Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Ben simdi birde taft in kasmir dokunusu mega guclu 5 nolu sac kopugu var onu cok merak ediyorum kizlar acaba kullanan varmi bu kopugu? Saci sertlestiriyormu mega guclu derken boyle jole gibi sertmi yapiyo eger oyleyse hic almiyim ben yumusatsin istiyorum ama saclarimin seklinide korusun istiyorum.. Kalip gibi durmasin saclarimda varligini hissetmiyim istiyorum.. Bu kopuk nasil..?
Canım geçen watsonstan bu kopugu aldim şekillendirdici olarak 3numara oldugu icin sertlik yapmiyor daha once kullanmiştim nemli saça yapiyorum wigoyla kurutuyorum tutucu olarak guzel sertlik yapmiyor watsonsta 2li fiyati 18liraya aldim suan devam ediyor indirim senin sordugun kopugu bilmiyorum ama 5 numara sertlik yapabilir cnm bu ona gore hafiftir

Canım geçen watsonstan bu kopugu aldim şekillendirdici olarak 3numara oldugu icin sertlik yapmiyor daha once kullanmiştim nemli saça yapiyorum wigoyla kurutuyorum tutucu olarak guzel sertlik yapmiyor watsonsta 2li fiyati 18liraya aldim suan devam ediyor indirim senin sordugun kopugu bilmiyorum ama 5 numara sertlik yapabilir cnm bu ona gore hafiftir
Watsonsa gittim ama almaya elim gitmedi kaşmir dokunuşu 5 nolu köpüğü dediğin gibi sertlik yapar diye düşünüyorum arkasında sertlik yapmaz saçı yumuşatmaya ve onarmaya yarayan nemlendirici özelliği var diye yazıyodu inceledim biraz.. fakat güvenemedim yinede.. bu pembe taft çok kullanılıyor vee çok memnun kalan var olmazsa bunu alıcam canım bende.. birde watsonsda urban ın şekillendirici köpüklerini gördüm ve çok merak ediyorum onuda ambalajları benim kullandığım morfose ambalajlarındandı kaliteliydi baya fiyatı morfose kadar pahalıda değildi hacimlendirici ve bukle belirginleştirici olarak 2 çeşidi vardı acaba onlar nasıl yav o_O bu saç köpükleri ile ilgili ayrı bi konu açmak lazım çok gerekli bi ürün oluyor köpükler hemde kullanımı çok zevkli köpük şeklinde krema gibi avuca geliyor saça dağıtılması falan eğlenceli oluyo :KK68:keşke çeşit çeşit köpükler çıksa ya negüzel olur dimi :)

Watsonsa gittim ama almaya elim gitmedi kaşmir dokunuşu 5 nolu köpüğü dediğin gibi sertlik yapar diye düşünüyorum arkasında sertlik yapmaz saçı yumuşatmaya ve onarmaya yarayan nemlendirici özelliği var diye yazıyodu inceledim biraz.. fakat güvenemedim yinede.. bu pembe taft çok kullanılıyor vee çok memnun kalan var olmazsa bunu alıcam canım bende.. birde watsonsda urban ın şekillendirici köpüklerini gördüm ve çok merak ediyorum onuda ambalajları benim kullandığım morfose ambalajlarındandı kaliteliydi baya fiyatı morfose kadar pahalıda değildi hacimlendirici ve bukle belirginleştirici olarak 2 çeşidi vardı acaba onlar nasıl yav o_O bu saç köpükleri ile ilgili ayrı bi konu açmak lazım çok gerekli bi ürün oluyor köpükler hemde kullanımı çok zevkli köpük şeklinde krema gibi avuca geliyor saça dağıtılması falan eğlenceli oluyo :KK68:keşke çeşit çeşit köpükler çıksa ya negüzel olur dimi :)
bende sürdüğüm zaman saçlarımı sertleştirmeyecek ve hacimlendirecek bi köpük arayışındayım bi yandanda saçların şekli bozulmayacak çokmu şey istiyorum:KK17:

Urban denemedim canım ama bu hafta gordum bende taftımı alsam Urbanımı denesem dıye dusunmedım degıl☺:KK22: şisesı küçük geldi ekonomik olur dıye taftı aldım ay bizdeki bu arayışlar hıc bitmez eskiden kopuk mu varmıs limon kullanılırdı dogal ve saglıklı onuda bı denemek lazım herzaman evde bulunan sey:KK73::KK70:

tabiki canım mutlaka haberdar ederim aklımdasın,umarım buluruz araştırmalara devam:KK50:
Tamamdır canım :KK19:

