Binnaz Abla

arkadaslar saraylıhanım fal alımna açmış tekrar. kendisine fal baktrmayı düşünüyorum ama daha öncede birçok fal baktrdm ve hepsi foss çıktı. burada bir kaç kişi sarayliya fal baktrmış ve cıkmış sanırım. bu kişiye fal baktıranlar görüşlerini ve ne falı baktrdıklarını söylerlerse çok memnun olurum

Ben kahve baktirdim, valla cikti.

Saraylının sevenide memnun kalanıda çok.Bende geçen tarot attım ,hakikaten enerjisiyle çok tatlı hatun ama biraz pembe tabloyu andırdı bana,hayırlısı diyorum.

Bayağı bir durgunluk var, Ramazanda etkili ayrıca kalmadı sanki böyle yorumcu tükettik hepsini dün perican gösterdi telwede yeni bir yorumcu başlamış Sertifikalı Medyum nasıl medyumluk sertifikası alınıyorsa, kim veriyorsa bu sertifikayı artık :KK1:[/QUOTE]
Evet onu bende gördüm,o şimdi sertifikalı yazmışki belki olurda üç beş fazladan keklik avlar diye.Zaten etkilemek için nasıl nick bulucaklarını çoğu şaşırmış durumda.
ooooo Nalan ablayı biz patlatalı 1 yıl olcak....an ve geçmiş çok çokkkkk başarılıdır.. ama gelecek çıkmadı bende...
Nalân abla bana falı çıkmayan ama saf temiz kalbine inandığım sevdiğim falcılardan.Sağolsun bi yıllık yorum yapmıştı aylaaar önce hiçbiri çıkmadı.

Bayağı bir durgunluk var, Ramazanda etkili ayrıca kalmadı sanki böyle yorumcu tükettik hepsini dün perican gösterdi telwede yeni bir yorumcu başlamış Sertifikalı Medyum nasıl medyumluk sertifikası alınıyorsa, kim veriyorsa bu sertifikayı artık :KK1:
Evet onu bende gördüm,o şimdi sertifikalı yazmışki belki olurda üç beş fazladan keklik avlar diye.Zaten etkilemek için nasıl nick bulucaklarını çoğu şaşırmış durumda.

Nalân abla bana falı çıkmayan ama saf temiz kalbine inandığım sevdiğim falcılardan.Sağolsun bi yıllık yorum yapmıştı aylaaar önce hiçbiri çıkmadı.[/QUOTE]

Ben kimi gösterdim ki :44::44: Sertifikalının sertifikasını vallah ben vermedim :KK53::KK53:

Nalân abla bana falı çıkmayan ama saf temiz kalbine inandığım sevdiğim falcılardan.Sağolsun bi yıllık yorum yapmıştı aylaaar önce hiçbiri çıkmadı.

Ben kimi gösterdim ki :44::44: Sertifikalının sertifikasını vallah ben vermedim :KK53::KK53:[/QUOTE]

canım dün akşam link attın ya sertifikalı falcı diye, bende nasıl almış bu sertifikayı test mi etmişler öteki alemlerden haber mi getirmiş diye

Ben kimi gösterdim ki :44::44: Sertifikalının sertifikasını vallah ben vermedim :KK53::KK53:

canım dün akşam link attın ya sertifikalı falcı diye, bende nasıl almış bu sertifikayı test mi etmişler öteki alemlerden haber mi getirmiş diye[/QUOTE]

Heaaa ben onu gafayı yimiş demek için attıydım yoksa amn diyem kızlar töbe tavsiye neym etmiyom. Fal da atmadım zaten ona, atmayı da düşünmüyom :KK19:

Ben kimi gösterdim ki :44::44: Sertifikalının sertifikasını vallah ben vermedim :KK53::KK53:[/QUOTE]
Kız Peri fallar alzheimer 'mi yaptı seni Allah muhafaza:)

canım dün akşam link attın ya sertifikalı falcı diye, bende nasıl almış bu sertifikayı test mi etmişler öteki alemlerden haber mi getirmiş diye

Heaaa ben onu gafayı yimiş demek için attıydım yoksa amn diyem kızlar töbe tavsiye neym etmiyom. Fal da atmadım zaten ona, atmayı da düşünmüyom :KK19:[/QUOTE]

Yok canım fal atacağım demedin yeni gelmiş dedin

Kız Peri fallar alzheimer 'mi yaptı seni Allah muhafaza:)[/QUOTE]

yok bebem kafa zehir gibi hala çok şükür de ramazan dolayısıyla kapalıyım :KK9::KK9:

Ama cidden bu linki burda mı paylaştım ben :44::44: İlknurla facede çetleşirken ona dediydim adama bak ya sertifikalıymış falan fistan :44::44:

Neyse, o sertifikayı ben virmedim biline , taklitlerimize itibar etmeyiniz müessesemizle alakaları yoktur :KK9::KK9:

Ya yine espri yapacak bir sürü malzeme var neyse tutuyorum kendimi sertifikasız sertifikasız. asdfg.

