Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

PHILIPS HP 6540 epilatörü yaklaşık üç aydır kullanıyorum bütün vücudumda bikini bölgeside dahil ve çok memnunum inanılmaz bi azalma ve seyrelme var ve acı hissetmiyorum ilk aldığımda ister istemez birazcık oldu ama çok az seramik başlık olduğu için öyle dayanılmaz bi acı değil şuan hiç acı olmuyo üç hafta gidiyo bende başta alırken tereddütte kaldım fakat kullandıkça ne kadar doğru bi karar olduğuna emin oldum bence epilatör markaları arasında bir numara bu ürün

Arkadaşlar kızkardeşim philips lumia'yı satın almış. Geldi heyecanla anlattı bana. Ben de ilk etapta inandım ta ki kullanım klavuzunu okuyana kadar. Çünkü internet sitesinde bile asrın ürünü diye sunuluyor. Kullanma klavuzu türkçe değil. İngilizce fransızca almanca ve italyanca. Ben çok iyi ingilizce bilen 5 sene İngiltere'de yaşamış biriyim. Okudum ve okudukça gözlerime inanamadım.
Aleti kullanmadan önce jilet yapın diyor. Yani yüzünüze bile jilet yapıyorsunuz sonra ışıkla kıllar dinlenmeye geçiriliyor yani kesinlikle kökünden kurutulmuyor. İlk 2 ay 2 haftada bir daha sonra 2-4 haftada bir kıların çıkışına göre kullanılması yapılıyor. Bir kişinin 5 sene kullanabileceği yazıyor. yani öyle satıcıların söylediği gibi 2-3 kişi arkadaşlar birleşip alınacak bir ürün değil. Asla kılları yok etmiyor. Modern ağda diyebilirsiniz. Çok paranız varsa alınabilir ama yok etmediğini bilin. Aleti kullanmayı bıraktığınız anda geri gelecek hem de çok çok fazlasıyla çünkü ışık uygulacağınız bölgeyi jiletle traş etmeniz isteniyor.
Bu arada lazer değil bu. IPL isimli bir ışık teknolojisi. Satıcılar bunu lazermiş gibi pazarlıyor insanlara. Bu şekilde size satan bir yer varsa o yerin resmini çekin ve tüketici mahkemesine acil olarak başvurun. Çünkü lazer ve kılları kökünden bitiriyor diye aldatılıyorsunuz. Ayrıca türkçe kullanma klavuzu olmadığından direk suçlular ve siz de mağdursunuz. Çünkü okuyup anlayabilseniz kahrolursunuz.
Kıllarım azaldı diye aldanmayın. Kılların çıkış hızı farklıdır. Aleti kullanmayıp biraz daha beklerseniz kıllarınızın bir yere gitmediğini artarak çıktığını görebilirsiniz. Philips'le ilgili yabancı forumları da okudum. Bu konuda kullanıcılar ağdadan bıkıp parası da olan insanlar için ağda yerine kullanılabilecek bir ürün ama asla kılsız bir hayat anlamına gelmiyor. pardon kullandığınız sürece evet geliyor. Türkiye'de bu ürün bir kaç arkadaşın ortak kullanacağı bir ürünmüş gibi pazarlanıyor. Bu tamamen aldatmaca. Böyle bir şey yok. Kullanırsanız size kullanma klavuzunda vadedilen yaklaşık 5 senelik ömrünü azaltırsınız ve bu arada daha fazla mağdur oluşur.

Arkadaslar bende bu tuylerden artik kurtulmak istiyorum bu ürünü kullanan varmi :KK43: lutfen yorumlarinizi bekliyorum

Bu epilatörü kullanan var mı acil Yardımınıza ihtiyacım var yorumlarınızı bekliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1398790253515.jpg
    $1398790253515.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 203
kızlar Ben evleniyorum ya kendime epilasyon aleti alacam. bir mağazada sordum braun öneriyorum dedi 40 cimbiz olduğu için kökünden alıyor dedi falan. Ben braunun eskisini kullanıyorum pek de memnun değilim kökünden almıyor hemen çıkıyor geri ve daha gür çıkıyor tabi önerileriniz neler

Merhabalar,

Öncelikle ben de yıllardır epilasyon aleti kullanıp lazer epilisayon yaptırmak isteyenlerdenim.

