beta hcg değeri ikiz olup olmadığının ipucunu verebilirmi?

Benim bata 2 gün kaldı bugun itibarıyla dün yaptırdım 529 du beta ..
Sizce nedir bu ..
Ayın 1 inde tekrarlamıştım testi varmı birşey diye yoktu 13 günde çıktı olabilirmi sizce

canım bnim sat 30 nisandı
bat 28-30 mayıs arasıydı

16 mayısta göz dr gittim 4 damla verdi gebelik varsa şüphen varsa test yaptır kullan demişti içimize kurt düştü die kan testi yaptırdık 16 mayısta 2 çıkmıştı değerim kadındoğumcu negatif demişti kullandım damlaları 28 inde regl olmadım 30u sabahı test yaptım evde çift çizgi çıktı 2 haziranda kanda betam 2890 çıktı 6 haziranda ise 5828 çıktı yani gebeliğim 16 sında negatifken hamiley oldğumu öğrendim 15 gün sonra fln yani olabilir Allahın nasibi varsa :)

canım bnim sat 30 nisandı
bat 28-30 mayıs arasıydı

16 mayısta göz dr gittim 4 damla verdi gebelik varsa şüphen varsa test yaptır kullan demişti içimize kurt düştü die kan testi yaptırdık 16 mayısta 2 çıkmıştı değerim kadındoğumcu negatif demişti kullandım damlaları 28 inde regl olmadım 30u sabahı test yaptım evde çift çizgi çıktı 2 haziranda kanda betam 2890 çıktı 6 haziranda ise 5828 çıktı yani gebeliğim 16 sında negatifken hamiley oldğumu öğrendim 15 gün sonra fln yani olabilir allahın nasibi varsa :)

aynen tekmi sizin ikiz mi

Kızlar merhaba bende yeni hamileyim şuan tam 5 haftalığım doktora gitmedim daha. 4+4 de kan tahlili yaptırdım beta hcg 1417 çıktı, yüksek ikiz olabilir diyolar sizzce çokmu yüksek :KK52::KK52:

Hanimlar 4+6yiz 2956 cikti hcgmiz ilk gebeligimde 4zlerimi dusurmustum onlarda hcgm cok dusuktu acaba yuksekmi degerim tekrat cogul gebelikmi olurki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar merhaba bende yeni hamileyim şuan tam 5 haftalığım doktora gitmedim daha. 4+4 de kan tahlili yaptırdım beta hcg 1417 çıktı, yüksek ikiz olabilir diyolar sizzce çokmu yüksek :KK52::KK52:

Merhaba didem hanim.benimde ikinci gebeligim fkt ilkinde hcg baktirmadan keseyi gormustuk.su an 5+1im dr kntr.icin 7.haftayi beklitirum.4+1de hcg 942 cikti.sizinde yuksekmis.dr sonucunuz nasil oldu

Merhaba didem hanim.benimde ikinci gebeligim fkt ilkinde hcg baktirmadan keseyi gormustuk.su an 5+1im dr kntr.icin 7.haftayi beklitirum.4+1de hcg 942 cikti.sizinde yuksekmis.dr sonucunuz nasil oldu
CNMM DÜN İKİNCİ KONTROLÜMÜZÜ OLDUK BEBEĞİM TEK KALP ATIŞINIDA DUYDUK DARISI BAŞINA :)

Merhaba kızlar... Ben de bat tan bir gün önce idrar testiyle öğrendim bebeğimi... Bat günü kan verdim ve değerim 2779 çıkmıştı... İki gün sonra doktora gittim tahlillerde yanlışlık vardır bu çok yüksek dedi o gün tekrar kan verdim 6278 çıktı... Çoğul gebelikten önce Rabbim korusun mol gebelikten şüphelendi doktorum... Ama şükürler olsun o stres de gereksiz çıktı.. Bebeğim tek ve her şey yolunda.. Neden o kadar yüksek çıktı değerler hala bir bilgim yok... Doktor keseyi görünce oh şükürler olsun dedi artık bundan sonra değerlerle işimiz yok burdan takip edeceğiz demişti... Durumumu yazayım dedim... Sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum...

