Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Total Face Lift (Kırışıklık Giderici Krem)

1. Konu Sahibi : AyferTatli1 #1
    Giriş tarihi
    Jul 2011
    İnternetten böyle bir ürün gördüm.Sizce nasıl kullananınız falan varmı?
    Düzenleyen: AyferTatli1 Düzenleme Tarihi : 07-07-2011 Düzenleme Saati :13:23

2. Konu Sahibi : AyferTatli1 #2
    Giriş tarihi
    Jul 2011

Onaylıyorum

Ben kullandım.Gayet güzel bir ürün.Göz altı ve ağız çevresi kırışıklıklarımdan şikayetçiydim ama bu ürün çok yararlı oldu.Hatta kocam bile kullanıyor :D yanında hediye verdikleri rujuda hergün sürüyorum oda çok güzel.tavsiye ederim yani

3. Konu Sahibi : AyferTatli1 #3
    bu kremi deneyen varmı

4. Konu Sahibi : AyferTatli1 #4
    yüzünü yıkayınca geciyormu etkisi

5. Konu Sahibi : AyferTatli1 #5
    Giriş tarihi
    Oct 2011
    Benim teyzem denedi bu kremi kırışıklıkları resmen yok ediyor yani kullanmanızı tavsiye ederim fiyatıda uygundu hatırladığım kadarı ile
    yüzü yıkayınca geçiyo sanırsam ama uzun kullanımda yüzde gerginlik yapıyor yani yararlı bir krem:)

6. Konu Sahibi : AyferTatli1 #6

total face lift kullandım

ark lar google dan buldum bu yazınızı benim annem de kullandığı için yardımcı olmak istedim şimdi olay şu;

bu krem makyaj ürünleri gibi günlük olarak sabah kullanıp aksam saatlarine kadar etkili olan bir ürün. ürün kırışıkları tamamen gideriyor ve annemde videolarını felan izlemiş denemeye değer bir fiyat 99 lira sanırım . ama denedikten sonra gerçekten cok memnun kaldı ve kullanıyor sürekli. ama ürünü bi defa kullanıp sürekli etkili olması gibi bişey değilmiş bizde sonradan kullandıkça fark ettik :) makyaj yapar gibi kullanılması gerekiyor :)

7. Konu Sahibi : AyferTatli1 #7
    Alıntı Axisude kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yüzünü yıkayınca geciyormu etkisi
    yüzünü yıkayınca tabki etkisi giiidiyor . etkisi gitmeseydi bu kadar ucuz olmazdı bide millet boşuna mı botoks yapıor öyle düşünmek gerekiyor.

8. Konu Sahibi : AyferTatli1 #8

I love KK Total face lift

Kayınvalidem için baktım araştırdm ona da birisi önermiş..sipariş ettik internetten telefonunu bulup bakalım görcez sonucu yazıcam:))

9. Konu Sahibi : AyferTatli1 #9
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    işe yaradımı canımmm siparişiniz geldimi??
    HAYATTA ÜÇ ÇEŞİT İNSANDAN KORKACAKSIN!!.. DAĞDAN İNME, DİNDEN DÖNME, SONRADAN GÖRME.. !!!!!!!!!

10. Konu Sahibi : AyferTatli1 #10

I love KK

kızlar ürün gercekten harika bişey dümdüz yapyormuş cildi kırışık falan kalmyo yani cok harika snuç alabilr kullanan bayanlar olgun yaşlara ve kırışklık derdi olnlara kesnlikle tavsiye ederim kaynanamdan biliorum:P

Sayfa: 1/3 123 SonSon