BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

bize tutacağını söyleyip umut verdiler ama tutmadı arka arkaya 3 defa denedik yine olmadı sadece kendi isteklerini yapıyorlar senin ne düşündüğün umurlarında değil hayatımı mahvettiler bittim ben hayata küstüm bir kere bile telefonla ulaşamadım serbülent beye çok acılar çektim canım çok acıdı maddi ve manevi

Bizi birbirimizden baska kim anlayabilir ki? O kadar iyi anladım ki hissettiklerini, bosver küsme hayata, bende ikinci asılamadan sonra olmayınca resmen dibe vurdum, sürekli aglıyodum falan çok çok umutlanmıstım, sonra birden hastalandım ozaman dank etti önce saglık aslında kendimize çok zulmediyoruz..
Toparla kendini canım ya umudunu da gücünü de kaybetme, yasadıgımız ayıp degil elimizden hicbirsey gelmiyor tamamiyle Allah tan.. Tez zamanda biter bu bekleyislerimiz insallah..
Serbülent Beye ulasamamana sasırdım cokmu yogun okadar, sen embriyo dondurdunmu orada ,onlarımı koydular 2 ve 3 te

Lütfen okuyunca siz de paylasın, cünkü forumlarda sehir sehir bilgiye ulasmak zor oluyor!!:KK16:

Su aralar tedavi görmüyorum dedim ya, bitkisel herhangi bir seyde uygulamıyorum.. Sadece okuyorum arastırıyorum uygulama asamasına gecemedim henüz...
Esimle gecen haftalarda 2-3 günlüğüne Oylat a kactık, cevremden cok duyuyordum kaplıca iyi gelir diye bizimkisi sebepsiz ya belki üsüme falan vardır iyi gelir düsüncesiyle... birde esimin iş yogunlugu.. biraz dinlenelim diye düsündük... Güzeldi çok büyük degisiklik oldu..
Benim yumurtalıklara iyi geldimi bilmiyorum ama bana cok büyük hava degisimi oldugu kesin...

Birde su kupa cekme olayı cıkıyo hep karsıma Bursa da bunu yaptırtanız varmı? :KK3:

alya sen hamilesin galiba çok sevindim allah tamamına erdirsin

saolasın canım 1.5 sene uğrastım bende kist vardı sonunda aldırdım ve kaldım darısı başınıza

canım hayırlısı olsun hakkında, denemekte fayda var eskiden benimde önyargım vardı sırf tahlil için gitmiştim sonradan baktım ki öle bir durum yok, randevusuz bile gittiğim zaman girebiliyorum tel.le ulaşabiliyorum yada dr. beni arayabiliyor gerekiyorsa, ben özel dr.uma istediğim anda ulaşamıyordum yada randevusuz girmek mümkün değildi,sana şunu söylemek isyorum ilk gideceğin zaman 1.5 ay sonrasına falan veriyorlar randevuyu o yüzden gitmek istediğin tarihten 2 ay öncesinde ara sonra zaten öyle bir sıkıntı çekmezsin[/QU

Ben rapor icin zaten gidececektim İlk tüp bebek olacak benim ama yinede raporla yaptırmak istiyorum, 2ay öncsinden randevu gerekiyorsa tarihi kararlastırmaya baslasam iyi olur... peki cok yogun oluyomu? orda sıra falan bekliyomusun yoksa randevu saatinde alıyolarmı hemen!!

ilk randevuda sıkıntı var sonrakilerde istediğin zamana alırsın, bekleme olayı malesef var çünkü muayaneler uzun sürüyor, gerçi ben geçensene medikale ahmet yılmaza gidiyordum hiç saatinde girdiğimi hatırlamıyorum heryerde bu böyle malesef

Su aralar tedavi görmüyorum dedim ya, bitkisel herhangi bir seyde uygulamıyorum.. Sadece okuyorum arastırıyorum uygulama asamasına gecemedim henüz...
Esimle gecen haftalarda 2-3 günlüğüne Oylat a kactık, cevremden cok duyuyordum kaplıca iyi gelir diye bizimkisi sebepsiz ya belki üsüme falan vardır iyi gelir düsüncesiyle... birde esimin iş yogunlugu.. biraz dinlenelim diye düsündük... Güzeldi çok büyük degisiklik oldu..
Benim yumurtalıklara iyi geldimi bilmiyorum ama bana cok büyük hava degisimi oldugu kesin...

