beta hcg değeri ikiz olup olmadığının ipucunu verebilirmi?

merhaba acaba sonucunuz ne cıktı cok merak ediyorum benim de 4 + 5 degerim 3800 cıktı deger bende merak ediyorum acaba cogul gebelik olabilme ihtimali varmı :)

merhabalar canım biraz geç olmakla beraber cevap vereyim istedim görür görmez =)) beta hcg değeriyle hiç alakası yokmuş bu işlerin erkek bebeklerde genelde beta hcg yüksek olabiliyormuş bizim erkek ve tek :=)) hayırlı olsun bebeciğin :)) yada bebeciklerin :=)

4+3 ken benim 6000 küsür çıkmıştı dün doktora gittim ikiz falan demedibu değer yüksek mi gerçektenyoksa normal midir

Arkadaşlar bencede beta hcgye çok takılmayın.bnm 5 haftalıkken 1550 idi sonrasında 2 hafta sonra falan 16000 lerdeydi artış normal hızda ama değerim düşüktü.8 .haftada ikiz olduğunu öğrendim .Benim değerler düşük olduğu halde ikiz çıktı yani

21 ekim bat günümdü 22 ekimde kan değerim 946 çıktı..

5+3 günlükken keseyi görmeye gittik tek kese vardı ancak kesenin boyutu 8.5mm idi ve sat a göre 1 gün önceden gidiyoruz..

tek yumurta ikizi olabilir mi sizce?

Bugun 12 çi günüm Tüp bebek bhcg değerm 900 çoğul gebelkmidr

4 haftalık gebelik, 5992 kan değerim. İkiz olabilir mi acaba :KK53:

21 ekim bat günümdü 22 ekimde kan değerim 946 çıktı..

5+3 günlükken keseyi görmeye gittik tek kese vardı ancak kesenin boyutu 8.5mm idi ve sat a göre 1 gün önceden gidiyoruz..

tek yumurta ikizi olabilir mi sizce?

4haftalik hamileyim sukurler olsun:) ama insanoglunun gozu doymuyo hep fazlasini istiyo işte:) 4haftalikken yapilan beta hcg test sonucum 1254.87 cikti. Sizce ikiz olma ihtimali varmi

Son durumlarınız çoğul gebelik mi?
:44:

X