Kimyasal gebelik yaşayanlar

sevgili esrapo, erken bir dönemde adetle birlikte kendiliğinden düşün düşüğe kimyasal düşük diyorlar canım. evet malesef sende kimyasal gebelik- düşük yaşamışsın. bu üzücü durumun iki tane iyi yanı var.1- kürtaja gerek kalmıyor. 2- hamile kalabildiğini öğreniyorsun. iyi tarafından bakmaya çalış canım.
yaşınız gençse evet bir yıl sonra muayene gitmen gerekiyor.ama benim gibi yaşın 38-39 ise fazla beklemeden gitmen gerekiyor.Çünkü zaman çok öneli ileri yaşlarda. Eşinle gitmen en iyisi canım, çünkü dr. sizden bir kaç tane test isteyecek. özele gidersen hemen yaptırırsın çok pahalı değil sadece hsg(rahim filmi biraz pahalı) diğerleri uygun fiyatta. Devlete de, gidebilirsin ama biraz beklemen gerekebilir. Hakkında hayırlısı canım. Allah sağlıklı hayırlı bebekler versin inşaAllah!.. Amin!..

çok teşekkür ederim..
eşimde aynı şeyi söylüyor bizim çocuğumuz olbilyor buna bile sevimek lazım yoksa birde bunu takıcaktık kafamıza diyor.bense hiç bir zaman emin olamadım hamile kalabliyormuyum diye.
yaşım 27 bende de prolaktin hormonu yüksek.ilaç kullanıyorum.bittiğinde özele gitmeyi düşünüyorum inş gitmeme gerek kalmaz tabi :)
allah hepimize sağlıklı bebekler versin inşallah..
bu arada kayın validem en küçük çocuğunu 36 yaşında doğurmuş maşallah çokta sağlıklı.

çok teşekkür ederim..
eşimde aynı şeyi söylüyor bizim çocuğumuz olbilyor buna bile sevimek lazım yoksa birde bunu takıcaktık kafamıza diyor.bense hiç bir zaman emin olamadım hamile kalabliyormuyum diye.
yaşım 27 bende de prolaktin hormonu yüksek.ilaç kullanıyorum.bittiğinde özele gitmeyi düşünüyorum inş gitmeme gerek kalmaz tabi :)
allah hepimize sağlıklı bebekler versin inşallah..
bu arada kayın validem en küçük çocuğunu 36 yaşında doğurmuş maşallah çokta sağlıklı.

Merhabalar. Bende gecen hafta bugun hamile olduğumu öğrenip havalara uctum. Carsamba degerlerimin artmadigini ve kimyasal gebelik olabilecegini öğrenip yere çakıldım. Ve bugun de yani battan 5 gün sonra kanamam basladi. Ama cok üzüldüm. Hala cok agliyorum her tuvalete gittigimde :KK43:(( sizler bunu yasayali 1 seneye yakin zaman olmus. Merak ettigim su tekrar hamile kalan var mi. Kaldiysaniz bu ne kadar zaman aldi. Benim doktorum korunma falan vermedi.

Merhabalar arkadaslar.bende iki ay ardarda kimyasal gebelik yaşadım ekim ve kasım ayında. Ilkinde doktor korunmana gerek yok dedi tabi sonraki ay da aynı şeyi yaşadım ve bi ay ara verdim. şimdi soğan suyu içiyorum iyi geliyomuş. Bu ay inşallah aynı şeyi yaşamam rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin çok zor bir durum:KK43:

Ben de haziran da yaşamıştım kimyasal gebelik. Sevinemedwn ne olduğunu anlayamadan kaybetmek çok kötü bir duygu :KK43: çok şükür ki şimdi 7 haftalık hamileyim. Hazirandan sonra 3 ay korunduk. Bu arada bende çok yoğun enfeksiyon ve mantar varmış. Ancak farkında değildim çünkü kokulu akıntım yoktu. Bu sebeple kimyasal gebelik yaşamışım. Bebiş enfeksiyondan tutunamamış yani :KK43:( bunu da bir tavsiye olarak belirteyim. Bebek düşünmeden önce tam anlamıyla kontrol şart!!!

bende temmuz ayında yaşadım kimyasal gebelik üzerinden 5 ay geçti hiç korunmadım doktor takibindeyim inşallah bu ay tutmuştur merakla bekliyorum

Arkadaslar kimyasal gebelikte de belirtiler oluyo mu gogus hassasiyeti vs acın cvp verirseniz cok memnun olurum

Gebelikteki belirtiler oluo canım

Hmam anladım cnm cok sagol ya bnm adetime daha 3 gun var idrar testi yaptım ikinci çizgi cok silik kimyasal olmasından cok korkuyorum sizce kan vermeye adet 1-2 gun geçince mı giymeliyim yoksa yarın falan versem de belli olur mu kimyasal olup olmadigi

