Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kuzey1 canım bna dokotrum vermedi progestan umarım bi bildiği vardır.kızlar ayıptır söylemesi tuvalete ne zamn gitsem idarımı yaparken kasıklarıma çok felaket sancı giriyor.çok korkuyorum neden olabilirki.idrarımı yaparken içim sökülüyo sanki kasıklarım tam:26:

İdrar yolu iltihabı olabilir canım. Ben çok sık geçiririm. Sıcak tut kendini. İlaç kullanmamaya çalış şu dönemde. Küçük bir havluyu ütü ile iyice ısıt ve çamaşırına koy. Bunu bir kaç kez tekrarla çok faydasını göreceksin. :nazar:

Dualarımız seninle canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Tez zamanda bebişini göbişine kondursun inş. :emir_bebek: Her aşılamada şansın biraz daha arttığını okumuştum. Bu son olur inş.:nazar:

amıın canım amınnn cok sğl.....oyy daha beklıyorum..2 hafta daha varmıs bendne once onları beklıyorum

kızlar ben 3 gün hiç iş yapmadım kalkmadım desem yeri var.ne olur ne olmaz diye:KK49:bugün biraz ev işlerine baktım ama çok yavaş yavaş yapıyorum dikkat etmeli bence:KK20:belirti pek yok ve kişiye göre değişiyor ne yazık:KK37:umarım hepimiz buraya pozitiffffffffffffffffffffffffffffff hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm diye yazarız:KK16::KK16::KK16:
aynen 4-5 gün yattım sadece yemek ve tuvalet için kalktım

kuzey1 canım bna dokotrum vermedi progestan umarım bi bildiği vardır.kızlar ayıptır söylemesi tuvalete ne zamn gitsem idarımı yaparken kasıklarıma çok felaket sancı giriyor.çok korkuyorum neden olabilirki.idrarımı yaparken içim sökülüyo sanki kasıklarım tam:26:
aynı ağrı bende de var yalnız değilsin:KK3: bugün bütün gün karnım ağrıdı inşallah iyiye, gebeliğe işarettir:):emir_bebek:

Aynı gün test yapıcaz seninle, demek senin akıntın da var, benim yok, bu iyiye işaret olabilir aslında. inşallah hepimizin aşılaması tutmuştur canım, ben de bir istiyorum test günü gelsin bir yandan da korkuyorum :KK43:

inşallah hepimiz hamile kalırız ya iki senedir bekliyorum ben

Gunaydin kizlarrrrr...:21:Bugun asilamamin 5. Gunu ve aksamdan beri kasik agrisindan duramiyorum.Neyse ki yanliz degilmis:KK51:Doktoruma gitmeyi bile dusundum aksam.birde sunu sor
Ak istiyorum elimle kasiklarima bastirinca cok hafif bile dokunsam curuk acisi gibi cok aci yapiyor.:KK37:Resmen kendimi dinlemekten manyadim mi ne:KK33:

Hadi bakalim ilk guzel haberi kimden alicagiz:nazar:Arkadaslar insallah hepimizin asilamasi tutmustur.en yakin test gunu kimde simdi?benim daha 10gunum var:18:

Hadi bakalim ilk guzel haberi kimden alicagiz:nazar:Arkadaslar insallah hepimizin asilamasi tutmustur.en yakin test gunu kimde simdi?benim daha 10gunum var:18:
günaydınlarrr benimde 7. günüm ben salı ya da çarşamba yaptıracağım daha önce hiç yaptırmadım hastanede nereye gideceğim hiç bilmiyorum direk hasta kayıta mı yoksa doktoruma mı bilen varsa cevaplasın lütfen
bu arada evde olmaya alıştım ptesi nasıl işe gideceğim bilmiyorum

Son düzenleme:
ben 9.gün yaptım negatif hemde iki aşılamamdada yani benim belli oluyor kişiye göre değişirmi bilmiyorum tabi kendi adıma 5 gün fazla stres yapmıyorum

Canim test yapmak icin 10 gun biraz erken degil mi?benim doktorum 14sonra yap dedi.:KK53:

adetime 3-4 gün kala yapılmış oluyor okuduklarıma göre adetinden önce öğrenenler var bilemiyorum doktorum 10 gün sonra yaptır dedi bir bildiği vardır diye düşünüyorum..

adetime 3-4 gün kala yapılmış oluyor okuduklarıma göre adetinden önce öğrenenler var bilemiyorum doktorum 10 gün sonra yaptır dedi bir bildiği vardır diye düşünüyorum..

DOktorun ne dedigi onemli tabi ki.o zaman ilk senden gelecek haber. Bizede yaza lutfen sonucunu:18:

Benim bugün aşılamanın 8. günü. Doktor 10. gün kan testi dedi. Pazar günü olmayacağına göre pazartesiye kalıyor. Ama cesaret edebilirmiyim bilemiyorum:18:

Kızlar bende dun aslımamaı oldum doktor bana 12 gun sonra test yapmamı soyledı..hakkımızda hayılrısı olsun..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar,

öncelikle gün sayan herkese Allah sabır versin.

ben de 7 Mayıs`da aşılama oldum. 21 Mayıs test günüm.

çok korkuyorum, 4. aşılamam.

negatif görmeye öyle alışmışım ki, pozitif olma ihtimali bile gelmiyor aklıma :KK43:

kızlar ben çok üzgünüm, dün akşam yani aşılamamın 9. günü akşamı kırmızılar geldi bende, şimdi de hafif hafif geliyor, sanırım 4 gün erkenden regl oldum, neden bu kadar erken anlayamadım ya, benim sıram değilmiş demek ki :KK43:

arkadaşlar allah yardımcımız olsun sevinçli haberlerinizi dört gözle bekliyorum.ben de aşılama konusunda kararsızım.çünkü sebebsiz infertelite var.bi arkadaş da aynı benim durumumdaydı

direkt tüp bebeğe yönlen aşılamayla vakit kaybetme dedi. inş. aşılamanız tutar evlatlarınıza kavuşursunuz....

arkadaşlar allah yardımcımız olsun sevinçli haberlerinizi dört gözle bekliyorum.ben de aşılama konusunda kararsızım.çünkü sebebsiz infertelite var.bi arkadaş da aynı benim durumumdaydı

direkt tüp bebeğe yönlen aşılamayla vakit kaybetme dedi. inş. aşılamanız tutar evlatlarınıza kavuşursunuz....

benımde sebepsız intrt canım 3.aşılamamı oldum sönuc beklıyorum,sebepsız oldugu ıcın doktorum tüpe gecmıyor bizimde.sebebsiz olunca doktorlar tüp demıyor işte direk canım.doktorun ne dıyosa ona uy malısın canım

kızlar ben çok üzgünüm, dün akşam yani aşılamamın 9. günü akşamı kırmızılar geldi bende, şimdi de hafif hafif geliyor, sanırım 4 gün erkenden regl oldum, neden bu kadar erken anlayamadım ya, benim sıram değilmiş demek ki :KK43:

oyy sözun bıttıgı yer deyız.canım sıkma canını demıycem sık canını aglamk ıstıyosna agla.uzul ama sonra topla kendını hayat devam edıyor mutlu olmk zorundasın.hayat hala cok guzel

X