Kıbrısta tüb bebek yaptıran varmı

zah

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
13
1
32
Merhaba ben yeni üyeyim kıbrısta tüp bebek yaptırmak istiyorum orda yaptıran varmı önereceğiniz bir merkez yada doktor varmı

Merhaba ben yeni üyeyim kıbrısta tüp bebek yaptırmak istiyorum orda yaptıran varmı önereceğiniz bir merkez yada doktor varmı
Erman sever hoca. Bu işi bulanlarla birlikte çalışıyorlar duymuşsundur HİT hoca. American ifv klinik ismi. 🤲 rabbim sizede nasip etsin çok çok sevinmeyi. Başarı oranları yüksek. Türkiye gibi değiller

• Beğen
Reactions: zah
bir yakınım sayesınde dr. alı enver kurt gorusmedeyım su an.vitaalteraivf. evraklarımı yolladım .
Canım bende gitmek istiyorum ama güvenemiyorum iyi bir doktor bulursam görüşmek istiyorum çok kişiyle internet üzerinden görüştüm iyi gibi görünüyor ama yorumlara bakınca korkuyorum

bir yakınım sayesınde dr. alı enver kurt gorusmedeyım su an.vitaalteraivf. evraklarımı yolladım .
Canım bende gitmek istiyorum ama güvenemiyorum iyi bir doktor bulursam görüşmek istiyorum çok kişiyle internet üzerinden görüştüm iyi gibi görünüyor ama yorumlara bakınca korkuylrum
Ben yaptirdim halil İbrahim de
Peki biraz açıklarmısın ne zaman yaptın ilk denemde tuttumu nasıl bir doktor ne kadarda mal oldu

Uygun yapmışsınız allah utandırmasın inşallah sorması ayıp yaşınız kaç tüp bebekle alakası var ondan sordum

Ben şuan ikiz hamileyim
Merhabalar bende Dr hit ile görüşüyorum şuan size nasıl uygun fiyat verildi bana yol otel hariç 5000€ denildi yardımcı olursanız ve süreci anlatirsaniz çok sevinirim

X