2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Kimsenin bizim gibi sorunu olan yok galiba

oncelikle gecmis olsun bebisine allah sifa wersin ins.dis konusunda inan bisi bilmiyorum bogaza vurur mu vurmaz mi?ama bebisler evin icinde bile usutebiliyolar.bingildaga gelince baska bi doktora daha gotur derim abimin.kizina da 2.ayinda bingildak kapanmis dediler bikac doktor gezdiler hicbisi yok.hemen kendini uzme.rahat ol biliyorum zor ama bazen dr.lar felaket tellali oluyolar anlamiyorum valla:KK43:

oncelikle gecmis olsun bebisine allah sifa wersin ins.dis konusunda inan bisi bilmiyorum bogaza vurur mu vurmaz mi?ama bebisler evin icinde bile usutebiliyolar.bingildaga gelince baska bi doktora daha gotur derim abimin.kizina da 2.ayinda bingildak kapanmis dediler bikac doktor gezdiler hicbisi yok.hemen kendini uzme.rahat ol biliyorum zor ama bazen dr.lar felaket tellali oluyolar anlamiyorum valla:KK43:

Sağol canım şu öksürük işini halledelim de başka bi doktora daha sorucam.

Doktor başlangıç demiş bide alerjik olabilr 6 aya kadar koruyucu veremiyorum demiş bi kaç ilaç yazmış 8 kilo olmuş,d vitaminini kesin bıngıldağı biraz erken kapanmaya başlamış demiş ben zaten sürekli unutuyordum d vitaminini vermeyi ama içime şüphe düştü erken kapanmasıyla ilgili hiç iyi şeler okumadım internette :KK14:

canım benim oğlum 3,5 aylık 3. ayda bıngıldağı kapanmıştı, zaten doğduğunda küçücüktü..

Öyle okuduklarına takılıp kalma, çokta korkulacak bişey değil sadece takip gerektiriyor, kafa çevresi büyüyorsa sorun yok zaten.. Bende 2 ayrı dr. gittim 2.side aynı şeyi söyledi. Ben d vit. kesmedim, öyle bişey demediler çünkü.. Hamileyken kalsiyum alan annelerde görülebilyormuş, bir kutunun yarısını bile içmemiştim ama bizdede oldu..

merhaba kızlar bısy sorcam sıze oyun halısı kullanıyormusunuz bende almayı dusunuyorum ama tavsıye edecegınız bısey var mı

ben iki ay once almıstım tekmele oynayıçook memnunum aynası büyük bi çok halıda aynalar pekişeyaramıyo 190ı baydık ama değdiya.. halıdan sora benden ayrı kendibaşınaoynamaya başladı.. çok araştırdımben ödüllü mödüllü bi debi ark tavsyesiyle bnu almştık.. bncepahalı dyosan normal bi halı seç üstüne oyuncak alrsın ztn şu an tutabliyorlar neoyuncak versen onu alır sadecehalının ölçüleriönemli çünkü sıgmıyorlar artk bi de yıkanabilir olması..

ayy annesiii nasıl koydun bu bebişii internete nazarlar değer sora kuzummm nasl tatlısın senn maşallah.. ben bi resm ble brakamıyorum gecesine ağlıyo kızım braz sarışınız mavi gözlüyüzz senin bebişş gbii gayet tatlıyızzz annesii maşallah

Bende birkaç gündür oglusumla yatıyorum geceleri çok keyifli geliyo onunla uyumak babasını diğer odaya gönderiyoruz oğlumla başbaşa takılıyoruz ama birlikte uyuyunca yatarak emziriyorum onu tehlikeli olurmuki acaba

bnce sen dikkat et yatarak emzirme gece uyku hali belli mi olur allah korusun..bnde ilk zamanlar oyle yapiodum esim kac kere cocugun.kolunu bacagini kurtarmis benden.guya fikkatliyim tetikteyim:KK43:( sonra korktum bnde.yinede sen bilirsin cnm

cicibebeden vazgectım elma rendeledım şimdi.cam rendem yoktu şimdilik normal rendede yaptım bakalım.
bu arada bızımkıde arada öksürüyo ama bıngıldak sorununu bılemedım o yuzden yorum yapmadım gecmış olsun cnm

cicibebeden vazgectım elma rendeledım şimdi.cam rendem yoktu şimdilik normal rendede yaptım bakalım.
bu arada bızımkıde arada öksürüyo ama bıngıldak sorununu bılemedım o yuzden yorum yapmadım gecmış olsun cnm