Birde su kupa cekme olayı cıkıyo hep karsıma Bursa da bunu yaptırtanız varmı? :KK3:

oylatı bir arkadasım önerdi bana zaten inegölde uzun süre kaldım ben ablam orda, arkadasımın tanıdığı gitmiş akabinde gebe kalmış gerçi ben gitmedim ama duymuştum

bize tutacağını söyleyip umut verdiler ama tutmadı arka arkaya 3 defa denedik yine olmadı sadece kendi isteklerini yapıyorlar senin ne düşündüğün umurlarında değil hayatımı mahvettiler bittim ben hayata küstüm bir kere bile telefonla ulaşamadım serbülent beye çok acılar çektim canım çok acıdı maddi ve manevi

böyle karamsarlığa kapılma rabbim herşeyin vaktini saatini ayarlamış merak etme, biz bilmiyoruz ama emin ol bunlar senin için hayırlı olandır,
bak ben geçen sene evlendim hemen bebek istedim dr.a gittim problem yok, 5 ay sonra hala gebe değildim ve kist bulundu bende artık öncedenmi vardı yenimi bilen yoktu, o hafta 6 farklı dr.a gittim kistimle alakalı hepsi başka birşey söyledi , o esnadada ben okula başladım bölüm değiştirmek için , örgün eğitimdi hergün sabahtan akşama kadar devam ediyordu, o ara klomenler çatlatma iğneleri birkaç ay geçti sonuç negatif,sonra 2 negatif aşılama, sonra babam rahatsızlandı , aldım bursaya getirdim fakültede tedavi ettirmek için teşhis edemediler, eğer ben istediğim zamanlarda gebe kalsaydım ne babamla ilgilenebilir ona koşturabilirdim ne okulumu bitirebilirdim ve hayatım boyunca bunların pişmanlığını yaşardım 23 martta babam römotoloji bölümünde 3 haftadır yatıyordu,sabah yanındaydım ameliyata giriyorum babacım çıkınca gelicem merak etme dedim gittim benimde o gün ameliyatım vardı kist ameliyatı, ben ameliyata girmek üzereyken babam komaya girmiş bana söylenmedi çıkınca öğrendim,benim gebe kalmama vesile olacak ameliyatımla babamın şuurunun birdaha açılmadığı komaya girdiği vakitler aynı vakit ,18 gün sonra kaybettik zaten, bunlar tesadüf olamaz, çünkü 9 nisanda babamı kaybettim çok yoğun 6 aylık bir dr. hastane macerasından sonra hastalığı bile teşhis edilemeden gitti, şimdi en azından vicdanım rahat ona karşı son evlatlık görevimide yaptım ve Allah o kadar büyük ki babamın 41. günü aynı zamanda okuldan mezun olduğum gün gebeliğimi öğrendim,Rabbim çok büyük merak etmeyin sizin için en hayırlı olanı verecektir inancınızı kaybetmeyin sadece inanın...

