İlişkiye Giremiyorum

ilişkide altta olunca bir anda canının acımasından korkabilirsin, üstte olmayı dene aynı problemi yaşamış biri olarak bunu tavsiye edebilirim.

Kesinlikle katılıyorum:KK42:

Bende 2 yıllık evliyim,ilk 15 gün yapamadım bende,anestol krem ve bol kayganlaştırıcıyla ve üst pozisyonundayken halletmiştim.
Çok şükür şu an rahatım...

benim hissettigim herhangi bir kasilma yok. yani kasilma olsa hissederdim degilmi. ben ona engel olmuyorum cunku aci hissetmiyorum. o girmeye calisirken disari yanlis yonlere ilerliyor :KK17:

şekerim öncelikle ben o yazdığımı konu sahibesine yazdı demiş ya içime giremiyo diye ondan sordum içine girmeden kasılıyo musun diye ama sana da şöyle bişi söylemek istsiyorum
önce ben bekarım ama tahminimce içine girdiiğinde hisstmen lazım içinde bişiler yanlışmıyım kaç tane evli tanıdığım var bazen öyle sert oluyo ki karnıma baskı olduğunu hissediyorum içten diyorlar demek ki hissetmen lazım onu hem bi kadının orgazm olması için tamamen sertleşmesi lazım partnerinin yoksa uyarılmazsın olmaz yani uzm<nlar ne diyo kadının vajeni tam olarak dolmadığı sürece penis sertliği olarak orgazm nerdeyse imkansızmış eşinde bunun farkına vrsın söyle ya da pozisyonları falan değiştirmeyi deneyin ipleri sen eline al mesela belki daha iyi olur:KK17:

benim anladığım kadarıyla siz vajinusmus sunuz ama işin içindeyken zor gibi görünüyor fakat iyi bir doktorla çözülebilir.ben bunu başardım seni anlıyorum çok zor ama inan çok basit çözümü istersen doktoruma yönlendiririm sizi.

benim anladığım kadarıyla siz vajinusmus sunuz ama işin içindeyken zor gibi görünüyor fakat iyi bir doktorla çözülebilir.ben bunu başardım seni anlıyorum çok zor ama inan çok basit çözümü istersen doktoruma yönlendiririm sizi.

iyi bir bayan doktor ariyorum bende en azindan muayene olmak istiyorum. Istanbul anadolu yakasinda. onerinizi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar ben 1 buçuk aylık evliyim ama halen ilişkiye giremedik başlarda vajinismus olduğunu düşünüyordum ama doktora gittik sorular sordu cevapladım ve hiçbir sorunumuzun olmadığını acilen balayına çıkmamız gerektiğini söyledi ilk gece bile olabilir dedi şehir dışı yaptık ama ordada olmadı sürekli deniyoruz ama bir türlü içime giremiyor eşim girme olayına kadar herşey çok güzel isteksizlikte yok ama girmeye çalışınca giremiyor bebeğimizin olmasını çok istiyoruz benim gibi olan ve bu durumu düzelteniniz varmı aranızda yada herhangi bir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK43: :2:​

vajinusmusun psikolojik bir hastalık olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.
adı itibariyle fizyolojik bir olay değildir, ve zaten tanımı ilişkiye girememe durumunu tanımlar.
terapiyl birlikte üstesinden gelinebilecek bir sorun. rahat olun, kendinizi bu konu üzerinde sıkmayın, daha da sorun yaşarsanız bir kaç tavsiye veririm size, onu denersiniz.

arkadaşlar her ilişkiye girememe vajinismus değil. fizyolojik de olabiliyor. vajinismus diye diye 3 senemi yediler. lütfen kendinizi bir aynayla kontrol edin o bölgede kızarıklıklar var mı... varsa vulvar vestibulitis diye bir konu açtım oraya bakın. kendinize eziyet etmeyin.

Merhaba arkadaşlar ben 1 buçuk aylık evliyim ama halen ilişkiye giremedik başlarda vajinismus olduğunu düşünüyordum ama doktora gittik sorular sordu cevapladım ve hiçbir sorunumuzun olmadığını acilen balayına çıkmamız gerektiğini söyledi ilk gece bile olabilir dedi şehir dışı yaptık ama ordada olmadı sürekli deniyoruz ama bir türlü içime giremiyor eşim girme olayına kadar herşey çok güzel isteksizlikte yok ama girmeye çalışınca giremiyor bebeğimizin olmasını çok istiyoruz benim gibi olan ve bu durumu düzelteniniz varmı aranızda yada herhangi bir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK43: :2:​

canım siz ilişkinin ilk safhasında ön sevişmeyi uzun ve zevkli tutmalısınız zevk alarak yaşamalısınız aksi takdirde yırtılmaz yırtılmayı bırak içine bile giremez... Çünkü vajina aldığın zevke göre dar kalır yada genişler peniste öyle sevişirken denenmeyeni yapılmayanı deneyin ... Çünkü sanırım sen biraz korkuyorsun ilişkiye girmekten bunları yapın ve bizide bilgilendir umarım hersey yolunda gider :) :KK34:

ama benim sorunum vajinismus deilmiş doktor vajinismusta eşini hiç yaklaştırmazsın dedi bende öyle sorun yok girme teşebbüsünde bulunuyoruz onu itmiyorum ama giremiyor yani sorunum vajinismus deil ve ne olduğunuda bilmiyorum :2:

iki buçuk aylık evliyiz aynı sorun bende de var ve çok bunaldık artık bu durumdan.doktora da gıtmedık.ne yapıcaz bılmıyoruz.gerçi biz prezervatif kullanıyoruz.ben miyom ameliyatı gecırdım gecen yıl ve adet kanamalarım da hatrı sayılır sevıyelerde hala ve bu yüzden ertesi gün hapı gibi ya da doğum kontrol hapı gibi ilaç filan kullanmıyorm herhangi bir hormonal sorun olusmasın dıye.e çocuk da hemen istemiyoruz, bi sene sonra düşünüyoruz. mecburen prezervatifle korunmaya çalışarak bu işi yapmayı deniyorz.başarılı da olamadık bir türlü.kocaman bi ikilemdeyim aslında

Son düzenleme:
bencede rahat ol hiç acımıyor dedikleri gibi ..ön sevişme önemli :)ben uzun tutuyorum.herşey tıkırında..

arkadaşlar ben yeni evliyim benim sorunum biraz garip eşimle cinsel ilişkiye girdik ama gariptir sırtüstü yatark yapamıyorum ya yan durup yada arkam dönükken oluyor sırtüstü inanılmaz acı çekiyorum ve çok keyif almıyorum açıkcası diğer yöntemlerdende ben anlamadım normal bi ilişkimiz yok bu başta aramızda sorun olmuyodu ama artık sinirlenmeye başlıyor korkuyorum lütfen bana yardım edin

merhaba.ben 11 aylik evliyim ve hala esimle iliskiye giremedim
Cok zor durumdayim artik kendimi okadar eksik hissediyorum ki..hersey yolundaymis gibi yapmaktan yoruldum..en kotusu artik esiminde sinirleri cok bozuldu her iliski husranla bittigi icin..evliligim bitecek galiba..hic evliymis gibi hissedemedim ki zaten..doktora gittim vajinismus degilsin dedi sadece kizlik zarim biraz kalinmis..biri istersen biraz acalim dedi biriyse hic gerek yok dedi ama denmedigimiz sey kalmadi jeller vaZelon anestol Zeytin yagi..ben bi turlu rahatlayamiyorum is oraya gelince ya itiyorum yada sikiyorum kendimi..ustte de denedim oda olmuyor..basini bile sokturmuyorum daha ordan basliyor canim yanmaya..psikpkojim iyice bozuldu yardom edin lutfen..esimi cokk seviyorum ama ona artik bu haksiZligi yapamam..yoksa bosanmayi teklif edicem cunku cok mutsuzuz bu yuzden

merhaba.ben 11 aylik evliyim ve hala esimle iliskiye giremedim
Cok zor durumdayim artik kendimi okadar eksik hissediyorum ki..hersey yolundaymis gibi yapmaktan yoruldum..en kotusu artik esiminde sinirleri cok bozuldu her iliski husranla bittigi icin..evliligim bitecek galiba..hic evliymis gibi hissedemedim ki zaten..doktora gittim vajinismus degilsin dedi sadece kizlik zarim biraz kalinmis..biri istersen biraz acalim dedi biriyse hic gerek yok dedi ama denmedigimiz sey kalmadi jeller vaZelon anestol Zeytin yagi..ben bi turlu rahatlayamiyorum is oraya gelince ya itiyorum yada sikiyorum kendimi..ustte de denedim oda olmuyor..basini bile sokturmuyorum daha ordan basliyor canim yanmaya..psikpkojim iyice bozuldu yardom edin lutfen..esimi cokk seviyorum ama ona artik bu haksiZligi yapamam..yoksa bosanmayi teklif edicem cunku cok mutsuzuz bu yuzden

slm canim bosanmayi falan aklindan sil at bende 10 aydir vajinismusla ugrastim ve kendi basima hic bisey yapamadim bi tane doktora gittim 4 seans gitmem yeterli oldu aslinda hic korkulacak bisey olmadigini gordum zaman gectikce iyice kotu oluyo eger sende ben gibi tek basina bisey yapamiyosan hemen doktora git olumsuz dusunceleri de kafandan at

Merhaba bende aynı sorunu yaşadım 6 ay boyunca yazında bana soru sordu vajinusmus değilim diyorsun ama vajinusmussun ben devlet hastanesine gittim ama olmadı özel bi kliniği gittim 3 günde tedavi oldum şuan gayet iyyim doktor ismi ümmü Gülsüm soytürk

tedaviyle ikizlerim oldu...bende de benzer sorun var...ama ben biliyorum ki eşimden kaynaklanan bir durumdan dolayı böyle oluyor..bizde ilişkiye girememe sorunu yok ama zorluk var yine de...
Bizde de aynı iliskiye giriyoruz ama zorluk var nasil aştınız o zorluğu

X