bnmki de az once icti elmasini:)) afiyet olsun bol vitamin olsun bebislere:)

arkadaslar bsna saglik ocagindan demir surubu verdiler.vegaferon.gunde 5 damla icir dediler.ama ben vermeyi dusunmuyorum bebegime.size de verdiler mi 4.ay kontrolunde?
Ben sağlık ocağı nin verdiği ď3 sadece 15 20 gun kullandim . Gunesli gunlerde balkona cikardim güneşten vitamini alsin diye.4.ay da bu ilac verilecek sanirim ama ben gene kullanmayi düşünmüyorum. Bu tur ilaçları versen dert vermesen dert. yok parapenli yok bpa bilmem ne kafam allak pullak oldu.sonra dedim benim oturdugum yer güneşi goren yer niye ilaca bogayim kizimi dedim vermedim
Tercih meselesi sen neden vermek istemiyorsun

arkadaslar bsna saglik ocagindan demir surubu verdiler.vegaferon.gunde 5 damla icir dediler.ama ben vermeyi dusunmuyorum bebegime.size de verdiler mi 4.ay kontrolunde?

Bize de oğlum ilk doğduğunda hastaneden acd diye bi vitamin vermişti doktorumuz sonra sağlık ocağından demir ilacı verildi doktorumuz acd veriyosun onu kullanma acd ye devam dedi..

Ben sağlık ocağı nin verdiği ď3 sadece 15 20 gun kullandim . Gunesli gunlerde balkona cikardim güneşten vitamini alsin diye.4.ay da bu ilac verilecek sanirim ama ben gene kullanmayi düşünmüyorum. Bu tur ilaçları versen dert vermesen dert. yok parapenli yok bpa bilmem ne kafam allak pullak oldu.sonra dedim benim oturdugum yer güneşi goren yer niye ilaca bogayim kizimi dedim vermedim
Tercih meselesi sen neden vermek istemiyorsun

ayni nedenlerden.iceriginde paraben wae yaziyo bide kan tahlili vs vs olmadan niye bebegime bosuna demir surubu icireyim?belki ihtiyaci yok! oyle herkese her bebege weriyolar .yan etkilerinde de kabizlik var zaten.kizim 2 gunde bir zor yapiyor ustune buda eklenirse mahwolur cocuum.bn 6.ayda tam kan sayimi yaptirip ona gire veririm eksikligi varsa ama dedigin gibi kucuck bebisleri ilaca bogmaya gerek yok bnde d 3 u kullanmadim.gaz ilaci bile kullanmadim.icimde cok rahat:))

Bize de oğlum ilk doğduğunda hastaneden acd diye bi vitamin vermişti doktorumuz sonra sağlık ocağından demir ilacı verildi doktorumuz acd veriyosun onu kullanma acd ye devam dedi..

acd yi hic bilmiyorum bize hicbisi wermedi drmuz gaz ilaci bile.birak kendi zorlansin bagirsaklarini tembellestirme dedo.pamukcuk oldu ona bile ilac vermedi dut surubu sur dedi.bn nedense saglik ocaklarina guwenmiyorum arkadasim.biraz tecrubesiz de olsak bebislerimizin en iyi doktoru biziz bnce:))super anneler.super olmasak burda isimiz ne dimi niye arastiriyoz bu kdr:)

acd yi hic bilmiyorum bize hicbisi wermedi drmuz gaz ilaci bile.birak kendi zorlansin bagirsaklarini tembellestirme dedo.pamukcuk oldu ona bile ilac vermedi dut surubu sur dedi.bn nedense saglik ocaklarina guwenmiyorum arkadasim.biraz tecrubesiz de olsak bebislerimizin en iyi doktoru biziz bnce:))super anneler.super olmasak burda isimiz ne dimi niye arastiriyoz bu kdr:)

Vayy be doktora bak.helal olsun.

Şahsi dusuncem ek gıdaya geciceksen arkadaşlar rin dedigi gibi elma suyu havuc suyu yaapabilrisin.doyurucu olsun dersen face de ek gıda diye grup varmis.ordaki tecrubeli annelerin den deneyimlerinden yararlanbilirsin.sana soylemisken bende bakam on hazırlık olsun benim içinde :KK1:

bisi sorcam acaba sizinde bebislerinizin kafasi terliyor mu?bnm kizimin ozellikle uyurken kafasi cok terliyor bildigin islaniyor bu uzun zmndir boyle.vucudunda olmuyo ter sadece kafasinda

X