Son düzenleme:
böyle karamsarlığa kapılma rabbim herşeyin vaktini saatini ayarlamış merak etme, biz bilmiyoruz ama emin ol bunlar senin için hayırlı olandır,
bak ben geçen sene evlendim hemen bebek istedim dr.a gittim problem yok, 5 ay sonra hala gebe değildim ve kist bulundu bende artık öncedenmi vardı yenimi bilen yoktu, o hafta 6 farklı dr.a gittim kistimle alakalı hepsi başka birşey söyledi , o esnadada ben okula başladım bölüm değiştirmek için , örgün eğitimdi hergün sabahtan akşama kadar devam ediyordu, o ara klomenler çatlatma iğneleri birkaç ay geçti sonuç negatif,sonra 2 negatif aşılama, sonra babam rahatsızlandı , aldım bursaya getirdim fakültede tedavi ettirmek için teşhis edemediler, eğer ben istediğim zamanlarda gebe kalsaydım ne babamla ilgilenebilir ona koşturabilirdim ne okulumu bitirebilirdim ve hayatım boyunca bunların pişmanlığını yaşardım 23 martta babam römotoloji bölümünde 3 haftadır yatıyordu,sabah yanındaydım ameliyata giriyorum babacım çıkınca gelicem merak etme dedim gittim benimde o gün ameliyatım vardı kist ameliyatı, ben ameliyata girmek üzereyken babam komaya girmiş bana söylenmedi çıkınca öğrendim,benim gebe kalmama vesile olacak ameliyatımla babamın şuurunun birdaha açılmadığı komaya girdiği vakitler aynı vakit ,18 gün sonra kaybettik zaten, bunlar tesadüf olamaz, çünkü 9 nisanda babamı kaybettim çok yoğun 6 aylık bir dr. hastane macerasından sonra hastalığı bile teşhis edilemeden gitti, şimdi en azından vicdanım rahat ona karşı son evlatlık görevimide yaptım ve Allah o kadar büyük ki babamın 41. günü aynı zamanda okuldan mezun olduğum gün gebeliğimi öğrendim,Rabbim çok büyük merak etmeyin sizin için en hayırlı olanı verecektir inancınızı kaybetmeyin sadece inanın...
Cok etkilendim canım ya, hep aklımdan geciriyorum mutlaka bundada bir hayır vardır diye, ama birebir yasanmıslıkları duyunca çok daha fazla inanıyorum.. Umarım senin cocugunda cok hayırlı bir evlat olur...:nazar:

seni hep gururlandırır...

Son düzenleme:
hayırdır arkadasım geçmiş olsun ??

ben iki aşılama yaptırdım fakültede kolaydı bana göre benim dr.um barış ata, ameliyatımı o yaptı , tüp bebekleride o yaptırıyor zaten bölüm başkanı ve sana şunu söyleyebilirim dışarıda arasan öyle bir dr bulamazsın, bi kere adamın yurdışı master'ları var kariyeri iyi, ikincisi çok sağduyulu oturup herşeyi konuşabileceğiniz, sizinle sevinen ve üzülen bir adam,ben çok memnunum hatta ameliyatımı o yaptığı ve akabinde gebe kaldığım için normalde gebelik takip etmemesine rağmen benimkini 4. aya kadar takibini yapıcak daha bugün ordaydım mükemmel bir insan cidden,

arkadasım gidin fakültede yaptırın aynı işlemler ne gerek var o kadar para dökmeye, ben tüpe geçmiş olsaydım orda yaptırıcaktım barış beyle bu olasılığıda konuşmuştuk istersen rapor çıkartırız dışarda yaptırırsın istersen burda yaparız demişti ben 3 yıllık evli olmadığım için tamamını ödeyecektim oda zaten 2750 tl tutuyormuş ortalama, bu fiyatta sadece maliyet fiyatı tüpün, kar almadıkları için rakam buna düşüyormuş

ya canım haklısın belkı ama benım sole bır durumum oldu o kadar uğrastıktan sonra benım raporum cıkmıstı bundan 7 ay once doktora gıttık fakulteye sonra barıs bey demez mı yanlışlık yapmısız sen daha yasını doldurmamıssın bu rapor gecersız dıye kendılerı dıkkat etmeden heyette benım raporumu ımzalamıslar sonra gecersız dedı doğum gununun ertesı gun gel hemen baslayalım dedı bende 25 mayısta 24 yasımı doldurdum hemen aradım randevu ıcın bır ay sonraya verdıler o yuzden dıorum işte benım 8 ayımı yedıler beklete beklete sınır oldum ve baska arayıslara gectım sımdı 6 hazıranda barıs bey ıle randevum var bakalım ne olcak.gercı bugun de acıbadem de sahın beyle gorusmeye gıdıcem hakkımda hayırlısı olsunn...

