Doğuma Hazırlık Sevi bebe çok fonksiyonlu yan yatış yastığı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
aylar sonra yorumumu yazayım, kullandım ve memnun kaldım arkadaşlar...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aylar sonra yorumumu yazayım, kullandım ve memnun kaldım arkadaşlar...

Ben de alsam mı diye düşünüyordum listeme yazıp alayım bir de babyjem refleks önleyici yastık var ama görüntü aynı bununla.Bu üründe yukarıdan aşağı hafif meyili gibi değil mi?

Ben de alsam mı diye düşünüyordum listeme yazıp alayım bir de babyjem refleks önleyici yastık var ama görüntü aynı bununla.Bu üründe yukarıdan aşağı hafif meyili gibi değil mi?

evet cnm meyilli, bu sayede boğulmayı önlüyor al bence işine yarayacak bir ürün...

Valla ben tepe tepe kullandim.. Kesinlikle alinmali.. Oglumu gece yuz ustu yatirabiliyordum bu yastik sayesinde..

ben de aldım, bebeğim kış bebeği olacağı için karnının sıcak olması hoşuna gider gibime geldi. reflü ve kusmayı engellemesi de iyi olacaktır, benim içimi rahatlattı bu özellikleri. bakalım göreceğiz.

Hanimlar bebek asagi kayiyor mu bu urunde. Bende almayi dusunuyorum cunku?

Süngerinde felaket bir koku var 2-5 gün havalandırın yazıyor beş gün balkonda kaldı, kılıfları da yıkadım koku çıkmıyor bebeğimi yatırıyorum fakat ben bile tahatsızım bu kokudan sizin aldıklarınız da koku nasıl geçti?

X