklarda kasılma falan oluyordu onlar yok ...buda benı korkutuyor 6 yıllık evlıyım ve artık bebısım olsun ıstıyorum... Rabbim ısteyen herkesı evlat sahıbı yapsın ıns...

ama ilkinde göguslerde sıskınlık kasıklarda kasılma falan oluyordu onlar yok ...buda benı korkutuyor 6 yıllık evlıyım ve artık bebısım olsun ıstıyorum... Rabbim ısteyen herkesı evlat sahıbı yapsın ıns...

inşallah olur artık inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.göğüslerimde şişkinlik vs yok benimde ama hafif hafif karın ağrısı oluyo bazen.bide ellerim falan ateşleniyor gibi.sence benimki tutmuşmudur.

kızlar zaman hiç geçmiyor gibi.daha bir hafta var test yaptırmaya.bu arada kan testinin sonucu kaç saatte belli oluyor bilen varmı

kızlar zaman hiç geçmiyor gibi.daha bir hafta var test yaptırmaya.bu arada kan testinin sonucu kaç saatte belli oluyor bilen varmı

nergis bende 3 gün oldu aşılama oldum dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgi çıktı tekrar yaptım yine çıktı,

sonra kan tahlili yaptırdım şu çıktı 26,73 H pozitif yani 3günde hamile kalmış mı oluyom değerim yüksek değilmi sizce başka hastanede yaptırdım testi hamilesin dedi doktor sizce korkuyorum ümitlenipte hayal kırıklığı olurmu aşıdan önce kalmış olabilirmiyimki

nergis bende 3 gün oldu aşılama oldum dayanamadım idrar testi yaptım iki çizgi çıktı tekrar yaptım yine çıktı,

sonra kan tahlili yaptırdım şu çıktı 26,73 H pozitif yani 3günde hamile kalmış mı oluyom değerim yüksek değilmi sizce başka hastanede yaptırdım testi hamilesin dedi doktor sizce korkuyorum ümitlenipte hayal kırıklığı olurmu aşıdan önce kalmış olabilirmiyimki

ay canım inşallah hamilesindir ama genede doktorun verdiği tarihtede test yaptır. ya da aşılamnı yapan doktorunla görüş bu durumların hepsini anlat.ama sonucunu buraya yaz .inşallah hamilesindir.

ay canım inşallah hamilesindir ama genede doktorun verdiği tarihtede test yaptır. ya da aşılamnı yapan doktorunla görüş bu durumların hepsini anlat.ama sonucunu buraya yaz .inşallah hamilesindir.

14 günü bekliyorum havalara giripte sönmek çok kötüymüş iğnenin etkisi olabilir diyor forumdaki arkadaş :KK43: kocişi de havaya soktum sönük çıkmaz inşallah

14 günü bekliyorum havalara giripte sönmek çok kötüymüş iğnenin etkisi olabilir diyor forumdaki arkadaş :KK43: kocişi de havaya soktum sönük çıkmaz inşallah

canım ya çok heveslenme.ilaçların etkiside olabileceği doğru.genede inşallah tutar.

canim benim bence sen once hamile kalmissin asilamadan once cok zor bir ihtimal 3 gunde pozitif versin zaten beta HCG 8 9 gun kana karisiyor ondan sonra idrara bence sen asilama yapilirken kalmissin yada catlatma ignesinin etkiside olabilir cunku benimde basima geldi insallah hamilesindir

Son düzenleme:
aşılamanın 12. günü sağlık ocağında test yaptırmayı düşünüyorum kızlar sizce doğru sonuç çıkarmı yoksa 3 gün daha beklesemmi.

arkadaşlar ben 7 mayıs 2012de ilk aşılamamı oldum.beklemedeyim.benimle yakın zamnda aşılama olan arkadaşlar varsa mayıs ayında buyurun birlikte günleri sayalım.beklemek çok zor.hadi gelin birlikte gün sayalım....:KK49::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

arkadaşlar ben 7 mayıs 2012de ilk aşılamamı oldum.beklemedeyim.benimle yakın zamnda aşılama olan arkadaşlar varsa mayıs ayında buyurun birlikte günleri sayalım.beklemek çok zor.hadi gelin birlikte gün sayalım....:KK49::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

bende aşılama olacağım
önce histeroskopi olmam gerekiyormuş hsg filmimde polip görüldü tanısal histeroskopi yapılıp polipler alınacak
ondan sonra da aşılama dedi doktor
aşılamanın aşamaları nasıl anlatabilirmisiniz
sanırım önce ilaç kullanılıyor

adetin 3. günü ngonla f 75 başladım 3 gün kullnadum kontrolde dozu arttırd.toplamda 900 lük gonal f kullandım.adetin 14.günü çatlama iğnesi ovirtelle yapıldı ertesi gün aşılamam oldu.şimdi 3.günüm çok heyecanlıyım.beklemek çok zor ve duygularım çok karışık.inşlllh rabbim herkslere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.acısız bir işlem.sadce ilk günü çok sancım oldu.snada geçmiş olsun canım.en kısa sürede kavuşursun umarım.

adetin 3. günü ngonla f 75 başladım 3 gün kullnadum kontrolde dozu arttırd.toplamda 900 lük gonal f kullandım.adetin 14.günü çatlama iğnesi ovirtelle yapıldı ertesi gün aşılamam oldu.şimdi 3.günüm çok heyecanlıyım.beklemek çok zor ve duygularım çok karışık.inşlllh rabbim herkslere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.acısız bir işlem.sadce ilk günü çok sancım oldu.snada geçmiş olsun canım.en kısa sürede kavuşursun umarım.

inşallah canım hepimiz birlikte.
önce yumurta takibine gitmek gerekiyormuş sanırım.sen kaç kere gittin.
ve kaç gün sonra aşılama yaptılar
işyerinden kaç gün izin almam gerekecek onu merak ediyorum.
malum çalışırken bu işler biraz zor oluyor.
senin ilk aşılamanmı bu.
hangi hastaneye gidiyorsun.

canım kusura bakma işim vardı bakamadım.bazen 2 bazen 3 günde bir gittim takibe.doktora göre de değişir mi bilmiyorum .adetin 15. günü aşılamam yapıldı.ama ben çalışmıyoırum.işten yeni ayrıldım sayılır.

hımmm anladım canım.ben bu konuda biraz zorluk çekeceğim sanırım :KK43:

X