Canım alya nın söyledikleri beni etkiledi, aslında üniversite hastaneleri herzaman daha güvenilir gelir bana. Ama özelide nazımın daha fazla gececeğine inandıgım icin tercih ediyorum.. Sen de fakülteye öncelik verebilirsin ben ciddi ciddi düsünecegim..
Pembe mavi de rapor geçerlimiymiş birde orda hangi doktoru düsünüyorsun?

ya tatlım elbette ole aslında artık bazı yerler ısı tıcaret doktulerr ınsanların umıtlerı ıle oynuyorlarr herseyın farkındayım yanı bızde ole cok zengın deılız yanı dısarı para atacak kadarr ama elımızden baska bırsey gelmıyor unıv.te cok bekletıyorlar ben en son gıttığımde bıde orda bır bayan var danısmada cok suratsız dırek ınsanın moralını bozuyorr :KK43: pembe maıde rapor gecmıyor canım nevın hanım var ordaa herkes memnun yanıı...

canım hayırlısı olsun hakkında, denemekte fayda var eskiden benimde önyargım vardı sırf tahlil için gitmiştim sonradan baktım ki öle bir durum yok, randevusuz bile gittiğim zaman girebiliyorum tel.le ulaşabiliyorum yada dr. beni arayabiliyor gerekiyorsa, ben özel dr.uma istediğim anda ulaşamıyordum yada randevusuz girmek mümkün değildi,sana şunu söylemek isyorum ilk gideceğin zaman 1.5 ay sonrasına falan veriyorlar randevuyu o yüzden gitmek istediğin tarihten 2 ay öncesinde ara sonra zaten öyle bir sıkıntı çekmezsin

canım hayırlısı olsun hakkında, denemekte fayda var eskiden benimde önyargım vardı sırf tahlil için gitmiştim sonradan baktım ki öle bir durum yok, randevusuz bile gittiğim zaman girebiliyorum tel.le ulaşabiliyorum yada dr. beni arayabiliyor gerekiyorsa, ben özel dr.uma istediğim anda ulaşamıyordum yada randevusuz girmek mümkün değildi,sana şunu söylemek isyorum ilk gideceğin zaman 1.5 ay sonrasına falan veriyorlar randevuyu o yüzden gitmek istediğin tarihten 2 ay öncesinde ara sonra zaten öyle bir sıkıntı çekmezsin[/QUO

Ben rapor icin zaten gidececektim İlk tüp bebek olacak benim ama yinede raporla yaptırmak istiyorum, 2ay öncsinden randevu gerekiyorsa tarihi kararlastırmaya baslasam iyi olur... peki cok yogun oluyomu? orda sıra falan bekliyomusun yoksa randevu saatinde alıyolarmı hemen!!

valla canım barıs bey gercekten ıyı hos ama cok yoğunn bu tup bebek olayı cok ozell bır durum psıkolojık olarakta ınsanı cok etkılıyor kafana her estıgınde gıdemıyosun valla sen sanslıymıssın demek cnku ben ıstediğim an gıremedım yanına benım hakkım yendı o yuzden cok kızıyorum..saatınde gıremıosun bı kereee beklemek zorundasın hepp..

benim hayatım bitti tek umudum tüp bebek ti bütün hayallerim yıkıldı yaşama sevinçim bitti çok büyük bi dert bu kimseye anlatam

arkadaşım çok geçmiş olsun. Rabbim sana kolaylıklar ihsan etsin. benimde aynı merkez bende 1 kere taze 1 kere dondurulmuş denedik hiç biri tutmadı. bende memnun değildim. Nasipte bunlarda varmış canım:KK43:((

tuanacım anlıyorum seni tabiki içine neresi siniyorsa orda yaptır inş. herşey yolunda gider,
bu arada ordaki bilgi işlemdeki kadın firdevs heralde ,bende hiç hoşlanmıyorum o kadından herkesle kavga halinde zaten bildiğin deli :KK37::KK37::KK37::KK37:

öncelikle başın sağolsun arkadaşım..gerçekten bizim göremedğimiz okadar olay varki.. her şey olayında aslında bi hayır vardır. bende bursadayım ve 3 dememem oldu çok acılar çektik hem maddi me manevi.. ama hep diyorum Rabbimin bi bildiği vardır. tabi çok üzüldük çok ağladık eşimde bende yıprandık, etraftaki psıkolojik baskılar vs. ama olsun diyorum. demekki vakti gelmemiş diyorum.. Rabbim bu yolda olan tüm kardeşlerime kolaylıklar versin inşlhh

