Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaşlar ben 7 mayıs 2012de ilk aşılamamı oldum.beklemedeyim.benimle yakın zamnda aşılama olan arkadaşlar varsa mayıs ayında buyurun birlikte günleri sayalım.beklemek çok zor.hadi gelin birlikte gün sayalım....:KK49::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bende 4 Mayısta ilk aşılamamı oldum beklemedeyim senin gibi. İlaçsız gelişen tek yumurta ile adetin 16. günü aşılamam yapıldı. Hakkımızda hayırlısı olur inş.:emir_bebek:

Son düzenleme:
Bende 4 Mayısta ilk aşılamamı oldum beklemedeyim senin gibi. İlaçsız gelişen tek yumurta ile adetin 16. günü aşılamam yapıldı. Hakkımızda hayırlısı olur inş.:emir_bebek:

canım öncelikle inş. aşılaman tutmuştur bebişin seninledir.sana bi sorum olacak. ben de haziran ayında aşılama olacağım.ilaçsız aşılaman olduğundan bahsetmişsin.benim yumurtam bayağı iyi
gelişiyor ilaç kullanmak istemiyorum iyice büyüyüp kist yapmasundan korkuyorum.senin yumurtan kendiliğinden çatlayıp öyle mi aşılamı yapıldı.doktoruma söylesem acaba bana da mı öyle yapa...

bende 5 mayısta ilk aşılamayı oldum beklemedeyim..:KK6:
inşallah allahım olumlu sonuçlandırır.bize de o duyguyu yaşatır..:KK49:
karında şişlik birde sızlama var mı sizlerde bende bunlar mevcut..
inşallah çatlamayan yumurta ağrısı değildir.
ne zaman test yapacaksınız??

ooo hadi bakalım sen benden önce alacaksın haberi:KK49::KK49:çok heycanlıyım.nasıl geçiçek bu günler:KK52:

bende 5 mayısta ilk aşılamayı oldum beklemedeyim..:KK6:
inşallah allahım olumlu sonuçlandırır.bize de o duyguyu yaşatır..:KK49:
karında şişlik birde sızlama var mı sizlerde bende bunlar mevcut..
inşallah çatlamayan yumurta ağrısı değildir.
ne zaman test yapacaksınız??

hepimiz arka arkaya sonuç alacağız birbirimize destek olalım kızlarr.belirti konusuna gelince benim göğüsler şişti ve ucuna dokunamıyorum.karın acayip şiş ve ara sıra sızlama bende de var fakat bu belirtiler ilaçlar yüzünden oluyormuş.o yüzden sevinemiyorum ki:KK43:

kızlar ben de 5 mayısta oldum ilk aşılamamı, doktor sol tarafa enjekte etti, ve o tarafta ağrı var günlerdir, inşallah kötü bir şeye işaret değildir, şu an bir belirtim yok,
akıntı falan da yok, sizlerde var mı bişeyler, bu 2 haftalık süreç ne zormuş yarabbim.

kızlar ben de 5 mayısta oldum ilk aşılamamı, doktor sol tarafa enjekte etti, ve o tarafta ağrı var günlerdir, inşallah kötü bir şeye işaret değildir, şu an bir belirtim yok,
akıntı falan da yok, sizlerde var mı bişeyler, bu 2 haftalık süreç ne zormuş yarabbim.

canım benimde sağ tarafa enjekte etti.ve aşılama günü çok sancım oldu.şimdi ara ara sancım var.benim 4.günüm henüz ve idararımı yaparken kasıklarıma sancı giriyor .nedan olabilir acaba?beklemek gerçekten çok zor ve ben bugün yine karamsarım:KK43:

seninle aşılama günlerimiz aynı benimde sol taraf:) iki yumurtam gelişti.karın ağrısı var bende ama tek taraflı değil tüm akıntım da var..
sooooon 5 gün test için salı yaptıracağım :KK49:

arkadaşlar ben 7 mayıs 2012de ilk aşılamamı oldum.beklemedeyim.benimle yakın zamnda aşılama olan arkadaşlar varsa mayıs ayında buyurun birlikte günleri sayalım.beklemek çok zor.hadi gelin birlikte gün sayalım....:KK49::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

bende ilk aşılamamı 8mayıs ta oldum beklemedeyim inşallah bebişlerimizi kucagımızı alırız

seninle aşılama günlerimiz aynı benimde sol taraf:) iki yumurtam gelişti.karın ağrısı var bende ama tek taraflı değil tüm akıntım da var..

