Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın kızlar:KK3:.hocaya oğün messelesini ve avakadoyu sormustum cevaplamış sağolsun

#786403 | Soran : loxandra | Soru Grubu : Genel
Soru : canan hocam merhaba.beslenme önerilerinizi 2 aydır uyguluyorum ve 7,5 kilo verdim.halen devam ediyorum.ayrıca kadınlar kulubu isimli sitede 15 civarında kullanıcı beraber diyetınızı yapıyor,ve deneyımlerımızı paylasıyoruz.ilgilenirseniz linki burada http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...miz/446690-karatay-diyeti-deneyimlerimiz.html sorum şu:kilo vermeyı hızlandırmak için ogun sayımızı 2 ye ındırmemız dogru mudur?yoksa az da olsa akşam yemeği yemelimiyiz? bir de avocadonun şeker içerigi nedir,diyetimizde kullanabılırmıyız? cevabınız için şimdiden tesekkürler

Cevap : Elif Hanım, Teşekkürler. Acıkmadığınız ve halsiz olmadığınız süre 2 öğün yapabilirsiniz. Zaten, insülin direnci kaybolunca ve karaciğer/pankreas yağları yavaş yavaş azalınca, 2 öğün yetiyor ve dinçleşiyorsunuz. Normal vücudun hormonal dengesi bunu gerektiriyor. İbni Sina yüz yıllar önce şöyle diyor: 'iki öğün yeterlidir,üçüncü öğün hastalık yapar!' Avacado sağlıklıdır. Kahvaltıda yenebilir. Yağı ceviz yağıgi bidir. Sitenize gireceğim. Ayrıca onun için de teşekkür ederim. Karatay Diyeti önerilerini uygulayan tüm hanımlara selamlar ve kolay gelsin. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay
:KK70: Bu ıyı haber tesekkurler loxandra.

günaydın kızlar:KK3:.hocaya oğün messelesini ve avakadoyu sormustum cevaplamış sağolsun

Soru : canan hocam merhaba.beslenme önerilerinizi 2 aydır uyguluyorum ve 7,5 kilo verdim.halen devam ediyorum.ayrıca kadınlar kulubu isimli sitede 15 civarında kullanıcı beraber diyetınızı yapıyor,ve deneyımlerımızı paylasıyoruz.ilgilenirseniz linki burada http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...miz/446690-karatay-diyeti-deneyimlerimiz.html sorum şu:kilo vermeyı hızlandırmak için ogun sayımızı 2 ye ındırmemız dogru mudur?yoksa az da olsa akşam yemeği yemelimiyiz? bir de avocadonun şeker içerigi nedir,diyetimizde kullanabılırmıyız? cevabınız için şimdiden tesekkürler

Cevap : Elif Hanım, Teşekkürler. Acıkmadığınız ve halsiz olmadığınız süre 2 öğün yapabilirsiniz. Zaten, insülin direnci kaybolunca ve karaciğer/pankreas yağları yavaş yavaş azalınca, 2 öğün yetiyor ve dinçleşiyorsunuz. Normal vücudun hormonal dengesi bunu gerektiriyor. İbni Sina yüz yıllar önce şöyle diyor: 'iki öğün yeterlidir,üçüncü öğün hastalık yapar!' Avacado sağlıklıdır. Kahvaltıda yenebilir. Yağı ceviz yağıgi bidir. Sitenize gireceğim. Ayrıca onun için de teşekkür ederim. Karatay Diyeti önerilerini uygulayan tüm hanımlara selamlar ve kolay gelsin. Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

ve aleyküm selammmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
sevgilerimizi iletelim bizde:KK16:

Genelde akşam toplu halde paylaşıyoruz, o yüzden sanırım.
Pat diye girip bu mesajı okuyup, cevap yazıyorum ama başka bir şeyle bağlantılı değildir umarım. :26:

aslında öğün öğün yazılsa kendimizi kontrol adına ve kaynaşma adına daha iyi olabilir....
sürekli aşağıda iismler var ama slm veren bile yokkk:44:

şu ana kadar 1,5 lt suyum bitti:KK19:

Dünkü menüm...

18 EYLÜL 2011 PAZARTESİ
Kalkınca: : 1 bardak su
1. Öğün: 2 yumurtadan omlet, peynir
2. Öğün: 1 tavuk budu, 1 kase cacık, 1 sütlü kahve
3.Öğün: 4 köfte, yarım porsiyon yeşil fasulye kavurması, 1 bardak ayran
Sıvı: 2 litre
Spor: 1 saat yürüyüş
Takviye : 1 adet omega 3

Yalnız diyete tam uyuyorum ama bi kaç günüdür kilo almışım, anlamıyorum neden. 81.00 dan 81.9 oldum 3 gündürrrrrr :KK43:(((

Bu şekilde beslenerek kilo alman şaşırtıcı.
Regl dönemin ne zaman ?
Ben de bugün 200 gram fazla çıktım, reglden büyük ihtimalle.

