Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de kullanıyorum, bugün 5.günüm sanki biraz olsun çıkıyor gibi, ama tam anlamıyla 2 haftada alınıyormuş sonuç. bakalım bende nasıl bi etki edecek, her yöntemi denedim ama en son çarem bu. kokusu dışında bi problem yok :)

ben yağları kullanmıyoruum uzun zamandır sadece sarımsak bile işe yarıyor

Bayanlar sormak istediğim soru ; sarımsak kaş rengini koyulaştırıyor mu? Ben beyaz tenliyim,saçlarım kaşıma ve kirpiklerime göre hafif koyu ama kaş ve kirpiklerim kumrala yakındır. Siyah kaşlı olmayayım sonra? Bir de ben kaşlarımı hiç almadım,kısa kaş yapım var hiç kaş çıkmayan yerden de kaş çıkar mı,seyrek benimkiler gürleşsin istiyorum? Fazla "kaş" kullandım ama napıyım? :KK25:

Son düzenleme:
senin kaşların güzel ve doğal duruyor ama canım sakın aldırma, aldırırsan daha fazla dökülebilir bende olduğu gibi ...
sarımsağı bi dene derim, bende kullanıyorum 2 haftadır ve hiç dökülmüyor eskisi gibi. ama kokusu çok rahatsız etmeye başladı, bırakmayı düşünüyorum, fındık yağına devam edeceğim.

senin kaşların güzel ve doğal duruyor ama canım sakın aldırma, aldırırsan daha fazla dökülebilir bende olduğu gibi ...
sarımsağı bi dene derim, bende kullanıyorum 2 haftadır ve hiç dökülmüyor eskisi gibi. ama kokusu çok rahatsız etmeye başladı, bırakmayı düşünüyorum, fındık yağına devam edeceğim.

bunları kime yazdın :) bana mı :KK52:

merhaba,benim kaşlarım cok seyrek dogustan ben sarımsk ve zeytinyagı+tatlı badem yagı kullanmaya başladım kaşlarıma ,kirpiklerimede sarımsak ve yılan yagı kullanmaya başladım 5 gün falan oldu sizce işe yararmı degişim pek görmüyorum ama kaşlarımın gürleşmesini ve kalınlaşmasını istiyorum.kirpikleriminde uzun olmasını istiyorum cok şeymi istiyorum yaaa :)))

bunların hiçbiri işe yaramıyo ne yazık ki... ben de bi sürü yöntem denedim hepsi boşa çıktı, küsen yerden bi daha kaş gelmiyo

kızlar tatlı badem yağı aldım kullandım 1.gün su an bakalım işe yaracakmı kullananlar acaba nasıl uyguladıklaırnı yazabilir mi ben direk sürdüm ama ?

Bende bugün 6. günümdeyim. Kendime bir tarih koymuştum ve başladım hiç ellemiyorum. Badem yağı sürüyorum her akşam yatmadan. Kaşlarım aslında çok gür hiç seyrek değil sadece ince. Kalınlaştırmak için aktardan badem yağı aldım. Eylülde düğünüm var. 3 ay ellemeyeceğim. Sadece ortasını alacağım. Orman gibi olsun gidip bir yere şekil verdireceğim güzelce.

Bende bugün 6. günümdeyim. Kendime bir tarih koymuştum ve başladım hiç ellemiyorum. Badem yağı sürüyorum her akşam yatmadan. Kaşlarım aslında çok gür hiç seyrek değil sadece ince. Kalınlaştırmak için aktardan badem yağı aldım. Eylülde düğünüm var. 3 ay ellemeyeceğim. Sadece ortasını alacağım. Orman gibi olsun gidip bir yere şekil verdireceğim güzelce.

soukmu sürüosun canmm

soukmu sürüosun canmm

Evet canım soğuk sürüyorum. Pamuklu çubuklar varya onlarla gezdiriyorum güzelce ben 3-5 sene önce kirpiklerime uygulamıştım badem yağını resmen kaşlarımı geçmişti boyları ama o zamanlar çalışmıyordum evdeydim o yüzden rimel kullanmıyordum dışarı çıkmadıkça. Çok faydasını görmüştüm. Şimdi tekrar başladım hem kaşlarıma hem kirpiklerime sürüyorum yatmadan.

Evet canım soğuk sürüyorum. Pamuklu çubuklar varya onlarla gezdiriyorum güzelce ben 3-5 sene önce kirpiklerime uygulamıştım badem yağını resmen kaşlarımı geçmişti boyları ama o zamanlar çalışmıyordum evdeydim o yüzden rimel kullanmıyordum dışarı çıkmadıkça. Çok faydasını görmüştüm. Şimdi tekrar başladım hem kaşlarıma hem kirpiklerime sürüyorum yatmadan.

fark oldumu canım şimdiden .. bide acaba çıkmayan yerlerdede çkrıo mu?

X