Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarında farklı,marjinal renkler deneyenler,denemek isteyenler

şu renkler de ilgimi çekti. palettenin yurtdışında satılan boyalarından. mor tonları çok hoşuma gider. belki denerim yakında:KK76:

color & gloss 4.99 purple cherry (amonyaksız)

$color&gloss 4.99 purple cherry.jpg

intensive color VN3 violet red
$intensive color creme vn3 violet red.jpg

saçlarını boyatan var mı ? bu uçuk renklerden?

Konuştuğumuz gibi canım ben boyadım ama tutmadı açıcı kullanmadan boyadım çünkü.
Diplerden gelen kendi rengi tuttu sadece.

$07072011533.jpg

Diplerim böyle.
Eğer bütün saçım kendi rengim olsaydı siyah boya olmasaydı bu renk bikaç boyamadan sonra tam otururdu ama siyah boya olduğu için açtırmadan bu renge tekrar boyamayacağım beklemedeyim.

$11111111.jpg

Bu da lacivert hali

Konuştuğumuz gibi canım ben boyadım ama tutmadı açıcı kullanmadan boyadım çünkü.
Diplerden gelen kendi rengi tuttu sadece.

Eki Görüntüle 225259

Diplerim böyle.
Eğer bütün saçım kendi rengim olsaydı siyah boya olmasaydı bu renk bikaç boyamadan sonra tam otururdu ama siyah boya olduğu için açtırmadan bu renge tekrar boyamayacağım beklemedeyim.

Eki Görüntüle 225260

Bu da lacivert hali

mavi yerine moru denesen daha iyi olmaz mı ? saçları açtırıym bende boyucam :):KK37:

mavi yerine moru denesen daha iyi olmaz mı ? saçları açtırıym bende boyucam :):KK37:

Tam mor yapmadım ama patlıcan moruna boyamıştım

$24062010084111.jpg
Mor hali bu da.
Anladığım kadarıyla kısa saçların farklı renge boyaması daha kolay olur açtırman şart ama.

X