Urban denemedim canım ama bu hafta gordum bende taftımı alsam Urbanımı denesem dıye dusunmedım degıl☺:KK22: şisesı küçük geldi ekonomik olur dıye taftı aldım ay bizdeki bu arayışlar hıc bitmez eskiden kopuk mu varmıs limon kullanılırdı dogal ve saglıklı onuda bı denemek lazım herzaman evde bulunan sey:KK73::KK70:
taft ın çok tutulduğu belli kullanan herkes çok memnun sanırım bende bi taft deniycem bu gidişle ama urban da aklımda onuda mutlaka deniycem yaa :)) aay alemsin doğru diyosun eskiden limon sıkılırmış saça heheh :KK70: istediğimiz gibi köpük bulamazsak bu gidişle limona kalıcaz :KK48:

:KK48::KK48: eskiden sıkarlarmış saçlarına limon daha parlak daha canlı oluyomuş öyle :KK53: saçı sertleştirmiyomu acaba yaa :)))
evet canım jöle gibi bizim zamanımızda lisede falan kafasına limon sıkanlar hatırlıyorum:rolleyes:,ama kesinlikle saçları sertleştiriyor bide asitli üstelik:KK34: bence biz köpük arayışlarına devam edelim:p

Arkadaşlar watsons bira özlü saç maskesini belki duymuşsunuzdur arkadasın tavsiyesi uzerine bugün almıs bulundum sacları yumusak ve hacimli yaptıgı söyleniyor bır cok blogtada olumlu yorum okumuştum umarım vaad ettigi gibidir sert ve kuru saclarda sac kremi olarak kullananlar memnun kalmışlar kokusu Hos kullan kullan bitmeyecege benziyor:KK50:

Evet bu maskeyi ben kullanmıştım deneme boyuna denk geldim watsonsda bikere bana yaramadı maalesef canım.. :KK43:

strawberrylips strawberrylips 'cim canım pantene'nin şuan nemlendirici köpüğünü kullanıyorum az bişicik uç ve boylarına sürüyorum banyo sonrası ıslak saçıma ve öyle kurutuyorum gayet iyi yumuşatıyor saçı hiç denedin mi bunu? ama şekil verme konusunda işe yaramaz saçı yumuşatma konusunda işe yarıyor fazla sürersen eğer ağırlaştırıyor.. bunların haricinde verdiği yumuşaklığı sevdim bu köpüğün.. Sende yumuşaklık versin diyosan eğer tavsiye edebilirim kuzum :KK19:

Vee watsonsdan merak ettiğim taftın kaşmir dokunuşu köpüğünü aldım eve geldim denedim ve hiç beğenmedim keşke almasaydım sertleştiriyor saçı.. Eşimde kullanıyor tabi oda meraklı benim gibi köpüklere saç derisinde tahriş yapmış eşimin ve kalıntı bırakıyor saçta hiç sevmediğim şey.. Napıcaz biz şimdi bu köpüğü hiç sevmedim gerçekten keşke pembe renkli 3 nolu olan köpüğü alsaymışım :KK43:

Vee watsonsdan merak ettiğim taftın kaşmir dokunuşu köpüğünü aldım eve geldim denedim ve hiç beğenmedim keşke almasaydım sertleştiriyor saçı.. Eşimde kullanıyor tabi oda meraklı benim gibi köpüklere saç derisinde tahriş yapmış eşimin ve kalıntı bırakıyor saçta hiç sevmediğim şey.. Napıcaz biz şimdi bu köpüğü hiç sevmedim gerçekten keşke pembe renkli 3 nolu olan köpüğü alsaymışım :KK43:
Canım panteni denemedim yani ben köpük gibi saça şekil versin ama saç öyle kalsın sertleşmeden istiyorum ama pek mümkün değil sanırım saçı yumuşatmak için argan yağı kullanıyorum tatlım,bende gittim watsonsa o dediğin pembe renkli köpüğe baktım ama alttaki numarası 4 müydü neydi bildim ben bu kesin sertleştirir dedim almadım onun 2numarasıda var canım o nasıldır bilmiyorumama superdrug diye bi markanın köpüğü vardı 300ml.7.5tl.ydi aman dedim nolcak alayım bi denerim dedim ve aldım yapı itibarıyla biraz sertleştiriyor ama öyle semsertte yapmıyor saçımı öne eğerek uyguladım sonra taradım valla fena olmadı nuraycım,ama daha iyisini bulursam bilgilendiririm mutlaka seni canım:KK50:

Sactanda zor arınıyor bide sanırım kalıntı yaptıysa hıc kullanma cnm bidahakine pembeyi kullan en azndan dıgerlernden hafif oluyor sertlik yapmıyor bide nemli saca uygulamak lazim az miktarda ole kurutuyorum fazlası yapısyapıs yapabiliyor o hissi hıc sevmiyorum bu arada lavanta ve menekşe yağı aldım sampuana bıraz eklemek ıcın sende dene cnm kokusu kalıcı olabilr ve sac derisinde ıyı geliyor ikiside biraz araştır gireceksin daha once cok yag kullandım karısık ama once lavanta denicem sampuan ve dus Jeline:21:

X