2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

Çileklipasta'cım "neyin var" dedim kayboldum demi... :KK50:
İşler girdi araya ve eşim girdi araya, kusura bakmayasın canım...

Erkekler öyle yahu, çocuk gibiler bazen.
Benimki de bazen çocuksu davranıyor, o haliyle de her istediğini yaptıracağını sanıyor.
Akşam bende ona dedim "bunun bana işlemeyeceğini biliyorsun dimi" diye...
"Çok katısın" dedi küstü, ben oralı olmayınca da küstüğü gibi barıştı... :KK53: :KK53:

Eskiden benim eşimde yapardı aynı şeyleri, yok faceteki arkadaşların siciline kadar saydırtır.
O kim bu kim sora sora didiklerdi... Kuzenimle dans ederken çekilmiş fotoğrafımı bile kıskanmıştı..
Yuh demiştim o zaman, kan bağım var yahu o kadarda değil diye çıkışmıştım...
Zamanla attı bu huyları üzerinden.. Sanırım dönemsel oluyor canım ya... Sıkma canını... :KK34:

Aslında kafamda karışıktı bu konuda bn y.lisansa geçen sene başladım bıraktım sadce 4 dersim var tez aşamasına geçmek için:KK53:Ondan girecektim anabilimdalımı değiştirmeye sonra düşündüm evlenip tezlemi uğraşacağım falanda filan derkene iş arkadaşlarım gir puanın dursun demştiler bende öle başvurdum ama kısmet değilmiş..Aşkımla uyudum alesten daha güzeldi walla:KK17::KK17::KK17::KK17:

baldan tatlı :KK9: :KK9: :KK16:

sizlere özeniyorum valla oh eşlerinizle ne güzel allah mutluluk versin hepinize evet ya bu facebook yüzünden kavgalar çoğaldı:KK31:

çok ösledim burnumda tüttü bir andaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:yeni şafağım 28 aralık:KK19::KK19::KK19::KK19:

Sevgi garip birşey yahu, biz evlendik ben kocamı arada özlüyorum mesela...
Anlamıyorum nasıl birşey...

Ama an geliyor seni doğuran ananın bile yeri geldimi gözü seni görmüyor, bunu düşününce de fazla bağlanmamakta gerek diyorum...
Bi tuhafım ben vesselam...

Böyle tuhaf duygulara kapılanlarınız oluyor mu kızlar? Yoksa bende mi bir gariplik var... :KK31:

Çileklipasta'cım "neyin var" dedim kayboldum demi... :KK50:
İşler girdi araya ve eşim girdi araya, kusura bakmayasın canım...

Erkekler öyle yahu, çocuk gibiler bazen.
Benimki de bazen çocuksu davranıyor, o haliyle de her istediğini yaptıracağını sanıyor.
Akşam bende ona dedim "bunun bana işlemeyeceğini biliyorsun dimi" diye...
"Çok katısın" dedi küstü, ben oralı olmayınca da küstüğü gibi barıştı... :KK53: :KK53:

Eskiden benim eşimde yapardı aynı şeyleri, yok faceteki arkadaşların siciline kadar saydırtır.
O kim bu kim sora sora didiklerdi... Kuzenimle dans ederken çekilmiş fotoğrafımı bile kıskanmıştı..
Yuh demiştim o zaman, kan bağım var yahu o kadarda değil diye çıkışmıştım...
Zamanla attı bu huyları üzerinden.. Sanırım dönemsel oluyor canım ya... Sıkma canını... :KK34:

Bizde hiç böyle muhabbet olmadı ilk kez olması gıcığıma gitti benim de anlamadım nie böyle yaptı..koç burcuyum ben azcık gıcığım kısıtlanmaya gelemiyorum

yıllar önce "facebook yuva yıkar" der dalga geçerdi eşim ama bence kişilerden kaynaklanıyor :44:

bence de kişilerden kaynaklı durum yoksa karşındaki istediğini yazsın sen konuşmazsan sorun olmaz zaten bende inadım bu konudan facebooku kapatmayı düşünmüyorum

yıllar önce "facebook yuva yıkar" der dalga geçerdi eşim ama bence kişilerden kaynaklanıyor :44:

Katılıyorum canım bu görüşe, kişilerden ve kişinin iradesinden kaynaklı.
Aklı başında olan bir insan evinin huzurunu bozmak istemez.
En kötü şeyler yaşansa dahi, kötü günler geçtiğinde elde ne kaldığı önemli.
Her gün güllük gülistanlık olmaz, ama zora geldimi de başka şeylere sığınmamak gerek...
:KK31: Allah saklasın tabii ki, büyük sözüme tövbe, evlerden ırak...

Ama an geliyor seni doğuran ananın bile yeri geldimi gözü seni görmüyor, bunu düşününce de fazla bağlanmamakta gerek diyorum...

Böyle tuhaf duygulara kapılanlarınız oluyor mu kızlar? Yoksa bende mi bir gariplik var... :KK31:

bende özlüyorum kocamı .. çoğu zaman oda söyler, eve gelince özledim der sarılır :KK16:
bence bağlanmakta ince bir sınır var .. bağlılık güzel birşey, ama abartıp sensiz yaşayamam, ölürüme gelince sıkıntı başlıyor :KK31:

ewet ewet ewet...Bazen -şimdiki gibi- içimde aşk sel olup akıyor bazen ona hislerimi söylesem ona dünyaları versemde bazen geride kalmayı içimde yaşamayı tercih ediyorum..Çok bağlanmak onsuz yaşayamaz hale gelmek istemem..Sonuçta hayat bu ne olacağı hiç belli olmaz. bir yerde bir yazı okumuştum hayatınızın merkezine kimi yada neyi koyarsanız onunla imtihan olursunuz diyordu.Kimi evladını çok sevdi onunla imthan oldu kimi eşini sevdi onunla oldu kimi paranın malın mülkün aşığı oldu onunla oldu..Hayat merkezinize Allahı koyunuz Ve geride kalan şeyleri değerine göre o merkezden uzaklara yerleştiriniz diyodu..Etkiledi beni... onu çok sevyrum tabiki ama dediğim gibi o bnm onu ne kadar sevdiğimden çokda haberdar değil..Onsuz yaparım diye düşünüyo..Warsın öle bilsin benm içim bambaşka:KK16::KK16::KK16::KK16:

Biz eşimle 6 yaşından beri arkadaşız ama çok fazla flört dönemimiz olmadı 7-8 ay kadar flört ettik evlenmesen önce herhalde diyorum bu tarz şeyleri yaşamadığımızdan yeni yeni mi yaşamaya başladık

bende özlüyorum kocamı .. çoğu zaman oda söyler, eve gelince özledim der sarılır :KK16:
bence bağlanmakta ince bir sınır var .. bağlılık güzel birşey, ama abartıp sensiz yaşayamam, ölürüme gelince sıkıntı başlıyor :KK31:

katılıyorum sana canım.. aynen ben de eşim de birbirimizi gün içinde özlediğimiz oluyor..
o da der, eve nası geldiğimi bilmiyorum diye.. bazen bana da oluyo hemen eve gideyim diye..
ama çok bağlanmak, o olmazasa naparım düşüncesinin yanında psikolojik bunalım getiriyo bence.. Allah yokluklarını göstermesin.. ama gün içinde onu özlemek bile güzel.. akşam kavuşacağımı bilerek... Rabbim ayırmasın :KK69::KK69::KK69:

Bizde hiç böyle muhabbet olmadı ilk kez olması gıcığıma gitti benim de anlamadım nie böyle yaptı..koç burcuyum ben azcık gıcığım kısıtlanmaya gelemiyorum

Anlıyorum seni, bende boğa burcu olarak kısıtlanmaya gelemiyorum, hemen deliriveriyorum.
Ama kendimi kontrol etmeyi öğrendim bu konuda, hemen fevrileşmiyorum.
Onun çocuksuluğuna verip, kendimi kısıtlanmış değil de, onun bilmediği birşeyin üzerine "bu da neymiş acaba" gibi giden bir çocukmuş gibi düşünüyorum.
Anlatımı biraz komik oldu, fakat bu şekilde yaklaşınca sorun çabuk ve kestirmeden halloluyor, yoksa o ayrı inada ben ayrı inada bindiriyorum.
Tartışıyoruz gereksiz yere.

Ben çok kereler facebook'u kapattım, sıkıldığımdan dolayı, anlamsız geldiğinden dolayı.
Eşim de facebook'a gün içerisinde bakamıyor işlerinin yoğunluğundan, evde de bilgisayar açma huyumuz yok ikimizinde.
O anlamda pek sıkıntı yaşamıyoruz...

Haklısın canım, fakat bir noktada "onsuzluğun yarattığı mutsuzluğu" yaşadığın zaman varlığının önemini anlıyorsun.
Yoksa kimse bir diğeri olmadan yaşayamaz, ölür durumunda olamaz.
Öyle bir yaşanır ki, 2 sene içerisinde unutulur bile, hayat acımasız malesef.

İşte bu gerçek olunca da, iyice bir bağlanmayasım geliyor :KK31:

kocamı özledim :KK14: akşam olsun:KK43: duygulandırdınız beni kızlar :KK43: kocişime kıyamam, sevgisini sonuna kadar gösterir her hareketiyle ve sözüyle, ah canım benim insan özlemez mi şimdiii:KK43:

Biz eşimle 6 yaşından beri arkadaşız ama çok fazla flört dönemimiz olmadı 7-8 ay kadar flört ettik evlenmesen önce herhalde diyorum bu tarz şeyleri yaşamadığımızdan yeni yeni mi yaşamaya başladık

bence de bu yüzden şimdi yaşıyorsunuz bunları tatlım .. ne kadar arkadaş olunsa da flört dönemi farklı. bence burcunun özelliklerine bakma .. sen insanlarla olan iletişiminde sıkıntı yaşıyorsan kişilik özelliğinden kaynaklanıyor .. koç burcuyum ben böyleyim deyip çekilme ve karşı tarafında kendini anlatmasına izin ver kuşum (senin muhabbet kuşların geldi aklıma, ishal olmuştu bi tanesi, geçti mi :26: lafı nasıl nereye çevirdiysem artık :KK9:)

doğru bir yerde katılıyorum birinde katılmıyorum size...Kişiden şöyle kaynaklı en sınırlarını kiminle nasıl konuşman gerektğini bilirsen n problem..Ama biz genelde tanımadığım kişilerden aldğım mesajlardan tartışırdık..Adamın biri ilanı aşk eder öteki yok şurada gördüm burada derse grdik birlikte yazar -üni. yıllarımda- ben çok sıkıntısını yaşadım birde eski sevgiliden yok unutamadımda sevym mesajları gelince..Karşındaki erkek taş olsa çatlıyor yani dayanamıyor bir yerde bilmiyorum bnm için çok önmli bir eksiklik değil kendisi önemli olan kişilerle arkd.zaten telde görüşüyorum şahsım adına...Geçendede bir haberde okudum boşanmaların artık yüzde 70i internet-sosyal paylaşım siteleri yüzünden diye...Tabi bunu genellememek lazım gayet mantık çerçevesinde olayı saptırmadan kullanan yakınlarıyla görüşende vardır..Amannn ne bileyim ben dertliyim o konudan vesselam..Allah ne kadını ne erkeği doğru yolundan şaşırtmsın gerisi sadece vesile........

X