slmm eyyyyyyyyyyyyy karataycılarrrrrrrrrrrrrrEn Büyük KK

dün akşammki menümü yazayımm
2 kase tavuklu şehriye çorba(şehriyelerini yemeyecektim ama pek bir şehriye koymuşumm,yedim bende artık)
1 kase yoğurt
1 şeftali
1 çay bardağı fındık-fıstık-ceviz-badem:KK66:

bu sabah
2 yumurtadan omlet(1 çay kaşığı tereyağ ile hazırlandı)
1,5 kk beyaz peynir
4 zeytin(suda bekletilmiş,ama yinede tuzlu)
1 çay bardağı tarçınlı süt
1 çay bardağı fındık-fıstık-badem-ceviz(kavrulmamış yeni kırılmış)
3 gün kurusu kayısı:KK66:

ekmeksiz ilk kahvaltım..
hiç lezzet almadım yediklerimden ama tokummm...
zamanla lezzet almaya başlarım inş:97:

:nazar::nazar: Artık tam not alabilir bizden kahvaltın, tebriklerr ..

yeni başlayanlar için nefisötesi kahvaltımı paylasayım:

soganlı,domatesli,kaşarlı,2 yumurtalı menemen(tuzsuz,karabıber,kırmızı bıber ve kekikle tatlandırılmıs)
1/2 avucıcı koy peynırı
6 zeytın
1 salatalık
kuruyemıs tabagı(5 gunkurusu kayısı,1 cay brd badem+fındık, 1 avucıcı yabanmersını)yarısını bıle bıtıremedım.kalanını diğer öğünde yiyeceğim artık.

elmalı tarçınlı cay(nefis bir tadı var,deneyin derim)

Off Kuruyemiş yemeyi özledim.
Şu hafta yaptığım saf protein bitsin artık, yoksa isyan edeceğim.

Teşekkür ederiz.
Buradan bahsetmen de çok güzel olmuş gerçekten.

aslında öğün öğün yazılsa kendimizi kontrol adına ve kaynaşma adına daha iyi olabilir....
sürekli aşağıda iismler var ama slm veren bile yokkk:44:

şu ana kadar 1,5 lt suyum bitti:KK19:

Sadece okumak için girenler çoğunlukta sanırım o yüzden yazmayanlar konusunda haklısın ama nedense tek liste halinde olunca daha toparlanmış duruyor.

Sen ne güzel su içmişsin öyle.
Saat daha 11 yok maşallah ..

Sadece okumak için girenler çoğunlukta sanırım o yüzden yazmayanlar konusunda haklısın ama nedense tek liste halinde olunca daha toparlanmış duruyor.

Sen ne güzel su içmişsin öyle.
Saat daha 11 yok maşallah ..

öyle olsun bakalımm....
karın boşken içmek daha kolay oluyor..
öğün sonrası içemiyorum diye gündüz tammalıyorum 3 lt ye:KK61:

Ben o zaman bu bademle cevizin beni ne kadar zinde tuttuğundan bahsedeyim.
3 günden beri ağzıma koymuyorum ve üstümde nasıl bir yorgunluk var.
Oldukça etkili olduğunu hissettim.

oof of benimki de çok sancılı geçer :KK52:
kişiden kişiye değişmekle birlite sanıyorum ki regl den 3 er gün önce ve sonra

hımmm anladım :KK34:

canım 100 kapsül 19.50 TL diye ben yazdım.sepenatural de.netten de sipariş verebiliyorsun ben direkt mağasından alıcam.Bizim burda 3 tane mağazası var.kızıma bir ara ballarını hep ordan alırdık.çok memnun kaldık,ordaqn ne aldıysak.omega 3 ünde iyi olacağını düşünüyorum

Teşekkür ederim.Not aldım alayım bende hemen.Benim aldığım 45 kapsül mü neydi 30 liraya.

Ben o zaman bu bademle cevizin beni ne kadar zinde tuttuğundan bahsedeyim.
3 günden beri ağzıma koymuyorum ve üstümde nasıl bir yorgunluk var.
Oldukça etkili olduğunu hissettim.

enerji verdiği kesin canımmm...
bugün cevizin üstüne peynir sürüp yedimm,ekmek niyetine:KK9:
bademde atıştırma hissini ortadan kaldırıyorrr...

enerji verdiği kesin canımmm...
bugün cevizin üstüne peynir sürüp yedimm,ekmek niyetine:KK9:
bademde atıştırma hissini ortadan kaldırıyorrr...

Hem tatlı isteğini de engelliyor.
Neyse bugünde yapayım da olmazsa yarın saf protein yapmam.
Regl zamanı ihtiyacım olur.

Hem tatlı isteğini de engelliyor.
Neyse bugünde yapayım da olmazsa yarın saf protein yapmam.
Regl zamanı ihtiyacım olur.

regl zamanı tarçınlı sütü dene canımm bak tatlı isteğini anında yok ediyor..
şekersiz kakao serbestmi bilmiyorum ama kakolu süt de harika oluyor...
son olarak da tarçınlı türk kahveli süt:KK34:

regl zamanı tarçınlı sütü dene canımm bak tatlı isteğini anında yok ediyor..
şekersiz kakao serbestmi bilmiyorum ama kakolu süt de harika oluyor...
son olarak da tarçınlı türk kahveli süt:KK34:

Tatlı isteğimin olmaması da şaşırtmıyor değil.
Çok istemesi lazım şu an canımın.
Olamamanın gerginliği de var üstümde de .
Bugün sütlü tarçınlı kahveyi denemek istiyorum.
Geçen söylediğinden beri aklımda zaten.

X