merhaba arkadaşlar buraya ilk kez yazıyorum ben geçen ay 7 gün gecikerek oldum o yüzden tam tarihimi hesaplayamadım ama bat test 76,74 çıktı 6 gün sonra 1038,38 olmuş doktor artık kesinleşmiş beklediğimizden de fazla değer dedi ama daha ultrasonla bakılmadı acaba ikiz mi çok merak ediorum :KK43:

Kızlar 6. Haftada 50554 bu deger normalmi 5. Haftaada kese gördük 10 eylulde tekrar dr gidecez ama bu değer yuksekmi normalmi lütfen yardım

Merhaba arkadaslar. Gecen hafta beta hcg degerim 1147 cikti iki gun sonra 4000in uzerindeydi. Dun doktora gittim uc haftalik gebe oldugumu soyledi. Ama ikiz gebelikten falan bahsetmedi. Simdi bakiyorum da iki haftalikken degerim 1147imis bunu nasil yorumluyorsunuz. Benzer durumlar yaşayanlar dan yardim bekliyorum.

Merhaba arkadaslar. Gecen hafta beta hcg degerim 1147 cikti iki gun sonra 4000in uzerindeydi. Dun doktora gittim uc haftalik gebe oldugumu soyledi. Ama ikiz gebelikten falan bahsetmedi. Simdi bakiyorum da iki haftalikken degerim 1147imis bunu nasil yorumluyorsunuz. Benzer durumlar yaşayanlar dan yardim bekliyorum.

Merhaba,

Bende adet günümden 1 gün sonra yaptım beta hcg 180 çıktı 5 gün sonra yaptım 1567 çıktı. Doktor vajinal ultrasonda görünmesi gerekiyor dedi ama keseyi göremedik. Dış gebelikten vs.denn bahsetti. İçime kurt düşürdü açıkçası bugün tekrar tahlil istedi. Sizin son durumunuz nedir süreç nasıl geçti merak ettim ?

Bende şu an 7+0 hamileyim 4 haftalıkken kan tahlilimi yaptırdım ve beta hcg 1244 çıktı 5 haftalıkken keseyi görmeye gittiğimizde tek kese gördük ama doktor içinde kaç tane bebek var şu an göremeyiz dedi acaba kesin olmadan söylemiyo mu yarın kontrole gidicem ama çok heyecanlıyım acaba öyle bi ihtimal olabilir mi diye sizce arkadaşlar

Merhaba,

Bende adet günümden 1 gün sonra yaptım beta hcg 180 çıktı 5 gün sonra yaptım 1567 çıktı. Doktor vajinal ultrasonda görünmesi gerekiyor dedi ama keseyi göremedik. Dış gebelikten vs.denn bahsetti. İçime kurt düşürdü açıkçası bugün tekrar tahlil istedi. Sizin son durumunuz nedir süreç nasıl geçti merak ettim ?

doktora gittiğimde son adet tarihime göre 5 haftalıktı. doktor ultrasonla baktı üç haftalık dedi keseyi gördü ama bebeği görememişti. bi sıkıntı çıkmadı şükür tekmiş benimki bu arada 14 haftalık olduk. sen de görürsün inşallah bebişini en kısa zamanda da için rahatlar.

doktora gittiğimde son adet tarihime göre 5 haftalıktı. doktor ultrasonla baktı üç haftalık dedi keseyi gördü ama bebeği görememişti. bi sıkıntı çıkmadı şükür tekmiş benimki bu arada 14 haftalık olduk. sen de görürsün inşallah bebişini en kısa zamanda da için rahatlar.

benim 3 gün boyunca beta hcgm takip edildi, aşırı yükselme vardı. 3.gün artık umudumu kaybetmiştim mol gebelik dedi doktor bana ama son anda keseyi gördü. 1 hafta sonrası için yani bugün tekrar çağırdı. inş. herşey yolundadır.
bende ilk gittiğimde çok yeni 1 haftalık falan demişti ama betanın çok hızlı artışı şüphe uyandırdı. bugün inşallah görürüm bebeği kaç haftalık olduğunu da öğrenirim

Benim de gebelik namına hiçbir belirti yok gibi bhcg 85 çıktı bu değer 4+3 te çıktı şimdi burda yazılan değerleri görünce ben herhalde hamile değilim benimki kimyasal gebelik diyorum. Bu cuma ultrason bakacak dr. Bu ara değer 1500 olmadan çözülmez dedi? Nekadar doğru gorcez

X