Heaaa ben onu gafayı yimiş demek için attıydım yoksa amn diyem kızlar töbe tavsiye neym etmiyom. Fal da atmadım zaten ona, atmayı da düşünmüyom :KK19:

Yok canım fal atacağım demedin yeni gelmiş dedin[/QUOTE]

birde horrific gelmiş yeni biri yorum yapmış muzo falan diye ama anlamadım açıkçası

yok mu yeni haberler kızlar..çok sıkıcı heryer:KK36:

Bak benden sana bi haber gelsin .Ben bir hafta önce tellwe tatlıcadı'ya fal attım.Hatun çevrimiçi olup olup fal bakmadan çıkıyo,sıramı burdan yazmiyim ama halen hatırı sayılır bi sırada yerimde sayıyorum.Hergün bi kişiye baksa yine sıra gelirdi.Şu an ki fal bakım durumuyla daha doğrusu fal bakmama durumuyla bir aya falım gelse iyidir diyorum.Şimdi ben saysam sövsem çokmu olur?İnsan bi haftada sadece bi kişiye baktığı falları çevrimiçi olup almaya neden devam eder?Yazsın profiline bana attığınız falı unutun diye o zaman tamamdır gönderen hatalı derim bende...

Kız Peri fallar alzheimer 'mi yaptı seni Allah muhafaza:)

yok bebem kafa zehir gibi hala çok şükür de ramazan dolayısıyla kapalıyım :KK9::KK9:

Ama cidden bu linki burda mı paylaştım ben :44::44: İlknurla facede çetleşirken ona dediydim adama bak ya sertifikalıymış falan fistan :44::44:

Neyse, o sertifikayı ben virmedim biline , taklitlerimize itibar etmeyiniz müessesemizle alakaları yoktur :KK9::KK9:[/QUOTE]
Canım benim sen zehir gibi olmak zorundasın zaten.Sen bu forumun Ajan Salt Peri'sisin.Bu arada çalışmalara bu sıra ara verdin,gözümden kaçmıyo değil,falcı foyası çıkarmadın kaç zamandır:))
Ya yine espri yapacak bir sürü malzeme var neyse tutuyorum kendimi sertifikasız sertifikasız. asdfg.
Cognitive senin tiye almalarının olmadığı günler topik çöküyo valla görüyosun,malzemede var hadi patlat,bekliyorum canım:)Sertifikadan gir bence olaya...

Canım benim sen zehir gibi olmak zorundasın zaten.Sen bu forumun Ajan Salt Peri'sisin.Bu arada çalışmalara bu sıra ara verdin,gözümden kaçmıyo değil,falcı foyası çıkarmadın kaç zamandır:))

Kuzucum bir süredir fal olayını askıya aldım Allah inandırsın promosyon dahi atmıyorum. Hal böyle olunca da elime koz geçmiyor :KK9: Korkarım ramazan sonrası fırtına gibi döneceğim sahalara , ilk hedef sertifikaları teftiş etmek olacak bir de aklımda biri daha var o da süpraaayyyzzz :KK53::KK53:

Kuzucum bir süredir fal olayını askıya aldım Allah inandırsın promosyon dahi atmıyorum. Hal böyle olunca da elime koz geçmiyor :KK9: Korkarım ramazan sonrası fırtına gibi döneceğim sahalara , ilk hedef sertifikaları teftiş etmek olacak bir de aklımda biri daha var o da süpraaayyyzzz :KK53::KK53:

Ooooo bomba dönüş Peri'den.Severek izliyo merakla bekliyoruz.Peri falcı ve fal kıtlığından nasılda geyiğe bağladık,yorum yapacak bişey kalmadı bacım.

Bak benden sana bi haber gelsin .Ben bir hafta önce tellwe tatlıcadı'ya fal attım.Hatun çevrimiçi olup olup fal bakmadan çıkıyo,sıramı burdan yazmiyim ama halen hatırı sayılır bi sırada yerimde sayıyorum.Hergün bi kişiye baksa yine sıra gelirdi.Şu an ki fal bakım durumuyla daha doğrusu fal bakmama durumuyla bir aya falım gelse iyidir diyorum.Şimdi ben saysam sövsem çokmu olur?İnsan bi haftada sadece bi kişiye baktığı falları çevrimiçi olup almaya neden devam eder?Yazsın profiline bana attığınız falı unutun diye o zaman tamamdır gönderen hatalı derim bende...

canım bir haftadan fazla oldu bende sıradaydım sonra bir şeyler oldu falım iptal oldu bende gerçi yorumdan sonra söyleyecektim ama yazayım bari Crimson a yolladım bekliyorum 3 gün oldu.

canım bir haftadan fazla oldu bende sıradaydım sonra bir şeyler oldu falım iptal oldu bende gerçi yorumdan sonra söyleyecektim ama yazayım bari Crimson a yolladım bekliyorum 3 gün oldu.
Bende çözemedim İlknur bu durumu.Ya normal bi falcı bakmayacağı falı niye alır?Uzakta görünse buna rağmen fal atsam tek kelime etmeye hakkım olamaz hata benimdir.Ama güniçinde çevrimiçi olup aynı sırada sabit kalmanın sırrını ben çözemedim,aklım ermedi.Herhalde kuyrukta bekleyen insanlar keyif veriyo olsa gerek.

Benim anlamadığım hatun giriyor yarım saat 1 saat ç.içi ama yorum yok en sonki yorumu 3 gün önce

Benim anlamadığım hatun giriyor yarım saat 1 saat ç.içi ama yorum yok en sonki yorumu 3 gün önce

Aynı anda yazmışız, hani merak mı uyandırmak istiyor yoksa beni bekleyen hak eder mi egosu var ama şu kesin ki yaptığı etik değil sosyal yaşantın buna engel oluyor ise bakacağın zaman belirli bir sayıda fal alırsın sonra alımını kapatırsın

X