Hmam anladım cnm cok sagol ya bnm adetime daha 3 gun var idrar testi yaptım ikinci çizgi cok silik kimyasal olmasından cok korkuyorum sizce kan vermeye adet 1-2 gun geçince mı giymeliyim yoksa yarın falan versem de belli olur mu kimyasal olup olmadigi

Benim kan testindede gebe oldugum cıkmıstı ama hcg dusuktu biraz ve yukselmedi adetten 6 7 gun gecınce kanamam oldu degerlerın dustugu anlasıldı o zaman anlasıldı kımyasal oldugu

Benim kan testindede gebe oldugum cıkmıstı amtmma hcg dusuktu biraz ve yukselmedi adetten 6 7 gun gecınce kanamam oldu degerlerın dustugu anlasıldı o zaman anlasıldı kımyasal oldugu

Tmm cnm anladım gecmis olsun Rabbim en kısa sure de hayırlı gebelik nasip etsin ins

Arkadaşlar benimde 9 ocakta adet olmam gerekiyodu plmadım o gün hcg baktırdım 52 çıktı iki gün sonra 54 çıktı kimyasal gebelik olabilir dedi doktor dun tekrar kan verdim sonucm 34 çıktı doktor bi hafta içinde düşük yaparsın dedi dış gebelik falan yoktur demi Allah korusun

Arkadaşlar benimde 9 ocakta adet olmam gerekiyodu plmadım o gün hcg baktırdım 52 çıktı iki gün sonra 54 çıktı kimyasal gebelik olabilir dedi doktor dun tekrar kan verdim sonucm 34 çıktı doktor bi hafta içinde düşük yaparsın dedi dış gebelik falan yoktur demi Allah korusun

dış gebelikte hcg daha yüksek oluyor bırde degerın hep duşmus kımyasal gebelik senınkı

Ben de iki kez kimyasal gebelik geçirdim.En sonkisinden 6 ay sonra hamile kaldim.Allahima şükürler olsun saglikli bir şekilde kizimi kucagima aldim.Tekrar hamile kalirsin inş.en kısa zamanda merak etme stres yapma:)

Ben de iki kez kimyasal gebelik geçirdim.En sonkisinden 6 ay sonra hamile kaldim.Allahima şükürler olsun saglikli bir şekilde kizimi kucagima aldim.Tekrar hamile kalirsin inş.en kısa zamanda merak etme stres yapma:)

canım kımyasal gebeliğin ikiside üst üstemiydi. araştırıldımı düşüklerin birde bu 6 ay korundunuzmu yoksa kkorunmdan 6 ay sonra mı hamile kaldın? bende kımyasal gebelik gecırdım korkuyorum yıne olur dıye

Hayir canım arka arkaya değildi.İlkinden 5 ay sonra ikinci kimyasal gebelik geçirdim.Hic korunmadik.Tam arastirilsa düzenli bi doktora baslasak dediğimiz anda supriz şekilde mucizem benimleymis şükürler olsun.Ama git tabiki ihmal etme.İnşallah tez zamanda isteyen herkese verir Rabbim.

merhabalar ben de bu ay kimyasal gebelik yaşadım. doktorum 1 ay korunsaniz iyi olur dedi . sizin doktorlariniz dedi ? kimyasal gebelik sonrası korundunuz mu ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 2 kımyasal gebelık gecırdım en son aralıktaydı sımdı gene hamıleymısım bugun ogrendım ıdrar testınde ama bu ay sonuna kadar doktora gıtmeyecem cunku bthcg dususu gormek ıstemıyorum henuz kanamam yok ama cok korkuyorum gene kımyasaldır dıye

bende 2 kımyasal gebelık gecırdım en son aralıktaydı sımdı gene hamıleymısım bugun ogrendım ıdrar testınde ama bu ay sonuna kadar doktora gıtmeyecem cunku bthcg dususu gormek ıstemıyorum henuz kanamam yok ama cok korkuyorum gene kımyasaldır dıye
Hayırli olsuunn:) Allahim sonuna kadar sağlıkla tamamlatsin ınş cook sevindim ne guzel.sabah sabah bu haberi almak
Bende 15 gün önce yasadim ilk defa.. 22 den 11 e düştüğümu görünce hiic doktora falan gitmedim.zaten normal adetimin.günü ve şekli değişmemişti. Insallah bi ay sağlıkli gebelik yaşarız. Madem her kadın farkında olmadan geçiriyor,.belli bir eksilik sorun yoksa neden ara vereyim dedim ve ckkk hazirm. Inş bu ay gelir bebeğim

X