40 Yaşında,incir+havuç kürü ve dualarımla hamileyim.

Arkadaşlar merhaba bu topği yeni okuyorum.Ben kısaca kendımden bahsediyim :KK8: benimde normal yolla hamilelik sonucu 9 yaşında 1 oğlum var ama 2 bebeğim olmuyor.Eşimde sperma hereketsizliği dışında herhangi bir sorunumuz yok 1 er kez aşılama ve tüp bebek denemem oldu .Bu ay uzun zaman sonra tekrar içimdeki bebek hevesi uyandı.İlk defa incir kürü ve ovulasyon testi yaptım bu ay 30 martta ovulasyon testimde çift çizgiyi gördüm çok net şekilde sonuç olarak yumurtlamışım.Ve şu an çok heycanlıyım.Bahseddiğiniz duayı banada özelden atabılırmısın artık Allaha kaldı hayırlı neticem şimdiden Allah razı olsun kardeşim sanada kucağına almak nasip etsin Allahım bebeğini akılıı,anaya babaya hayırlı evlat olur inşallah bebeğin.:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: 11 nisan olası adet tarihim sizleri burdan bılgılendırırım atladığım detaylar v.s :KK8::KK8:

cevabın için çok sağol,sonuçta durumlarımız aynı,ozaman adeti bekleyip 1.ünü başlayım,aslında sorduğum ayrıntı değilde hemen ocaktan indirincemi yoksa ılınıncamı süzmem gerekirdi,neyse cevabın için sağol,ılınınca süzcem

canım inciri 15 dk kaynat ve altını kapat,havucu 20 dk kaynat altını kapat ikiside ılısın,sonrada birleştir,buzdolabında muhafaza et hemen bozuluyor,anlamadığın bişey olursa bana yine sor,ben cevap vermekten asla imtina etmem,seni ve burada çabalayan arkadaşlarımı en iyi ben anlarım,o yüzden rahat rahat bana istediğini sorabilirsin.

çok iyisin bunları duymaya ihtiyacım var yanımda senin gibi insanların olduğunu bilmek çok güzel,dün farlutala başladım,adet görür görmez dediğini yapacağım bakalım ne olacak,inşallah banada yarar,bebişinle sana iyi uykular

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba bu topği yeni okuyorum.Ben kısaca kendımden bahsediyim :KK8: benimde normal yolla hamilelik sonucu 9 yaşında 1 oğlum var ama 2 bebeğim olmuyor.Eşimde sperma hereketsizliği dışında herhangi bir sorunumuz yok 1 er kez aşılama ve tüp bebek denemem oldu .Bu ay uzun zaman sonra tekrar içimdeki bebek hevesi uyandı.İlk defa incir kürü ve ovulasyon testi yaptım bu ay 30 martta ovulasyon testimde çift çizgiyi gördüm çok net şekilde sonuç olarak yumurtlamışım.Ve şu an çok heycanlıyım.Bahseddiğiniz duayı banada özelden atabılırmısın artık Allaha kaldı hayırlı neticem şimdiden Allah razı olsun kardeşim sanada kucağına almak nasip etsin Allahım bebeğini akılıı,anaya babaya hayırlı evlat olur inşallah bebeğin.:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8: 11 nisan olası adet tarihim sizleri burdan bılgılendırırım atladığım detaylar v.s :KK8::KK8:

benimde 3 yaşında bir oğlum var 2.si için çabalıyorum,tedavi gördüm 2 yıl artık bıraktım,incir kürünün faydasını görmüşsün SARAFEM sayesinde bende bu ay başlayacağım inş bende faydasını görürüm,sana birşey soracağım,bu ovulasyon testi nasıl birşey lütfen ayrıntılı bir şekilde yazarmısın
bu test gebelik testi gibi 1 kerelikmi yoksa birkaç kez kullanıyormusun,fiyatı nekadar,ben pkoluyum benim adet günüm belli olmadığı için yumurtlama günümü hesaplayamıyorum,8 ocakta adet gördüm,18şubatta adet gördüm,sonrasında yok bu ay görmedim hala,testte negatif,yani adet günüm belli değil,yumurtlama günümde belli değil,ovulasyon testini kullanabilirmiyim,bu test zaten daha çok bizim gibiler için yapılmış

canım inciri 15 dk kaynat ve altını kapat,havucu 20 dk kaynat altını kapat ikiside ılısın,sonrada birleştir,buzdolabında muhafaza et hemen bozuluyor,anlamadığın bişey olursa bana yine sor,ben cevap vermekten asla imtina etmem,seni ve burada çabalayan arkadaşlarımı en iyi ben anlarım,o yüzden rahat rahat bana istediğini sorabilirsin.

canımın içi birde şu okuduğun duayı banada yazarmısın

sevgili sarafem cok mutlu oldum senin adina.banada dua göndermistin.ben kardesim icin istedim ama henüz yapti mi bilmiyorum.bende 40 ysindyim ve adetten kesildim.benim bir kizim var ama ikinciyi esim istemiyor.ama ben istedim.her neyse senin adina gercekten cok sevindim.allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.