öncelikle başın sağolsun arkadaşım..gerçekten bizim göremedğimiz okadar olay varki.. her şey olayında aslında bi hayır vardır. bende bursadayım ve 3 dememem oldu çok acılar çektik hem maddi me manevi.. ama hep diyorum Rabbimin bi bildiği vardır. tabi çok üzüldük çok ağladık eşimde bende yıprandık, etraftaki psıkolojik baskılar vs. ama olsun diyorum. demekki vakti gelmemiş diyorum.. Rabbim bu yolda olan tüm kardeşlerime kolaylıklar versin inşlhh

saolasın arkadasım, takdiri ilahi mekanı cennet olsun babacığımın,

benim hayat felsefem hep buydu zaten, eğer bir şey vuku bulmuşsa yada istediğin bir şey gerçekleşmiyorsa bunda mutlaka bizim için hayırlı olan bir şey vardır , yada zamanı değildir, her olumsuz negatif sonuç aldığımda vardır bundada bir hayır rabbim ne eylerse güzel eyler dedim geçtim, halada öyle diyorum hepimiz için hayırlısı arkadasım öyle dua etmek lazım, inşallah sizede hayırlısıyla bir evlat verir Rabbim ,

tuanacım anlıyorum seni tabiki içine neresi siniyorsa orda yaptır inş. herşey yolunda gider,
bu arada ordaki bilgi işlemdeki kadın firdevs heralde ,bende hiç hoşlanmıyorum o kadından herkesle kavga halinde zaten bildiğin deli :KK37::KK37::KK37::KK37:

sarısın bı bayan ısteee..hayır ısını guzel yapamıyor neden orda tutuyorlar kı cnku bızım guler yuze ıhtıyacmız var herhangi bir hasta değiliz kı bızzz...sınır seyy yaa...işte benımde basımdan boyle sıkıntılar gectı o yuzden kıme guveneceğimi şaşırdım ozel yerlerın bazısı para tuzağı ee fakulte de bunlar olunca cok kızdım cok....

CANIM merhabaaa..dmeek senınde negatıf sonucların oldu hangı merkezde yaptırdın bıde bana tavsıye edebıleceğin merkez varmı smdıden tesekkurlerrrr:KK16:

sarısın bı bayan ısteee..hayır ısını guzel yapamıyor neden orda tutuyorlar kı cnku bızım guler yuze ıhtıyacmız var herhangi bir hasta değiliz kı bızzz...sınır seyy yaa...işte benımde basımdan boyle sıkıntılar gectı o yuzden kıme guveneceğimi şaşırdım ozel yerlerın bazısı para tuzağı ee fakulte de bunlar olunca cok kızdım cok....:KK16:

aynen sarışın olan, ben psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum sürekli mutsuz suratsız hep şikayetçi evet oraya giden insanlar zaten gergin stresli orda çalışan insanların ekstra güleryüzlü olması lazım,neyse herşeyin hayırlısı artık sen ne zaman düşünüyorsun ?

ya tatlım elbette ole aslında artık bazı yerler ısı tıcaret doktulerr ınsanların umıtlerı ıle oynuyorlarr herseyın farkındayım yanı bızde ole cok zengın deılız yanı dısarı para atacak kadarr ama elımızden baska bırsey gelmıyor unıv.te cok bekletıyorlar ben en son gıttığımde bıde orda bır bayan var danısmada cok suratsız dırek ınsanın moralını bozuyorr :KK43: pembe maıde rapor gecmıyor canım nevın hanım var ordaa herkes memnun yanıı...

Hakısın canım, gözlemledigim kadarıyla umudumuzu sömürenler çogunlukta.. Ciddi paralar harcıyoruz çok zorluklarla kazandıgımız paraları bir cırpıda veriyoruz yeter ki olsun, iki asılama, bir sürü yumurta takibi, testler, rahim filmi derken ne harcamısız diyorum. Daha en maliyetlisine gecmeden...
Nevin hanımı bende duydum bir git bakalım izlenimlerin ne olacak? İnsallah göbüsünü doldurur.. Sizin problem neydi tatlım?

