2013 şubat ayında tüp bebek yaptıracaklar

ben 6 yıldır bebek istiyorum olmadı kısmet degilmiş halada istemeye devam ediyorum belkidee son nefesime kadarda istemeye devam edecegim ama şunu biliyorum ve kabullendim her kez aynı boyda aynı güzellikte olsa güzelle çirkin iyiyle kötü kavramı olmazdı benim çocugum olsa mutlaka birilerinin olmayacak bu bir kader hepimiz sınanıyoruz belkide benim bu dunyadakii sınavım bu diyorum kabulleniyorum bazı zamanlarda içime bir ısı düşüyor olsa şimdi diyorum bir bebegim anında hayallerdeyim çocuk üniversitesine göndermek istiyorum onun için okadar çok hayalim varki diyorum bazen hadi bebegim fazla bekletme herşey tamam tek eksik sensin hadi gelde baharları getir .... ben biliyorumki o benim yürek sızım bir gün gelecek ve ben ona İÇİMİN GÜLEN YÜZÜ diyecegimmmm...:nazar:

inş arkadaşkar bigün bizde anne olucaz inancımızı kaybetmeyelim
RABBİM ol diyecek olucak
bende bu yıl içinde 5. denememi yaptırıcam nasipse ama daha karar vermiş değiliz nerede ve ne zaman başlayacağımıza bizimde sorun erkek infertilitesi
inş 2013 de bizde anne olacağız

inş arkadaşkar bigün bizde anne olucaz inancımızı kaybetmeyelim
RABBİM ol diyecek olucak
bende bu yıl içinde 5. denememi yaptırıcam nasipse ama daha karar vermiş değiliz nerede ve ne zaman başlayacağımıza bizimde sorun erkek infertilitesi
inş 2013 de bizde anne olacağız

sorun ne cnm neden tutunamıyor bebekler yani tıbben sıkıntı ne umarım rabbimden açılan ellerimizi geri çevirmesin

embriyoların pgtye girmesi gerek canım eşimde kromozom anomolisi var xyy y kromozom fazla benimde pıhtılaşma sorunum var
sizin sorun neydi canım

anladım ben pkoluyum ondan galiba dua edelim imkansız diye birşey yok ..

anladım ben pkoluyum ondan galiba dua edelim imkansız diye birşey yok ..

sen daha şanslısın canım bence
çünkü tüp bebekte pkolar daha şanslı diyor doktorlar
bizim en büyük sorun pgt
herzaman tüm kader arkadaşlarıma dua ediyorum canım inan çok zor yaşadıklarımız

bende pco luyum. ilk tüp denemem kasım ayında negatif sonuçlandı. şubatta ikinci kez deneyeceğim. inşallah şubat ayı hepimize hayırlısıyla bebiklerini getirsin.

sen daha şanslısın canım bence
çünkü tüp bebekte pkolar daha şanslı diyor doktorlar
bizim en büyük sorun pgt
herzaman tüm kader arkadaşlarıma dua ediyorum canım inan çok zor yaşadıklarımız

gerçekten yürekten dua ediyorum ama ne olursa olsun üzülmeyelim hiç olmasa bile hayırlısı diyelim mutlaka bir gün anne olacagız ya karnımızdan yeşerecek yada yüreğimizdeki sızıdan....

bende pco luyum. ilk tüp denemem kasım ayında negatif sonuçlandı. şubatta ikinci kez deneyeceğim. inşallah şubat ayı hepimize hayırlısıyla bebiklerini getirsin.

evet pko için yüksek şans veriyorlar ama bende pkonun iki etkisi var biri adet düzensizliği digeri kilo adet düzensizliğini biraz kilo ve sporla hallettim artık düzenli ama inan pkolu olunca hiçte kolay kilo verilmiyor kilo oluncada doktor çevren sadece kilolusun senin yüzünden der gibi davranıyor :/

gerçekten yürekten dua ediyorum ama ne olursa olsun üzülmeyelim hiç olmasa bile hayırlısı diyelim mutlaka bir gün anne olacagız ya karnımızdan yeşerecek yada yüreğimizdeki sızıdan....

evet pko için yüksek şans veriyorlar ama bende pkonun iki etkisi var biri adet düzensizliği digeri kilo adet düzensizliğini biraz kilo ve sporla hallettim artık düzenli ama inan pkolu olunca hiçte kolay kilo verilmiyor kilo oluncada doktor çevren sadece kilolusun senin yüzünden der gibi davranıyor :/

evet arkadaşım bir gün gelecek bizde anne olucaz o zaman tüm bu yaşananları unutucaz inş
korkma canım benim arkadaşımda pkoluydu 2. denemesinde ikiz kızları oldu
şimdi kızlar 3 yaşında rabbim ol deyince oluyor canım:KK49::KK16:

canım bende de adet düzensizliği var. kilo sorunum yoktu kendimi bildim bileli 48 kiloydum. ama o zaman bile adetlerim düzensizdi. iki yıla yakın tedavi görüyorum. 3 kez iğne tedavisi 3 kez de aşılama yapıldı. kasım ayında tüp bebek negatif sonucunu aldım. spontan ve düşükle sonuçlanan bir de gebeliğim var. bu süreçte hayli kilo aldım. şu an 62 kiloyum. vermeye çalışıyorum bende. pco da tüp bebek başarı ihtimali yüksek diyorlar o yüzden umutluydum ama malesef kasım sonunda negatif sonuç aldım. kilom fazla olmadığı halde doktorlar bu konuda uyarıyor sürekli. hamile kalınsa bile ani kilo almamak gerekiyormuş. bu da düşük ihtimalini artıran bi durum. kısaca pco yla yaşamak kolay değil. allah yardımcımız olsun.

