Tüp Bebek Merkezleri Kadıköy Şifa Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranların Paylaşım Alanı

nec86

Allahıma emanetsin kuzum.
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2011
1.036
11
arkadaşlar kadıköyşifa hastanesinde tüp bebek yapanlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız??

merhabaaaaaaaaa,

bnde tüp bebek merkezi araştırıyorumm ve kadıköy şifa engin enginsu yu duydum..bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen...

hly7 merhabalar..
2011 eylül-eki tüp bebekleri topiğinde bahsemişti.. ben çok memnunum.. çok pozitifler.. ama bir de başarı oranlarını merak ediorum..

hly7 merhabalar..
2011 eylül-eki tüp bebekleri topiğinde bahsemişti.. ben çok memnunum.. çok pozitifler.. ama bir de başarı oranlarını merak ediorum..

merhaba,
bnde o topikte okudum ama başka yorumu olan var mı diye de merak ediyorum açıkçası...siz de engin beyin hastası mısınız?

evet engin bey ve birgül hanım ilgileniyorlar tedavimle.. ben acıbademede gittim ön görüşme için.. hemen seni kesip biçiolar.. olabilecek ya da ihtimalleri hemen oradan yok edip öyle başlıyorlar.. gerçekten gerek var mı düşünmüolar bile.. belki başarı oranları yüksektir ama normal çünkü en başta tüm ihtimalleri ortadan kaldırıolar.. ama ya öyle bir durum yoksa??

evet engin bey ve birgül hanım ilgileniyorlar tedavimle.. ben acıbademede gittim ön görüşme için.. hemen seni kesip biçiolar.. olabilecek ya da ihtimalleri hemen oradan yok edip öyle başlıyorlar.. gerçekten gerek var mı düşünmüolar bile.. belki başarı oranları yüksektir ama normal çünkü en başta tüm ihtimalleri ortadan kaldırıolar.. ama ya öyle bir durum yoksa??

hımmm..peki engin bey transfere giriyor mu? hangi aşamalarda sizinle? bir de fiyat söyleyebilir misiniz?

benim uzun protokol.. 30 ağustostan bu yana lucrin adlı iğne kullanıyorum. yarın kontrole gidicem adet oldum.. aşamaları size anlatırım..
ama engin bey yanımızda olacaktır.. ben ön görüşmeye gitmiştim eşimle.. engin beyle görştük.. birgül hanım izindeydi geldiği gün gittik, hatta bizden sonra geldi, muayaneye aldı beni.. benle ilgili herşeyi biliyordu.. engin bey bahsetti dedi.. heralde telefonda anlatmış izinde olmasına rağmen.. herşeyi çok inceliyorlar şu an için herşey çok olumlu gözkyor..

fiyat ilaçlar dışında 4500-5000 civarında..

benim uzun protokol.. 30 ağustostan bu yana lucrin adlı iğne kullanıyorum. yarın kontrole gidicem adet oldum.. aşamaları size anlatırım..
ama engin bey yanımızda olacaktır.. ben ön görüşmeye gitmiştim eşimle.. engin beyle görştük.. birgül hanım izindeydi geldiği gün gittik, hatta bizden sonra geldi, muayaneye aldı beni.. benle ilgili herşeyi biliyordu.. engin bey bahsetti dedi.. heralde telefonda anlatmış izinde olmasına rağmen.. herşeyi çok inceliyorlar şu an için herşey çok olumlu gözkyor..

fiyat ilaçlar dışında 4500-5000 civarında..

hımmm Allah inşalalh sağlıkla hamile kalmanı ve kucağına almayı nasip eder inşalalh :) ilgililermiş evet.. yanlız fiyatlar ilaç hariç bu kadar..içine neler dahil acaba ?

hımmm Allah inşalalh sağlıkla hamile kalmanı ve kucağına almayı nasip eder inşalalh :) ilgililermiş evet.. yanlız fiyatlar ilaç hariç bu kadar..içine neler dahil acaba ?

amin canım inşallahh hepimize nasip olur inş. fiyatlar hariç dedikleri muayeneler, yumurta toplama, transfer ücretleri filan..

mrhb cnm bende su an şifada tedavi görüyorum sonuc ne senın merak ettım cvp bekliyorum

mrhb cnm bende su an şifada tedavi görüyorum sonuc ne senın merak ettım cvp bekliyorum

kasım topiğinde görmüştüm sizi orda bahsettim.. burdakini şimdi gördüm :)
sonuç bekliyorum daha.. 12. günüm.. 14. gün test dendi..

bende kadıköy şifa da tedavi oldum
engin bey birgül hanım ve yüksel hemşire hepsi çok ilgili ve sıcaklar gerçekten
ben ilk denememde pozitif sonuç aldım yumurtalarım toplandıktan sonra ,transferde ve transfer sonrasında hepsi yanımdaydılar
kesemizi görürken aynı heyecanı paylaştılar benimle engin bey ve ekibine ne kadar teşekkür etsem az şimdi kızmızı bekliyoruz 4 haftamız kaldı

bende kadıköy şifa da tedavi oldum
engin bey birgül hanım ve yüksel hemşire hepsi çok ilgili ve sıcaklar gerçekten
ben ilk denememde pozitif sonuç aldım yumurtalarım toplandıktan sonra ,transferde ve transfer sonrasında hepsi yanımdaydılar
kesemizi görürken aynı heyecanı paylaştılar benimle engin bey ve ekibine ne kadar teşekkür etsem az şimdi kızmızı bekliyoruz 4 haftamız kaldı

bellacım çok şükür bizde pozitifi gördük Allahımıza bin şükür.. ne kadar teşekkür etsek az gerçekten böyle harika bir ekip görmedim. test günü kaç defa aradılar bizden heyecanlıydılar gerçekten. soonuçtan sonraki sesleri zaten annem kadar içtendi.. Allah razı olsun, işini bu kadar güzel yapan insanlarla karşılaşmamız gerçekten nasip ve şans..senin epey az kalmış inşallah bizde o günleri görürüz. haftaya kalp atışı için gidicez dua et olur mu??

X