2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
merhaba kızlar! haziran anne adayı olarak aranıza katılmaktan çok mutluyum:))
hamile olduğumu yeni öğrendim..bugün doktora gittim ve küçücük kesemi de görmüş bulunmaktayım:)) Allah'ım hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah:))

baktıkça gülelim diye yaptım zaten:)) rastgele bakıyodum avatar resimlerine benimde çok hoşuma gitti özellikle doktorun hareketleri:))

bu arada tebrik ederim Allah sağlıklı bi doğum nasip etsin,bizlere de dua edersen sevinirim(benle,cemreye) :))

tamam canım:)tesekkür ederim:)

hamile olduğumu yeni öğrendim..bugün doktora gittim ve küçücük kesemi de görmüş bulunmaktayım:)) Allah'ım hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah:))

canım ne kadar erken görmüşsün..bende erken yumurtlamışsın

benimde bugün ilk kontrolüm vardı çok heyecanlandım.
bugün benim hesaplarıma göre 6+0 dı.
Allaha şükür kesemizi gördük:nazar::nazar::nazar:
kalp atışları için haftaya randevu verdi.umarım pıtpıtlarımıda duyarım:KK16:
alttan muyane oldum bende,sordum doktora bişey olmaz dedi
ilk ultrason fotoğrafımızıda aldık.yumarlak bir kese bakıp bakıp seviyorum onu:KK52::KK52:
Allah hepimize sağlıklı bir gebelik geçirmeyi nasip etsin inşallah...

kızlar ya selam bugün benim 6+2 doktora gittik kalp atışlarını duyamadı sizce normalmi siz ne zaman duymuştunuz??moralimiz bozuldu ama doktor daha küçük duyulmayabilir dedi.. yardımcı olurmusunuz...
canım ben 6+2 de gittim atısını gördüm ama sesini bizde dinleyemedik..henüz kalbi atmaya baslamamıssa bile üzülme cünkü erken daha..sıkıntı yapma gönlünü ferah tut canım..

kızlar çok üzgünüm sanırım aranızdan ayrılıyorum.carsamba hcg değerim 99 du bgn yükselir belki dedik ama 67 ye düşmüş.zaten dr.da görememişti keseyi.şimdi adet olup atmayı bekliyorum.bir tuhaflık olduğunu anlamıştım.yaklaşık 1 haftadır midem bulantım geçmiş göğüslerimin acımasıda kesilmişti biranda.ilk bebeğimde de aynı şeyleri yasamıştım.meğerse kalbi durmuş.ama acemilik işte anlayamamıştım.verende Rabbim alanda .ne diyebilirizki .yani 2 meleğim olmuş oldu.çooook şükür ki 20 aylık kızım zeynep ecem var .Rabbim ona sağlıklı uzun ömürler versin.herkese rahat hamilelikler ve hayırlı doğumlar diliyorum.sağlıcakla minişlerinizi kucağınıza aldığınız günleri de görün inşallah.o bambaşka bir duygu..Rabbim isteyen herkese yaşatsınn

canımbenim hakknda hayırlısı olsun..üzme kendini..demek ki sağlıklı bi bebis değilmis öyle düsün..en kısa zamanda insallah yeniden hamıs olursun:KK16:

tesekkur ederim mnsroz:))) hepimizinki hayırlı olsun...
ilk kontrole 1 ekimde gittim ben (4+3) ken... doktor karından bakarak 4.5 mm lik keseyi gordu tabiii biz de:)))
ve 4.5 haftalık dedi....bir daha ki kontrolü de 22 ekime verdi...
sabırsızlıktan ölüyorum şu an, nasıl geçicek 10 gün:)))

Ay ne güzel hem de karından görmüş ben vajinal ultrason istemiyorum 5. haftamın içindeyim karından kese görünmez sanıyodum içimi rahatlattın

Kalp etışı ve keseyi gören arkadaşlar tebrikler..Allah tamamına erdirsin cümlemizinkini..:KK34:

ilk ultrason fotoğrafımızıda aldık.yumarlak bir kese bakıp bakıp seviyorum onu:KK52::KK52:

hayırlı olsun canım darısı pıt pıtlara:KK70::emir_bebek::emir_bebek:

Bel ağrın olacak dedi,..
Sadece 2 konuda korkacaksın ve beni hemen arayacaksın,
1. kanama geldiğinde
2.çok aşırı kustuğunda..
bunun dışındaki tüm belirtiler normaldir dedi..
kasıkların ağrır adet olacakmış gibi olacaksın belin ağrıycak miğden bulanıcak başın ağrıyacak halsiz kalacaksın uykusuz kalacaksın...vs vs..

Benim de kasaklarım ve karnım ağrıyor sürekli neredeyse hiç kesilmiyo kıvrandıaracak kadar değil ama hiç durmuyo diyebilirim. Sabah ilk kalktığımda iyi oluyorum 2 dolaniyim hemen başlıyo

ne kaa güsel yaa erkenden görmüşsün darısı başımıza inşallah..:KK49::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar
sayfalar uçmuş okuyamadım:KK53:
bugün değer artışı olmuş mu diye ikinci kez beta hcg testine gittim
66 dan 193 çıkmış değer
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
haftaya cumartesi kese için gideceğim inşaallah

kızlar ben çok kötü grip oluyorum...şu an iyice kötüleşmeye başladım:KK43:napsam ya o suya atılan ilaçlardan içsem zararlı mı
:26::KK43:

tebriklerrrr:)))

kızlar ben çok kötü grip oluyorum...şu an iyice kötüleşmeye başladım:KK43:napsam ya o suya atılan ilaçlardan içsem zararlı mı
:26::KK43:

çok geçmiş olsun:KK43: ama doktora sormadan bence ilaç içme cnm...biraz battaniye altında kendini terletmeye bak bence..

merhaba arkadaşlar
sayfalar uçmuş okuyamadım:KK53:
bugün değer artışı olmuş mu diye ikinci kez beta hcg testine gittim
66 dan 193 çıkmış değer
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
haftaya cumartesi kese için gideceğim inşaallah

tebrikler darısı keseye ve pıt pıtlara inşallah:))

heyyyoooo:)) çok sevindim mnsroz...tebrik ederim..
hangi güne randevu verdi doktorun???
inşallah pıt pıtlarını da duyarsın bebişinin biran önce...

hayırlı olsun canım darısı pıt pıtlara:KK70::emir_bebek::emir_bebek:

canım çok teşekkür ederim,amin inşallah...

heyyyoooo:)) çok sevindim mnsroz...tebrik ederim..
hangi güne randevu verdi doktorun???
inşallah pıt pıtlarını da duyarsın bebişinin biran önce...

denozcum çok teşekkürler,bende çok mutluyum:KK3:inşallah pıtpıtlarımıda duymak için haftaya cumartesi :nazar:randevu verdi doktorum
bebek 7mm olmadan duyulmazmış.daha çok küçükmüş bebişim ya:nazar::emir_bebek:

canım çok teşekkür ederim,amin inşallah...

denozcum çok teşekkürler,bende çok mutluyum:KK3:inşallah pıtpıtlarımıda duymak için haftaya cumartesi :nazar:randevu verdi doktorum
bebek 7mm olmadan duyulmazmış.daha çok küçükmüş bebişim ya:nazar::emir_bebek:

canım bebeğin ne kadarlık benimki 6+2 doktor kalp atışlarını duyamadı ????

X