öncelikle başın sağolsun arkadaşım..gerçekten bizim göremedğimiz okadar olay varki.. her şey olayında aslında bi hayır vardır. bende bursadayım ve 3 dememem oldu çok acılar çektik hem maddi me manevi.. ama hep diyorum Rabbimin bi bildiği vardır. tabi çok üzüldük çok ağladık eşimde bende yıprandık, etraftaki psıkolojik baskılar vs. ama olsun diyorum. demekki vakti gelmemiş diyorum.. Rabbim bu yolda olan tüm kardeşlerime kolaylıklar versin inşlhh[/QUO

O etraftaki psikolojik baskılar ,üstündeki yükün üstüne bin yük daha ekliyo, birde biz hic birsey bilmiyormusuz gibi tüp bebek yaptır herseyin tedavisi var falan gibi seyler geveliyorlar.. Yani insanlar anlayamıyo sunu bu dert Allah tan tabiki tedavi olacagız oluyoruz da ama yine olmuyo...
İlk baslarda sok oldum, hemen olucak sanıyodum ve Allah afetsin, isyan bile ettim neden ben diye, sindirmem gerekiyormus demekki ‎simdi diyebiliyorum gercekten yürekten mutlaka bir sebebi vardır böyle hayırlıdır diye...
rabbim hepimize yardımcı olsun...
Canım senin 3 denemende tüp mü ve 3 üde mi soranus..?

‎''Kötü yaratılışlı kişi Allah 'a yalvaramasın diye Allah ona dert keder vermez. Unutma, Firavun 'un başı bir kez bile ağrımadı!'' Bize umut olsun, sabır olsun bu sözler...!!:KK9:

Son düzenleme:
Selam arkadaslar ben maalesef bebek sahibi olamıyorum, sebepsiz kısırlık benimki, Bir sürü yumurta takibi catlatma ignesinden sonra 2 defa asılamam oldu. Tüp bebege gecicegiz ama kendimi psikolojik acıdan rahat hissettigim zaman, simdi dinleniyorum.
İstedim ki burda gittiğimiz Bursa lı doktorları, yasadıgımız deneyimleri paylasalım..
Ben iki asılamayı da Koza Tüp bebege yaptırdım, ilki biraz icime sinmedi tutmadı, ama ikincisinde hersey çok yolundaydı ama yine tutmadı, Tüp bebek icin aynı yere mi giderim bilmiyorum...
Gittiğiniz kliniklerle ve hamile kalmak adına yaptıgınız paylasımları bekliyorum... Bizimde Bursa lılar listemiz olsun!! :KK49:

merhaba arkadaşlar aynı beni anlatmışsın.benimde bir sene süren tedavi ve iki aşılama oldum ama tutmadı.bende tüp bebek yaptıracağım.senin gibi dinlenme süresindeyim.ben burdaki arkadaşların tavsiyelerin ve yorumlarına göre Özer Kutluya başlamıştım.ilk önce zübeydenin doktoruydu fakat emekli olunca bursa tüp bebek merkezinde bulunuyordu.önce klomen tedavisiyle başladık bir kaç ay kullandım olmayınca iğnelere başladım onlarda sonuç vermeyince iki aşılama yaptı fakat sonuç alamadım.bizdeki problem eşimdi önce eşime tedavi uyguladım ( sperm hareket ve yapısı bozuktu.varikosel ameliyatı oldu ) bayağı uğraştım.yoğun bir vitamin takvisine başlamıştım.aşılama öncesi değerlerimiz çok iyiydi, benimde ilaçlarla yumurta oluşuyordu ama olmadı.biraz prolaktin hormonu yüksekti ama doktor pek önemsemide iyi dedi sadece.

merhaba arkadaşlar aynı beni anlatmışsın.benimde bir sene süren tedavi ve iki aşılama oldum ama tutmadı.bende tüp bebek yaptıracağım.senin gibi dinlenme süresindeyim.ben burdaki arkadaşların tavsiyelerin ve yorumlarına göre Özer Kutluya başlamıştım.ilk önce zübeydenin doktoruydu fakat emekli olunca bursa tüp bebek merkezinde bulunuyordu.önce klomen tedavisiyle başladık bir kaç ay kullandım olmayınca iğnelere başladım onlarda sonuç vermeyince iki aşılama yaptı fakat sonuç alamadım.bizdeki problem eşimdi önce eşime tedavi uyguladım ( sperm hareket ve yapısı bozuktu.varikosel ameliyatı oldu ) bayağı uğraştım.yoğun bir vitamin takvisine başlamıştım.aşılama öncesi değerlerimiz çok iyiydi, benimde ilaçlarla yumurta oluşuyordu ama olmadı.biraz prolaktin hormonu yüksekti ama doktor pek önemsemide iyi dedi sadece.

