Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Hala olmadim cnm, hucre fln da sormadim, sormicam da, cok kurcalamamaktan yanayim ben, hayirlisiysa olsun insallah diyorum

Merve's iPhone

Mervettin seninle benim toplama tarihlerimiz çok yakın yanlış hatırlamıyorsam benim geçen hafta pazardı ama ben iki adetin Geçmesini beklicekmişim:KK43:((sende böle bişey olmadı anlaşılan:)))neyse ne dediğin gibi Rabbim versinde teZ versin hayırlısıyla inşallahhhh

Benim 15 nisan sali gunuydu, 10 gun oldu iste, seninki 20'si o zmn. Neden iki regl? Onu anlamadim. Bana regl olunca 2. gun gel dedi. Neden sana 2 regl bekle dedi cnm?

Merve's iPhone

önümüzdeki ay transfer edecek. adetimi bekliyorum şimdi. adet söktürücü verdi. takribi 15 ekim gibi transfer olacak. bizdeki problem erkek kaynaklıydı. eşimin spermlerinin %80 inde globozoosperm yani yapısal bozukluk vardı. 2,5 yıldır denedik ama o %20 lik kızım işe yaramadı. başta aşılama yaptırmak için gitmiştim bahçeciye ama aşılama içinde zor dediler ve direk mikroenjeksiyona başladık. bu arada senin yumurta toplama işleminden sonra böyle ağrın oldu mu? bugün 3. gün mide kısmımda hala gerginlik var ve bu sabah ilk kez kahverengi bir akıntı geldi.

nutekin merhaba, globozoospermi görünce yazmak istedim. eşime de %100 globozoospermia teşhisi kondu. başarısız bir tüp bebek deneyimimiz var, döllenme bile gerçekleşmediği için transfer olamadı. doktorlar da çok ümitsiz konuşuyorlar:KK43: sizin sonucu merak ediyorum? bir de tüp bebekte %20lik sağlam spermleri mi kullandılar? biz de mecburen globozoospermlerle çalıştılar, bu yüzden de başarısızdı:KK43:(

Aminnn canım peki iğne falan verdi mi hoca toplama günü?bana verdi kan sulandırıcı bi de şişkinliğin için benimde 2gğn oldu biteli ilacım hala beklemedeyim gerçi benim bu adetten sonra 1adet daha beklemem gerekiyomuş :KK43:((

Fulyam igne vermedi bana, neden sana iki regl bekleme verdi?
Kizlar bu arada bnm dun kasik agrilarim vardi, bugun gecti, hala da regl olmadim, tarlusala ragmen :)

Merve's iPhone

Aminnn canım peki iğne falan verdi mi hoca toplama günü?bana verdi kan sulandırıcı bi de şişkinliğin için benimde 2gğn oldu biteli ilacım hala beklemedeyim gerçi benim bu adetten sonra 1adet daha beklemem gerekiyomuş :KK43:((
yok canımm iğne vermedi. tarlusal ve bitanede antibiyotik verdi . adetin 2. günü görüşürüz dedii.. okadr. ..
:KK53: senin neden 1 ay daha atladıkii acabaaa. :26:

Ahhhh bi bilsemmmm ama açıkçası toplamadan sonra doktorum demedi hemşirem dedi bende ok dedim ne diyim ama açıkçası kafamda karıştı :KK43:((benim gibi kimse 2adet beklemioo sanırım aman hayırlısı olsunda ne diyelim gelişinde bebişlerimiz ben çok istiyorummmm bebeğimiiiii:))))allahım sesimizi duysun inşallah Şen'in ilk denemende di mi yanlış hayırlamıyosam

Bana soruyosan bnm ilk denemem evet. İnsallah cnm yaaa, insallah gelsin bebeklerimiz, kendimden cok yemin ederim annem icin istiyorum, ben 38'im, kardesim 35 hala torun yok, kadin delircek artik istemekten :)
Bu arada sana hemsiren boyle bisey doktor bilgisi disinda mi soyledi anlamadim, eger oyleyse mutlaka sor Erbil beye.

Merve's iPhone

Kızlar benim asıl doktorum Mustafa hoca toplamayı Erbil hoca yaptı:)))ben istedim sağolsun şansıma :)))aöa kendi hemşireme söyledim böle böle dedi hemşire die oda onay verdi:KK43:((ama ne yalan diyim sevinmedimde değil:)))benim rahim inceliğim aşılamalarda sorundu inşallahhhh bu sefer ilk kez herşeyyyy çokkkk güzel olcak ben bebişlerimi istiyorum onlarda beni:KK66:)))

Ahhhh bi bilsemmmm ama açıkçası toplamadan sonra doktorum demedi hemşirem dedi bende ok dedim ne diyim ama açıkçası kafamda karıştı :KK43:((benim gibi kimse 2adet beklemioo sanırım aman hayırlısı olsunda ne diyelim gelişinde bebişlerimiz ben çok istiyorummmm bebeğimiiiii:))))allahım sesimizi duysun inşallah Şen'in ilk denemende di mi yanlış hayırlamıyosam
tabiki hayırlısı olsunda bekleeemmeek çok zor. eğer hemşiren dediyse bence tekrar doktorunu ara.. transferinide erbil bey yapacaksa onu araa. ama takipelrini mustafa hoca yaptıysa gidişatı o daha iyi bilir.. :KK53:
evet canım benmde ilk denemem.. eveeeeeeeettttttt bende çok isityoruuumm hayırlısıylaaa konusunlar göbüşlerimize.... :KK49:

Bana soruyosan bnm ilk denemem evet. İnsallah cnm yaaa, insallah gelsin bebeklerimiz, kendimden cok yemin ederim annem icin istiyorum, ben 38'im, kardesim 35 hala torun yok, kadin delircek artik istemekten :)
Bu arada sana hemsiren boyle bisey doktor bilgisi disinda mi soyledi anlamadim, eger oyleyse mutlaka sor Erbil beye.

Merve's iPhone
mervettin hayırlısı ile inşalalh olacak canım.. reglin gelmemiş halaa. neysee gelmediyse bugüğnde gelmesin yaarın pazar :)

Nisancım iyi diyorsun hoş diyorsun ama şöyle bi sorunumuz var bizim Mustafa hocaya pek ulaşmak mümkün olmuyor malum yoğun adam:)))ama hemşiresi emel hanım tatmin ediyor bende şöyle düşündüm mutlaka bi sorun oluşabilir ki Erbil hoca öle bir bilgi bırakmış hemşiresine ki benim yumurtalarım aşırı uyarılmıştı:))))dış gebelik olmasın die olabilir ohss sendromu var ya:)

X