Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: isteme ve söz olacak, sözde neler yapılıyor?

1. Konu Sahibi : mavi2 #11
    Giriş tarihi
    Oct 2013

mavi 2 lütfen bana yardımcı ol

Arkadaşlar merhaba. bugün kayıt oldum buraya. hafta sonu beni istemeye gelecekler ve aileler arasında söz takılacak. erkek arkadaşım bana evlenme teklif edince zaten tek taş takmıştı. isteme günü onu takacak tekrar değil mi? peki kız tarafı olarak biz ona yüzük takıcaz mı? herkes farklı bişi söylüyor. birde ailesi kayseriden gelecek. nişanı bir iki ay sonraq yapmayı planlıyoruz. ikram olarak annem dolma saracak kurabiye falan yapıcaz. söz pastası da olsun istiyorum. burdan okuduğuma göre kız tarafı alıyormuş onu. o zaman biz pastayı yaptıracaz doğru mu? ok heyecanlıyım. lütfen yardımcı oluunnnnn :(

2. Konu Sahibi : mavi2 #12
    Alıntı monarkkk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar merhaba. bugün kayıt oldum buraya. hafta sonu beni istemeye gelecekler ve aileler arasında söz takılacak. erkek arkadaşım bana evlenme teklif edince zaten tek taş takmıştı. isteme günü onu takacak tekrar değil mi? peki kız tarafı olarak biz ona yüzük takıcaz mı? herkes farklı bişi söylüyor. birde ailesi kayseriden gelecek. nişanı bir iki ay sonraq yapmayı planlıyoruz. ikram olarak annem dolma saracak kurabiye falan yapıcaz. söz pastası da olsun istiyorum. burdan okuduğuma göre kız tarafı alıyormuş onu. o zaman biz pastayı yaptıracaz doğru mu? ok heyecanlıyım. lütfen yardımcı oluunnnnn :(
    Canım yani yöreden yöreye aileden aileye takılacak değişiyor. ama kız tarafı sözde bişey takmaz bu kesin :)
    Pasta konusuna falan gelince zaten evinize misafir geliyolar ikramınızı normal şarttada hazırlıcaksınız e pastanda biraz özel oluversin nolucak ? Yani en fazla onlarda gelirken bi tane getiri verir zaten tatlın yenmicek anladığım kadarıyla ama tatlın yeniyorsa onu erkek tarafı getirir. sen bence bunu bir erkek arkadışınla konuş tatlı nişanda olmaz önce olur.

3. Konu Sahibi : mavi2 #13
    Ben de bunlardan dağıtmıştım başlığımda var:
    http://www.kadinlarkulubu.com/soz-ke...m-sonunda.html

4. Konu Sahibi : mavi2 #14
    Giriş tarihi
    Oct 2013

artık sözlüyüm :)

Alıntı nur2604 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım yani yöreden yöreye aileden aileye takılacak değişiyor. ama kız tarafı sözde bişey takmaz bu kesin :)
    Pasta konusuna falan gelince zaten evinize misafir geliyolar ikramınızı normal şarttada hazırlıcaksınız e pastanda biraz özel oluversin nolucak ? Yani en fazla onlarda gelirken bi tane getiri verir zaten tatlın yenmicek anladığım kadarıyla ama tatlın yeniyorsa onu erkek tarafı getirir. sen bence bunu bir erkek arkadışınla konuş tatlı nişanda olmaz önce olur.
    Merhaba, geç gördüm yazdıklarını. Fikirlerin için teşekkür ederim. Sözümüz oldu, çok da güzel oldu :) Bu kadar telaşa gerek yokmuş şimdi anlıyorum. Sözlüme ince söz yüzüklerinden aldım ve isteme günü tepsi ile yüzükler geldi. Kurdelamız kesildi, şerbetler içildi.. Beni verdiler Bir aya kadar da nişanım yapılacak Allah kısmet ederse. Sonrasında da asker yolu beklicem :'(

Allah herkesin gönlüne göre versin.. Tatlı telaşlar bunlar..

5. Konu Sahibi : mavi2 #15

I love KK Çok zormuş bu evlilikkk işleri :))

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve acil yardıma ihtiyacım var :(
    Haftaya istemeye gelecekler ve sevgili kaynana adayım annemi arayıp iste gününde damat içinde yüzük alacaksınız demiş benim bildiğim oysa birtek geline tek taş takılır we nişanda bir alyans daha alınacağını belirtmişler böyle birşey warmı sizcee

6. Konu Sahibi : mavi2 #16
    Alıntı cgdmsmt kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Haftaya istemeye gelecekler ve sevgili kaynana adayım annemi arayıp iste gününde damat içinde yüzük alacaksınız demiş benim bildiğim oysa birtek geline tek taş takılır we nişanda bir alyans daha alınacağını belirtmişler böyle birşey warmı sizcee
    İsteme gününde erkeğe yüzük mü
    Hiç öyle birşey duymadım,bu hafta sonu benide istemeye geliyorlar erkek arkadaşım evlenme teklifinde tek taş yüzük taktı ama istemede onu takmak istemiyorum söz nişan bir arada yapıldıgı icin 1 ay sonra artık .Erkeğin alyansı da o zaman alınır benim bildigim.
    Düzenleyen: xxHasretimsinxx Düzenleme Tarihi : 19-11-2013 Düzenleme Saati :13:50

7. Konu Sahibi : mavi2 #17

I love KK

Alıntı xxHasretimsinxx kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    İsteme gününde erkeğe yüzük mü
    Hiç öyle birşey duymadım,bu hafta sonu benide istemeye geliyorlar erkek arkadaşım evlenme teklifinde tek taş yüzük taktı ama istemede onu takmak istemiyorum söz nişan bir arada yapıldıgı icin 1 ay sonra artık .Erkeğin alyansı da o zaman alınır benim bildigim.
    Bende aslında sizin bildiğiniz gibi biliyorum ama hem sözde hemde nişanda alyans alacakmışız damada

8. Konu Sahibi : mavi2 #18
    Bende aslında sizin bildiğiniz gibi biliyorum ama hem sözde hemde nişanda alyans alacakmışız damada
    Hiç duymadım valla ,gerçi yöreden yöreye değişir ama madem öyle aranızda anlaşıp orta yolu bulursunuz ..
    Şimdden tebrikler..

9. Konu Sahibi : mavi2 #19
    Giriş tarihi
    Sep 2011
    bazı yerlerde erkğe serçe parmağına takması içinde yüzük oluyo sözde takılıyo buda

kıza sözde tek taş erkeğe serçe parmağına bir yüzük takılı tam adını bilmiyorum ama öyle bişey takıldığını biliyorum herkez yapmıyo tabi bunu

10. Konu Sahibi : mavi2 #20
    Giriş tarihi
    Nov 2013

söz nişan düğün

benim hiç sözüm bile olmadı eşimi alilesi geldi hem tanışma hem söz hem nişan aynı gün içinde oldu eşim erzurumdan istanbula geldi hersey 1 günde oldu gittiler sonrada düğün bu işlerde pln olmuyo ya tutmuyo evdeki hesap çarşıya uymyo ne anladın dersenız hıc bısey ama nıhayetınde evlendık gıttı sıkıntı yapmayın kendınızı yıpratmayın ne kadar planlarsanız planlayın hersey buyuklerın ıstedıgı gıbı oluyo he fazlada tavız vermeyın sonra altından kalkılmıyo. tecrübeyle sabittir.

Sayfa: 2/3 İlkİlk 123 SonSon