Canım öncelikle Merhaba! Benimde prolaktin yükseliyor ölçüyorlar her tedavi öncesi yüksekse ilacla düsürüyorlar.. Özer kutlu ya gelince yakın bir arkadasım Zübeyde de dogum yapmıstı doktoru oydu ve cok memnun du, Simdi Bursa Tüp bebek te oldugunu bilmiyordum. Ama Bursa Tüp bebekte baska bir doktor sanırım Armagan dı adı tamamiyle hastane kaynaklı yarım kalan bir tüp bebek vakası yasadı bir yakınım.. Bunu kafanı karıstırmak icin söylemiyorum, hangimize nerenin sebep olacagı bilinmez tabi, benim çok çok iyi dedigim doktoru digeri begenmiyor, kısmet galiba bu isler.. Sende mi tüp e gececeksin, benim gibi ara verdin galiba...

aynen sarışın olan, ben psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum sürekli mutsuz suratsız hep şikayetçi evet oraya giden insanlar zaten gergin stresli orda çalışan insanların ekstra güleryüzlü olması lazım,neyse herşeyin hayırlısı artık sen ne zaman düşünüyorsun ?

CANIM acıbademle gorustum 7 mılyar kusur para cıkardı bızee buda bızı asıyo maleseff sımdılıkk :KK43: hazır raporum cıkmısken fakultede yaptırayım dıyorum ama bakalım kısmett ben 6 hazıranda barıs beyle gorusmeye gıdıcem randevum var bakalım ne yol ızlıcez..benım sorun esımde azopserm tatlım....allah senın yavrunuda kucağına almayı nasip etsinn:KK16:

Hakısın canım, gözlemledigim kadarıyla umudumuzu sömürenler çogunlukta.. Ciddi paralar harcıyoruz çok zorluklarla kazandıgımız paraları bir cırpıda veriyoruz yeter ki olsun, iki asılama, bir sürü yumurta takibi, testler, rahim filmi derken ne harcamısız diyorum. Daha en maliyetlisine gecmeden...
Nevin hanımı bende duydum bir git bakalım izlenimlerin ne olacak? İnsallah göbüsünü doldurur.. Sizin problem neydi tatlım?

valla hakkımzda hayırlısı olsun canım yaa acıbadem sahın bey ıle gorustum dun 7 mılyar kusur para cıkardı bıze bızde kı sorun esımde canım azopserm o yuzden esksta 1 bucuk mılyar falan ıstıyorlarr bende dıorm rapor cıkartmısken fakultede mı denesem ne yapsam bılemedım.6 hazıranda barıs beyle randevum var fakultede bı gıdeyım bakalım nasıl bır yol izlicez bilmiorumm

hoşgeldin canımm..hakkımızda hayırlsıı olsun artık.keske asılama yerıne dırek tup denenseydı canım ya asılma da basarı dusuk cunku...

sarısın bı bayan ısteee..hayır ısını guzel yapamıyor neden orda tutuyorlar kı cnku bızım guler yuze ıhtıyacmız var herhangi bir hasta değiliz kı bızzz...sınır seyy yaa...işte benımde basımdan boyle sıkıntılar gectı o yuzden kıme guveneceğimi şaşırdım ozel yerlerın bazısı para tuzağı ee fakulte de bunlar olunca cok kızdım cok....

CANIM merhabaaa..dmeek senınde negatıf sonucların oldu hangı merkezde yaptırdın bıde bana tavsıye edebıleceğin merkez varmı smdıden tesekkurlerrrr:KK16:

merhaba canım... evet malesef negatif sonuçlarım oldu.1. jinemed negatif 2 soranus negatif 3. dondurulmuş yine negatif. 2. denememde ohss oldum ayrıca. ama şuan farklı kulvara girdim. Şuan prof. Gürkan Uncu ya gidiyorum ameliyat olucam. valla arkadaşım tavsiye deceğim ye olarak bence acıbadem olabilir. ama tam emin olarak diyemem ; çünkü bende arayıştayım...

X