Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar Taylor swift saç rengini nasıl yapabilirim?

ozgeozge1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2011
487
3
$ğp.jpg
Kızlar özellikle sağdaki saç rengine nasıl ulaşabiirim ya .Benim saçlarım sarıydı 1 ay önce. şimdi dipleri kahve öbür taraflar yeşile dönük kumral
Evde vitalin küllü sarısı var.Acaba buna hangi boyayı katsam olur?Yada olurmu

eklediğin resim çok küçük tam olarak anlaşılmıyor tonu
kendi saçının resminide eklersen burdan deneyimli arkadaşlar var mutlaka yardım edenler olur

Kızlar benim saç rengin böyle
$sall.jpg $salkk.jpg

dediğim gibi 1 ay önce sapsarıydı boyadım şimdi çok pişmanım. yoğun küllü sarı bir renk yapmak istiyorum
taylor swiftin resimlerini ekleyince çok küçük çıkıyor burda.Link veriyorum : Taylor Swift Makes Big Announcement!
buradaki gibi yapmak istiyorum
Ayrıca evde 9.00 küllü sarı tüp boyam var

cnm daha önce böyle bi konu vardı ona bak istersenn zaten taylorun sacı tek renk degil üstler küllü sarı altlar daha acık sarı balyajlıı krepe balyajmıs ismii:KK66: he bide sendeki boya 9.0 sa normal sarıdır 9.1 se küllü sarıdır .1ler hep küllü renklerdir aklında olsun bosuna boyama cnm :KK66:

busu 1907 Kızlar ben zaten Taylor swiftin dip rengini tutturmak istiyorum.Valla canım bendeki boya vital 9.00 küllü sarı yazıyor üstünde.bu renklede hiç boyamadım şimdiye kadar.böle küllü bir renk olsun istiyorum.Bi kaç konuya baktım garnier extra açık doğal sarıya 110 boyasam olurmi ki acaba?

fgnce
canım ben bu boyayı ilk defa gördüm ama benim saçım için sanırım 2 tüp almam gerekiyor ,ozaman da zaten kuaförle aynı paraya geliyor.bide sen denedin mi hiç bu renklerden

fgnce
canm bide incele butonuna basınca açıklamalar bölümünde şey dio:Ön dekolorasyon işlemine gerek kalmadan 4.5 tona kadar açmak mümkün." yani saçı oreal ile açmadan bi kaç boyama da sarı yapabilmek mümkün mü demek oluyor bu?

busu 1907 Kızlar ben zaten Taylor swiftin dip rengini tutturmak istiyorum.Valla canım bendeki boya vital 9.00 küllü sarı yazıyor üstünde.bu renklede hiç boyamadım şimdiye kadar.böle küllü bir renk olsun istiyorum.Bi kaç konuya baktım garnier extra açık doğal sarıya 110 boyasam olurmi ki acaba?

fgnce
canım ben bu boyayı ilk defa gördüm ama benim saçım için sanırım 2 tüp almam gerekiyor ,ozaman da zaten kuaförle aynı paraya geliyor.bide sen denedin mi hiç bu renklerden

dip rengini tutturmak istiyosan küllü sarıya boya derim ama vital hiç kullanmadm benm bldgmm küllü renkler hep .1le biter yani mesela 9.1 lorealdede kolestondada küllü sarıdır 10.1 küllü açık sarıdır örnegn cnm o yüzden söyledim:KK66: evet loreal majirelde öneririmm ben bulablseydm bende alıcaktm profosyonel seridir sonucta kuaförlern kullandgndan:KK66: bbulursan ondanda kullanablrsn cnm bide syossa bak derim çünkü onu kullandm oda profosyonelll güzel sonuclar aldım sacımıda yıpratmadı ilk kullanısım daha onunda güzel sarı tonları var istersen bi bak kataloguna netten :)

canım sen syoss un hangi numarasını kullandın ve sonuç nasıl oldu?? bide benim zaten dibimde sarı boyadığım için açk

ben sarı kullanmadım cnm altın karamel kullandım :KK66: turuncu yansımalı bi sarı yani tam kutudaki gibi tuttu :) çok sevdimm sen sarı renklerine bakıcaksın yada loreal majiblond 901s alıcaksn oda güzel tutablr syossun renklerne burdan bakablrsn

SYOSS Professional Performance

evet şimdi baktım renkleri güzel ama sanırım her yerde yok bu boya internettede satış yapan yer

hangisini soruyosun cnm? majiblondu kuaför malzeemesi satan yerlerden temin edebilirsin eminönnde filan hanlar var ilgilii:KK66: syossuda kim marketlerde ceşitli kozmetikçilerde bulabilirsin migrosta falanda varmıs :) bi bak hangisini boyicaksan :KK66:

Kesinlikle canım,saçlarını 6 ay kadar kısa bir sürede kopkoyu bile olsa doğal saç rengin istediğin sarı tonuna oturtabilirsin..yavaş yavaş olur açmadan ve hiç ama hiç yıpranmaz...bu boyalar kuaförlerin kullandığı boyalar,profosyonel (ki büyük çoğunluk kuaför daha da kötü boyalar kullanıyor dünyanın parasını alıyor)
Benim canım ve saçım kuaförlerden çok yandığı için artık kuaföre boyatmıyorum ve inan bana onlardan çok daha iyi boyuyorum.Hatta geçen çok ünlü bi kuaföre fön çektirmeye gittim,adam saçlarıınızı nerede boyatıyorsunuz dedi...kendim deyince şok geçiriyordu

tavsiyem sarı saçlar için loreal majiblond ve ultra açıcı seri boyaları ve mutlaka kendi oksidanı hatta daha da açılması isteniyorsa loreal platinum...
yukarıda linkini verdiğim sitede boyalar var extra küllünün içine nötral bir sarı karıştırırsan istediğin rengi elde edersin

bak tatlım benım aynı renk saclarım solım sana koleston 9.0 ve 8.1 karıstırıp boyuyabılırsın aynı bu saç cıkacaktır tatlım.

Kesinlikle canım,saçlarını 6 ay kadar kısa bir sürede kopkoyu bile olsa doğal saç rengin istediğin sarı tonuna oturtabilirsin..yavaş yavaş olur açmadan ve hiç ama hiç yıpranmaz...bu boyalar kuaförlerin kullandığı boyalar,profosyonel (ki büyük çoğunluk kuaför daha da kötü boyalar kullanıyor dünyanın parasını alıyor)
Benim canım ve saçım kuaförlerden çok yandığı için artık kuaföre boyatmıyorum ve inan bana onlardan çok daha iyi boyuyorum.Hatta geçen çok ünlü bi kuaföre fön çektirmeye gittim,adam saçlarıınızı nerede boyatıyorsunuz dedi...kendim deyince şok geçiriyordu

tavsiyem sarı saçlar için loreal majiblond ve ultra açıcı seri boyaları ve mutlaka kendi oksidanı hatta daha da açılması isteniyorsa loreal platinum...
yukarıda linkini verdiğim sitede boyalar var extra küllünün içine nötral bir sarı karıştırırsan istediğin rengi elde edersin

canm çok sağol gerçekten deneyeceğim fakat nötral dediğin hengi renk oluyo bilmiyorum ben onu?? yani küllü sarının içine hangi rengi karıştıracağım.Ayrıca hangi oksidan dan alıcam burada %9 %12 40 volüm 30 volüm ben hiç kullanmadım bunlardan
bide saçlarım o kadar yıpranmıştiki röfle yaptırmaktan zaten saçlarım şuan kumralla yaşil arası

X