ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

inşallah doğrudur senin tek problemin tüplerin tıkalı olmasıysa açıldı artık diyosun bir engel kalmadıysa gerisi rabbime kalmış inşallah

peki sende de yoksa bende niye var acaba :KK50:

bilmiyorum tek bi seferlik bir beraberlikten olsa gerek ama biliyorum yumurtam 25ml olmuştu kesin çatlamadı bende kist yaptı şimdilik kist belirtileri yaşıyorum ben

zynpe arkadaşımızın dediği gibi tüplerin açılmışsa sorunların kalmamışsa belkide yerleşma ağrısıdır inş.öyle olur

zynpe arkadaşımızın dediği gibi tüplerin açılmışsa sorunların kalmamışsa belkide yerleşma ağrısıdır inş.öyle olur

bu gün nasılsın canım ağrın geçtimi geçmediyse bir doktora görün istersen

evt tüplerm açıldı cnm,umarm ddğnz gbidr..umutla bekliyorum..

inş.istediğin haberi verirsin biz öyle diyoruz diye kendini fazla kaptırma günlerini sil aklından hiç birsey düşünme bu ay olacakmı olmayacakmı diye bir sorununda kalmamış zaten psikolojin etkilemesin olumsuz yönde seni

sanırım bu topikte durumu vahim olan benim.benim kist engelliyor herşeyi oda başa bela son üç aydır oysaki kistimi bile seviyordum o beni sevmiyor galiba sonuçta yapışmış bırakmıyordu beni bende onu kabullenmiştim rabbime onun için şükretmiştim

inş.istediğin haberi verirsin biz öyle diyoruz diye kendini fazla kaptırma günlerini sil aklından hiç birsey düşünme bu ay olacakmı olmayacakmı diye bir sorununda kalmamış zaten psikolojin etkilemesin olumsuz yönde seni

haklsın..olduysa da olmadysa da artk bitti,bari dùşünüp kendmi bunaltmym..teşekkür ederim ; )

haklsın..olduysa da olmadysa da artk bitti,bari dùşünüp kendmi bunaltmym..teşekkür ederim ; )

önemli değil teyzeminde çocuğu olmuyordu adet düzensizliği vardı adet söktürücü ilaç almasına rağmen açılmadı iki gün önce test tuttu sok oldu ama pozitif dünde kanda baktırdı nerdeyse üç aylık hamiş ve hiç aklına bile getirmiyomuş hamile olabileceğini

sanırım bu topikte durumu vahim olan benim.benim kist engelliyor herşeyi oda başa bela son üç aydır oysaki kistimi bile seviyordum o beni sevmiyor galiba sonuçta yapışmış bırakmıyordu beni bende onu kabullenmiştim rabbime onun için şükretmiştim

kistin kullandğn ilaçlardan dolayı mı oluo ? Yoksa pko falan mı cnm ?

önemli değil teyzeminde çocuğu olmuyordu adet düzensizliği vardı adet söktürücü ilaç almasına rağmen açılmadı iki gün önce test tuttu sok oldu ama pozitif dünde kanda baktırdı nerdeyse üç aylık hamiş ve hiç aklına bile getirmiyomuş hamile olabileceğini

mucize böyle bşey olsa gerek :)

kistin kullandğn ilaçlardan dolayı mı oluo ? Yoksa pko falan mı cnm ?

yok canım çikolata kisti belki duymuşsundur önceleri 15mlken şidi 2cm kısırlık yapıyor insanda ilaçla geçmiyor gebelikte erir kaybolur oda bırakmıyor gebelik oluşşun bir yıldan fazladr öğrendiğim

hoş geldin canım ne oldu ne söyledi doktorun

hoşbulduk canım 4 yumurtam olmuş ama bırı buyumemış nolur bılmıyorum pazartesı tekrardan kontrolum var yumurtanın buyuklugune göre catlatma iğnası olcam

yok canım çikolata kisti belki duymuşsundur önceleri 15mlken şidi 2cm kısırlık yapıyor insanda ilaçla geçmiyor gebelikte erir kaybolur oda bırakmıyor gebelik oluşşun bir yıldan fazladr öğrendiğim

banada 2 sene byunca hep çikolata kisti dediler ameliyat olman lazım yoksa bu erimez hamileliğini engelliyo dediler o kadar üzüldüm ağladımki ameliyat olmadan önce son kez doktor değiştirip aynı şeyleri duymak istedim oda bunun basit over kist olduğunu söyledi 2 aylık tedaviden sonra eridi çok şükür bazen doktorlar anlamıyolarmı yoksa eridimi anlamadım

X