Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarında farklı,marjinal renkler deneyenler,denemek isteyenler

images-131.jpg
kızlar bu renk saç istiyorum saçımı en son 4 ay önce palette gece mavisi ile boyadım şu an saçım bile değil loyu yada açık kestane gibi birley baya aktı yani boya. Şimdi gece mavisinin içine loreal majiral mic blue katsam bir tüp oksidanı da 40 volümlük koysam saçımı açmadan böle olur mu. Benim amacım mavi vs saç değilde mavi siyahın bir ton üstü gibi yani mavi siyahta maviler pek belli olmuyor saç yine siyah olsun ama mavisi en azından azcık bende varım desin istiyorum. Ve asla açtırmayı düşünmüyorum. İlk boyamada değilse bile bu karışımla bir kaç boyamada bu rengi yakalar mıyım

mükemmel bi boya kullanmanı tavsiye ederim koyu saça koyu renkli alıcaksınız istediğiniz rengin mesela saçınız kahveyse omavi yapmak istiyorrsanız ortaa tondaki maviyi alın yada koyu en koyu renkliyi alın çok güzel bir sonuç oluyor kendim kulllandım tavsiyede ederim ve saçı yıprstmıyorrr
Açmadan mı kullandınız boyayı benim saçım akmış siyah koyu açık kestane arası birşey ama şu resimdeki gibi istiyorum en koyu maviyi akmadan kullansam tutarmı
images-131.jpg

Bende iki sene.once nevacolor yogun fuşyayi denemistim acik kumral sacimin ustune guzel olmustu kizil.ama pembeye bakan kzil oldu resmini bulursam koyarim

bende bu renk istiyorum siz denediniz mi?
Eki Görüntüle 2025022 kızlar bu renk saç istiyorum saçımı en son 4 ay önce palette gece mavisi ile boyadım şu an saçım bile değil loyu yada açık kestane gibi birley baya aktı yani boya. Şimdi gece mavisinin içine loreal majiral mic blue katsam bir tüp oksidanı da 40 volümlük koysam saçımı açmadan böle olur mu. Benim amacım mavi vs saç değilde mavi siyahın bir ton üstü gibi yani mavi siyahta maviler pek belli olmuyor saç yine siyah olsun ama mavisi en azından azcık bende varım desin istiyorum. Ve asla açtırmayı düşünmüyorum. İlk boyamada değilse bile bu karışımla bir kaç boyamada bu rengi yakalar mıyım

bende bu renk istiyorum siz denediniz mi?
Yok cnm deneyemedim çünkü platin sarıdan bile fazla açtırmak gerekiyormuş sonrasında lacivert yada mavi siyah boyamak gerekiyormuş. Bnm saçlarım kıvırcık ve eğer açtırırsam iğrenç bir hal alacak ne kıvırcık ne düz tuhaf olacak

ay çok güzel renkler var ya :/ ben de internetten radical color sipariş etmiştim ama gelemedi hala. ankara içinde satın alabileceğim bir yer bilen var mıdır ki ya? jeans color da olur :')

X