Tekirdağ bölgesi tüp bebek ve aşılama hakkında yardım

Tekirdağ Genesis Ümit Ekmen de
Bu umit ekmen benim tedavimi yarim birakmisti asilama tedavimi 😀 şaka gibiydi asla unutmam hakkimida helal etmiyorum zor bela buyumustu yumurtalarım tatile denk gelmisti surec ben memlekete gidicem siz iliski deneyin dedi 😀 ne catlatma ignesi yapti ne bisey cok üzülmüştüm.
Size tavsiyem kesinlikle iyi bi merkezle ve iyi bi laboratuvarla calismaniz olur. Gercekten cok meşakkatli bi yol cook ozen gosterilmesi gerekiyo 14 sene ugrasmis biri olarak kesinlikle tekirdagda falan oyalanmamak gerek.

Bu umit ekmen benim tedavimi yarim birakmisti asilama tedavimi 😀 şaka gibiydi asla unutmam hakkimida helal etmiyorum zor bela buyumustu yumurtalarım tatile denk gelmisti surec ben memlekete gidicem siz iliski deneyin dedi 😀 ne catlatma ignesi yapti ne bisey cok üzülmüştüm.
Size tavsiyem kesinlikle iyi bi merkezle ve iyi bi laboratuvarla calismaniz olur. Gercekten cok meşakkatli bi yol cook ozen gosterilmesi gerekiyo 14 sene ugrasmis biri olarak kesinlikle tekirdagda falan oyalanmamak gerek.
Yok zaten bı kere aşılama yaptırdım ama tubbebek orda yaptırmayı düşünmüyorum. Sizin oldu mu bebeğiniz?

Ayy Maşallah 🧿 Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🤲Tubbebek mi yoksa normal yollardan mi oldu?
Tup bebek canim aminn Allah razi olsun doktorum prof. Cem celikti ben yaptirdigimda bahçecideydi su an bruksel tup bebek merkezinde burdan bi arkadasi daha yonlendirmistim cem hocaya su an oda hamile Allah hocamdan razi olsun

Tup bebek canim aminn Allah razi olsun doktorum prof. Cem celikti ben yaptirdigimda bahçecideydi su an bruksel tup bebek merkezinde burdan bi arkadasi daha yonlendirmistim cem hocaya su an oda hamile Allah hocamdan razi olsun
Anladım canım bende Aret kamar da rendavu aldım Şubat ayına Allah kısmet ederse görüşmeye gidicem.

Arkadaşlar ben de Tekirdağ merkezde yaşıyorum, bi tek reyap yapıyor tüp bebek ama başarılı değil diyorlar ben de tercih etmedim , İstanbul'da yaptırdık tüp bebeği , sonucu güzel oldu Allah'tan

Kızlar biz de kapaklıdayız. Tekirdağ bölgesinde rapor nasıl çıkarılır biz de erkek infertilitesi var

Arkadaşlar ben de Tekirdağ merkezde yaşıyorum, bi tek reyap yapıyor tüp bebek ama başarılı değil diyorlar ben de tercih etmedim , İstanbul'da yaptırdık tüp bebeği , sonucu güzel oldu Allah'tan
Ne güzel sağlıkla büyütün inşallah 🤲 İstanbulda hangi doktorda yaptırdınız ?

Erkek için üroloji kadında ayrıca kadın doğuma gidecekmiş üni hastanesinde orda yönlendirirler sanırım çok detaylı bilmiyorum bende
Merhaba kadın kadın doğumdan erkek urolojiden muayene oluyor yapilmasi istedikleri tahlil tetkikler var istedikleri evraklar da nüfus kayıt örneği evlilik cüzdanı fotokopiler kolay yani ama tüp Bebek raporu için 2 kere aşılama yapıldığına dair Dr raporunuz olması gerekiyor en hızlandırılmış şekliyle başhekim onayı dahil 1.5 ay sürer sanırım
Ayrıca Tekirdağ'da tüp bebek yapılmıyor aşılama yapan Dr Lar var çorlu reyap labaratuar çok ta yeterli değilmiş bu iş için en önemli kısım labaratuvar zaten ayrıca orası normal özel hastane yani tüp bebek için sadece bu konu ile uğraşan yerler ile görüşmek daha mantıklı ne yazık ki İstanbul şart
Zaten süreç maddi manevi psikolojik her açıdan yorucu o yüzden yola başlamadan güzel araştırma yapın
Bazı kliniklerde rapor geçmiyor gideceğiniz yerde rapor yoksa boşuna araştırma hastanesinde uğraşmayın vakit kaybetmeyin
Son söz olarak rapor muayenenin %10 ve ilaçların %20 lik kısmını karşılıyor mesela gonal f karşılıyor ama progestan desk karsilamiyor muayeneyi de parayı kliniğe peşin ödüyorsunuz size 3 4 ay sonra devletten geri ödeme geliyor
Allah herkesin yardımcısı olsun kucağını boş birakmasin inşallah

X