Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Excellence Creme 01 Çok Çok Açık Doğal Sarı

ben gecen hafta o renge boyadım saçım kumraldı anca yarım ton açtı turunculuk yaptı biraz. bugun garnier in extra açık sarısını aldım biraz zaman gectikten sonra onu denicem bakalım nasıl sonuç çıkacak

ben gecen hafta o renge boyadım saçım kumraldı anca yarım ton açtı turunculuk yaptı biraz. bugun garnier in extra açık sarısını aldım biraz zaman gectikten sonra onu denicem bakalım nasıl sonuç çıkacak

evet canım bende 1 saat önce boyadım benimde karamel bal rengi gibiydi saçım
benimkinide bir ton açtı
ama koleston kullanmadığıma pişman oldum
koleston yıpratıyo derlerdi o kadar kullandım bişe olmadı, ama loreal kötü yaptı saç uçlarımı:KK50:
yarın resim eklerim
eee napalım arkadaşım yavaş yavaş amacımıza ulaşıcaz demekki:KK34:
Allah'ım ya gülüyorum şimdi:) :)) :)))
hani saç boyayıp yıkadıktan sonra umduğumuzu bulamıyoruzya o halimiz çok komik ya
ben kendime bile gülüyorum sonradan :KK70:

Son düzenleme:
KK de o boyayı bayağı övmüşler halbuki buğday neden açılmadı senin saç acaba:44:

KK de o boyayı bayağı övmüşler halbuki buğday neden açılmadı senin saç acaba:44:

bilmem canım
bi arkadaş daha kullanmış onunkide çok az açılmış
halbuki %9luk oksidan kullandım
yada şuan akşam olduğundan çok farkına varamıyorum belki iki ton açılmıştır :KK52:
sabahtan resim eklerim :KK66:
ama çok açtım ya saçlarımı evrimim güzel ilerliyo yani genel duruma geldiğim noktaya bakacak olursak

ayy arkadaşlar uyus oldum ya
naylon gibi parlamalar yapıyo bu loreal 01
çok pişman oldum çok loreal kullandığıma
koleston ne kadar doğal renk çıkarıyodu ne kadar kaliteliydi
1 hafta sonra ben bu saçın üzerinden koleston geçmezsem rahat edemem
loreali de bi kere kullandım ilk ve son kullanışım oldu oda
KOLESTONU TEK GEÇERİM...
$loreal01.jpg $loreal01 3.jpg $loreal01 2.jpg
lorealin yaptığına bakın ya naylonumsu naylonumsu parlıyo ya ıyyyyy
inanamıyorum ya

yukarıda da yazdığım gibi dün saçlarımı loreal 01 çok çok açık doğal sarıya boyamıştım
ilk defa loreal kullandım. aman allahım sadece bi ton açılmıştı ve sim gibi naylon gibi parıldayan iğrenç bi renk çıkmıştı ortaya.
dün boyamış olmama rağmen ki ben en az 15 gün ara verirdim normalde dayanamadım ve bugün koleston 12.0 aldım boyadım
sonuç gayet güsell:21:
1,5-2 tona yakın açıldı saçım :emir_bebek: ve lorealin yarattığı o iğrenç simli parıldama yok oldu:KK76:
o kadar seviniyorumki...
benim boyam kesinlikle koleston:KK16:
loreal mi artık tövbe ilk ve son kullanışım oldu

koleston 12.0 dan sonra sırasıyla ıslakhali, günışığı, flaşsız(akşam), flaşlı(akşam)
$ıslakhali.jpg $gün ışığı.jpg
$flaşsız.jpg $ekli.jpg
$akşam flaşsız.jpg $akşam flaşlı.jpg
tam rengi resimlerde görüntüleyemedim nedense ama resimlerden daha açık tonu

kolestonun sarı serisi gerçekten açıyor annemde hep koleston vanilya sarısı kullanır aynen kutudaki gibidir annemin saçı :)

buğdaycım ben çok beğendim rengi..çok doğal durmuş..açılıcak allahın izni ile azim herşeyin başı:KK53:
ayy canım benim teşekkürler
aynen dediğin gibi çok doğal oldu bayağı açıldı
ama tam rengi belli değil resimlerde
bir ay boya falan yok bayağı boyadım çünkü şu 1-2 ay içinde.

kolestonun sarı serisi gerçekten açıyor annemde hep koleston vanilya sarısı kullanır aynen kutudaki gibidir annemin saçı :)

kesinlikle hemfikirim seninle
amonyaklı değil ne olursa olsun, kaliteli marka
ve gayette başarılı.
loreali o kadar överlerdi valla tövbeler ettim

Loreal'in Excellence serisinden hayatta vazgeçmem. Ortaokuldan beri her markayı denedim. Kendi saçım çok ince telli açık kumraldır. Dayanıksızdır. Koleston kullandığımda saçlarım elyaf gibi cazur cuzur oldu, kurudu, çatal çatal oldu nefret ettim. Bir kaç kere daha şans verdim Koleston'a açık renklerde açarken mahvetti, koyu renklerde ise ne yapsam sonuç hep siyah oldu. Palette fena değil. Güzel renkleri var, kutunun üstündekine yakın oluyor renkler bir kaç yıkamadan sonra. Ama uzun vadede yıpratıyor.

Amaaa Loreal Excellence serisini tek geçerim. Bir haftada 2 kere "çok çok açık doğal sarısını" yaptığım zamanlar oldu ama asla saç uçlarımda olumsuz bir etkisini görmedim. Koyu sarı rengini de 1 yıl kullandım, zerre kadar kuruma yıpranma olmadı. Koskoca 1 yıl yani. Ki dediğim gibi yani saçlarım incecik, kedi tüyü gibi zayıf. İçinden çıkan boya öncesi koruyucu kremi saçı cidden koruyor. Yıkama sonrası kremi de muhteşem ötesi muhteşemmm!! Koyu kahve boyalı (neredeyse siyah) saçımın üstüne de yaptım açıcısını, yarım saatte koyu kumrala kadar açtı saçımı. Açmaz sanıyordum ama gerçekten şaşırttı beni. Eğer çok aceleniz yoksa, 2-3 boyamada koyu sarı/açık kumral olmak isterseniz ve amacınız saçınızın yıpranmaması ise tavsiye ederim. Ben cidden memnunum.

loreal excellence 01 i yaklaşık 4 aydır kullanıyorum memnun olduğum için değil alternatife cesaret edemediğim için!! turunculuk yapıyo ki benim doğal saçım açık kumral yani kendimi bildim bileli sarışınım.yeni arayışlar içindeyim bu boyayla ayrılığımız yakın :KK14: ben tavsiye etmiyorum arkadaşlar :KK50:

Eki Görüntüle 282870 Eki Görüntüle 282872

arkadaşlar bunun üstüne loreal çok çok açık sarı 01 mi
yoksa koleston 12.0 mı kullansam daha çok açar?
ben sarı elde etmek istiyorum şu resme benzer Eki Görüntüle 282874
hangi boyayla bu rengi elde ederim?
açıcı kullanmam gerekmiyo bunun için dimi?
ne yapmalıyım fikirlerinizi bekliyorum

cnm bence koleston alma ben kullanmadım ama kullananlar sacı cok kotulestırdıgını soyluyo ama loreal sacı besliyo hem koleston ikinci boyamada platin yapıyomus :))

X