SARAFEM merhaba allah bebegini saglıklı sagsalim kucagına almak nasip etsin inşallah,bende cok uzun zamandır bebek bekleyenlerdenim tavsiyelerini yapıcam ama banada o yaptıgın duayı gönderirsen sevinirim

canım bende yumurtlama ve çatlama sorunu vardı,her ay kist oluyordu bende,eşimde bişey varmıydı bilmiyorum hiç doktora gitmedi,o istemiyordu çünkü.
Ama eşime arada keçiboynuzu kürü uyguladım,kendim ise denemediğim yapmadığım kür kalmadı,ne duyduysam onu yaptım,en son incir havuç kürünü yaptım,ve bol bol dua ettim.allahımda özellikle isteyip çaba gösteren her kadına annellik duygusunu yaşatsın.sabırlı ve tevekkül halinde ol inşallah sabrının karşılığını alırsın.bir arkadaşım (kendisi bilgi ve birikimi ile hoca sayılır)bana ''kalbine bu hevesi düşüren rabbim,boşuna düşürmemiştir,mutlaka seni bu hevesine kavuşturur.'' dedi,ve hep dua etmemi söyledi.
Kimyasal gebelik soruna gelince bende 1 kere yaşadım,yine incir kürü yapmıştım,yumurta ve sperm birleşiyor ve döllenme gerçekleşiyor,fakat döllenmiş yumurta rahme yerleşmeden düşük yaşıyorsun,yani kese felan olmuyor,adetle birlikte atıyorsun.
Inşallah sağlıklı bir döllenme yaşarsın ve hamile kalırsın,seninde güzel haberlerini alırız.

rabbım ınsanın önceaklına sonra kalbıne sonrada göbişine düşürür ınsallah tum ısteyenlere

selam sarafem bende ikinci bebek için uğraşıyorum ... banada o yaptıgın duayı gönderirsen sevinirim....allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin... :KK31:

selam sarafem bende ikinci bebek için uğraşıyorum ... banada o yaptıgın duayı gönderirsen sevinirim....allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin... :KK31:

bende 2. bebek için uğraşıyorum tedavileri bıraktım artık,2 yıl tedavi gördüm,sarafem umut verdi bize

sevgili sarafem cok mutlu oldum senin adina.banada dua göndermistin.ben kardesim icin istedim ama henüz yapti mi bilmiyorum.bende 40 ysindyim ve adetten kesildim.benim bir kizim var ama ikinciyi esim istemiyor.ama ben istedim.her neyse senin adina gercekten cok sevindim.allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.

sarafem bağlanamıyor herhalde duayı banada yollarmısın

SARAFEMMMMMMMMMMMMMMMM

seni her arkadaşıma yazıyorum,yazdıklarını alıntı yapıyorum,moral oluyorsun herkese,hamile kalanların hepsi yazsalar işimiz çok daha kolay olur aslında

SARAFEMMMMMMMMMMMMMMMM

seni her arkadaşıma yazıyorum,yazdıklarını alıntı yapıyorum,moral oluyorsun herkese,hamile kalanların hepsi yazsalar işimiz çok daha kolay olur aslında

sağol canım benim,inşallah benim yaptıklarımda başka arkadaşlarıma sebep olur vesile olur.
ben sana yaptığım duaları özelden attım.Mutlaka yap onları.

sağol canım benim,inşallah benim yaptıklarımda başka arkadaşlarıma sebep olur vesile olur.
ben sana yaptığım duaları özelden attım.Mutlaka yap onları.

canım ya çok sağol,yardımların için keşke herkes senin gibi olsa bu siteleri bırakmasa,bebek nasıl sen nasıl hissediyorsun,artık bir annesin rüya gibi değilmi,sana anne dediği günleride görürsün inşallah,benim oğlum 3 yaşında ve bana pepeeden öğrendiği şarkıyı söylüyor,benim annem,canım,annem,güzel annem.....bazende canım annem benim diyor inan paha biçilemez bir duygu,allah isteyen herkese yaşatsın

SARAFEMMMMM
senin için soru biriktirdim,bu gece 12de yaptığın dua 1 kezmi yapılıyor,duanın sayısı olmaz ama
2 rekat namaz kıldığın dua nezaman nekadar yapılacak,
son olarak yazdığın duayı nezaman kaç kez yaptın,duaların sayısı olmaz ama hergünde değildir herhalde,pazarlık etmiş olmayım

hadi bağlan şuna tatlım ya bu soruların cevabını bilmem gerek seni seviyorumBebişinle iyi uykular

Son düzenleme:
merhaba burda herkese umut oldun çok sagol Allah bebegini kucagına almayı nasip etsin bende yıllardır bekleyenlerdenim artık her şeyi bıraktım ama dua deyince içimden geçti banada gönderirmisin duayı Rabbim belki kabul eder dilerim tüm isteyenlere verir nasıl okunacagında yazarsan çok sevinirim çok sagol Allah razı olsun hoşçakal

merhaba burda herkese umut oldun çok sagol Allah bebegini kucagına almayı nasip etsin bende yıllardır bekleyenlerdenim artık her şeyi bıraktım ama dua deyince içimden geçti banada gönderirmisin duayı Rabbim belki kabul eder dilerim tüm isteyenlere verir nasıl okunacagında yazarsan çok sevinirim çok sagol Allah razı olsun hoşçakal
Allah senide yavruna kavuştursun

X