Yıllardır braun kullanıyorum 3 veya 4 modelini denedim. En memnun kaldığım ve şu anda da kullandığım model numarasını hatırlayamasam da ışıklı, suda kullanılabilen, kablo ve şarjlı kullanılan model. 7 serisi sanırım.

Avantajları:

1) Işıklı olduğu için hakikaten küçük kılları daha rahat görebiliyosun.

2)Suda çalışma özelliğini özellikle bikini bölgesi için kullanıyorum. Ilık su rahatlattığı için acı hissi daha az oluyor ve daha az tahriş oluyor kuru olmadığı için.

3)Kablosuz çalışabilmesi yine duş için çok iyi oluyor. Duşa giriyorum ve tertemiz çıkıyorum.

4)En kısa tüyleri dahi alıyor. Kırma vs. hiç görmedim. Yalnız bacaklarda kaşınma oluyor kıllar yeni çıkarken.

Dezavantajları:

1) Bacaklarda kısmen de olsa batık oluşabiliyor. Özellikle de benim gibi oturarak çalışanlarda olabilir.

2)Şarj 40dk civarı gidiyor doğru. Onun da çözümünü bir gün bikini bölgemi ertesi gün de bacaklarımı alarak buluyorum.

Bu arada sebebi bu mu bilmiyorum ama benim tüylerimde ciddi azalma oldu.

Ancak hayalim lazer epilsayon inşallah yaz sonu başlayacağım.

merhaba hanımlar:KK68:
yeni konu açmak istemedim ,
epilasyon aleti alacağım ,ben braun silk epil kullanıyorum ilk çıktığında sırf acı önleyici başlığı yüzünden oldukça tuzluya mal olmuştu bana....şimdi philips düşünüyorum ,şu üçlü set olanından kullanan ve memnun olan varmı yada yeni ürün alıp tavsiye eden olabilirse çok sevinirim....:KK24:

Merhaba kızlar ben uzun süredir bu konuda problem yaşadığım için Türkiye'de ve yurtdışında bu konuyu çok araştırdım ve yaklaşık 4 ay önce Amerika'dan me elos Touch Single epilasyon cihazı aldım. Piyasadaki cihazlara göre biraz pahalı ancak kesinlikle herkese tavsiye ederim. En güzel tarafı acı, ağrı yok, dönme, batma, kızarık yok... Ürün bu fakat Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum.

me_elos.jpg

valla iki tane braun silk epil parçalamış biriyim.kuru tamam da ıslak olayı makineyi bozuyor .o yüzden su altına tutmak makineyi bozuyor sanırsam.internette epilatör temizleyiciler var onlardan alın.makine almak çözüm değil önemli olan uzun süreli kullanmak .

Ya ben de her hafta epilasyon yapıyorum. Bacaklarımı epilatörle özel bölgeyi ve koltuk altını ağda ile. İşin kötüsü ağda ile de yapsam bir hafta geçmeden alınacak boyuta ulaşıyor. Yahu nasıl oluyor anlamıyorum. Horman testi yaptırdım gayet normal çıktı. Ben de mi anormallik var kızlar ya?

Kızlar ucuz ama etkili ve kısa tüyleri de alacak braun markası epilasyon istiyorum. Öyle çok fazla aparata gerek yok sadece iyi alsın yeter.. bana hangisini önerirsiniz?( Suda çalışmayanı mümkünse )
Birşey daha soracağım bu aletleri genital bölgede de kullanabiliyor muyuz? :KK53:

Kızlar ucuz ama etkili ve kısa tüyleri de alacak braun markası epilasyon istiyorum. Öyle çok fazla aparata gerek yok sadece iyi alsın yeter.. bana hangisini önerirsiniz?( Suda çalışmayanı mümkünse )
Birşey daha soracağım bu aletleri genital bölgede de kullanabiliyor muyuz? :KK53:

evet ağdadan daha güzel uyuşturuyor orayı.

En güzeli kartuşlu sir ben onu bunu bilmem , bacakların hassas ise her türlü hangi markada olsa kıl dönmesi yapıyor. Bende philips ve braun var değişen bişi yok , sir daha hızlı ve bir anda acı hissedip geçiyor , ölü deriyi yeniliyor , kıl dönmelerinide temizliyor.

X