benimde sağda 3 yumoşum vardı:KK16:akıntım henüz çok değil fakat kasıklarımda sancılarım var benim.karmaşık duygulardayım.bir gün umutlu bir gün umutsuz:KK43:

canım benimde sağ tarafa enjekte etti.ve aşılama günü çok sancım oldu.şimdi ara ara sancım var.benim 4.günüm henüz ve idararımı yaparken kasıklarıma sancı giriyor .nedan olabilir acaba?beklemek gerçekten çok zor ve ben bugün yine karamsarım:KK43:

hayırlısı olsun canım, ben de senin gibiyim, bir diyorum oldu galiba, sonra karamsarlık çöküyor , araştırdım ama aşılamadan sonra hamilelik için öyle belirgin bir belirti yok yanılıyor muyum, bildiğimiz varsa paylaşalım kızlar.

Aynı gün test yapıcaz seninle, demek senin akıntın da var, benim yok, bu iyiye işaret olabilir aslında. inşallah hepimizin aşılaması tutmuştur canım, ben de bir istiyorum test günü gelsin bir yandan da korkuyorum :KK43:

canım hepimizin aşılama günleri yakın.kasıklarıma sancım çok oluyor benim ve ayrıca doktorum progestan vermedi bana sizlere verdimi acaba:26:

Bana da vermedi canım, hatta yat dinlen falan da demedi, ben de yürüyüşe çıkıyorum valla hemen hemen her gün. inşallah bir zararı yoktur.

kızlar ben 3 gün hiç iş yapmadım kalkmadım desem yeri var.ne olur ne olmaz diye:KK49:bugün biraz ev işlerine baktım ama çok yavaş yavaş yapıyorum dikkat etmeli bence:KK20:belirti pek yok ve kişiye göre değişiyor ne yazık:KK37:umarım hepimiz buraya pozitiffffffffffffffffffffffffffffff hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm diye yazarız:KK16::KK16::KK16:

canım öncelikle inş. aşılaman tutmuştur bebişin seninledir.sana bi sorum olacak. ben de haziran ayında aşılama olacağım.ilaçsız aşılaman olduğundan bahsetmişsin.benim yumurtam bayağı iyi
gelişiyor ilaç kullanmak istemiyorum iyice büyüyüp kist yapmasundan korkuyorum.senin yumurtan kendiliğinden çatlayıp öyle mi aşılamı yapıldı.doktoruma söylesem acaba bana da mı öyle yapa...

Benim yumurtam 13. gün salı günü 16.5 mm oldu. Çarşamba akşamı çatlatma iğnesi vurdurdum. Cuma öğlen aşılama oldu. Yumurtaya bakmadı bidaha. Çatladı çatlamadı onu artık Allah biliyor anlıcan. Yumurtanın kendiliğinden gelişmesi çok güzel tabiki. Gereksiz yere ilaç kullanma. İlaçların sağladığı yarar kadar zararıda var. Rabbim tez zamanda meleğine kavuştursun inş. :emir_bebek:

ooo hadi bakalım sen benden önce alacaksın haberi:KK49::KK49:çok heycanlıyım.nasıl geçiçek bu günler:KK52:

Evet canım zaman geçmek bilmiyor. Başka şeylere dikkatimi vermeye çalışsamda kendimi sürekli gün hesaplarken hayal kurarken buluyorum. Hakkımızda hayırlısı:nazar:

canım hepimizin aşılama günleri yakın.kasıklarıma sancım çok oluyor benim ve ayrıca doktorum progestan vermedi bana sizlere verdimi acaba:26:

Evet canım banada verdi. Sabah 1 akşam 1 alıyorum. Felaket başdönmesi ve uyku yapıyor. Ama napalım. Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır:emir_bebek:

kuzey1 canım bna dokotrum vermedi progestan umarım bi bildiği vardır.kızlar ayıptır söylemesi tuvalete ne zamn gitsem idarımı yaparken kasıklarıma çok felaket sancı giriyor.çok korkuyorum neden olabilirki.idrarımı yaparken içim sökülüyo sanki kasıklarım tam:26:

birazdan 3.aşılamama giricem dua beklıyorum arkadaslar...

Dualarımız seninle canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Tez zamanda bebişini göbişine kondursun inş. :emir_bebek: Her aşılamada şansın biraz daha arttığını okumuştum. Bu son olur inş.:nazar:

X