evet arkadaşım bir gün gelecek bizde anne olucaz o zaman tüm bu yaşananları unutucaz inş
korkma canım benim arkadaşımda pkoluydu 2. denemesinde ikiz kızları oldu
şimdi kızlar 3 yaşında rabbim ol deyince oluyor canım:KK49::KK16:

yavru ben bu halde ikiz olursa vay ki vay yerlere göklere sıgmam:)ahahahhahahahha:KK49::KK49:

canım bende de adet düzensizliği var. kilo sorunum yoktu kendimi bildim bileli 48 kiloydum. ama o zaman bile adetlerim düzensizdi. iki yıla yakın tedavi görüyorum. 3 kez iğne tedavisi 3 kez de aşılama yapıldı. kasım ayında tüp bebek negatif sonucunu aldım. spontan ve düşükle sonuçlanan bir de gebeliğim var. bu süreçte hayli kilo aldım. şu an 62 kiloyum. vermeye çalışıyorum bende. pco da tüp bebek başarı ihtimali yüksek diyorlar o yüzden umutluydum ama malesef kasım sonunda negatif sonuç aldım. kilom fazla olmadığı halde doktorlar bu konuda uyarıyor sürekli. hamile kalınsa bile ani kilo almamak gerekiyormuş. bu da düşük ihtimalini artıran bi durum. kısaca pco yla yaşamak kolay değil. allah yardımcımız olsun.

evet pko en kolay tedavi ediliyormuş ama pkolu olmakta zor hormonlar dengesiz valla veremiyosun kiloyu ve inan 2 ayda 30 kilo alanlar var bende böyle hızla aldım it gibi koşturuyorum ama gıdım gıdım veriyorum:)allah yardımcımız olsun hakketen

olsunda sığmayalım arkadaşım
hep ikiz üçüz geçiyo kalbimden ama tek de olsa oda yeter bi ömür inanki

ay isesli güldüm:)kendimi öle hayal ettimde kocaman bir karın valla aleme maskara olurum:) kıyamam ya iş arkadaşlarım şimdi bile üstüme titriyor hamile kalsam beni el üstünde tutarlar allah razı olsun onlardanda duanızı esirgemeyen sizlerdende..

ay isesli güldüm:)kendimi öle hayal ettimde kocaman bir karın valla aleme maskara olurum:) kıyamam ya iş arkadaşlarım şimdi bile üstüme titriyor hamile kalsam beni el üstünde tutarlar allah razı olsun onlardanda duanızı esirgemeyen sizlerdende..

seni bilmem arkadaşım ama ben zaten uzun boyluyum bide ikizlre hamile kalırsam dev anası gibi olurum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

seni bilmem arkadaşım ama ben zaten uzun boyluyum bide ikizlre hamile kalırsam dev anası gibi olurum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ahahhahahhahahah olda dev anasımı olun denizanasımı olun ahahahhahahah salla kilo milo umrumde değil yeterki olsun gerekirse 9 ay yatarız:)

evet canım 1 tonda olsam hiç umrum değil şu an zayıfım ama nekadarda kilo alsam sonunda bebişime kavuşmak var diye umursamam
nasıl olsa diyetisyenler zayıflatıyo deme :KK1::KK1::KK1::KK1::KK16::KK16:

evet canım 1 tonda olsam hiç umrum değil şu an zayıfım ama nekadarda kilo alsam sonunda bebişime kavuşmak var diye umursamam
nasıl olsa diyetisyenler zayıflatıyo deme :KK1::KK1::KK1::KK1::KK16::KK16:

he ya diyetisyenler zayıflatmazmı veriyon parayı bir bakıyosun aaaaaaaaaaaaaa ne göresin zayıflamışsın o işler öyle değil kuzu bir küp şeker için 15 dakika yürüyüş gerekiyor:) vay ki vay hey ki heyyyy:))) aman aman olsunda ben yine veririm kilometrelerce yürümeye razıyım:)

he ya diyetisyenler zayıflatmazmı veriyon parayı bir bakıyosun aaaaaaaaaaaaaa ne göresin zayıflamışsın o işler öyle değil kuzu bir küp şeker için 15 dakika yürüyüş gerekiyor:) vay ki vay hey ki heyyyy:))) aman aman olsunda ben yine veririm kilometrelerce yürümeye razıyım:)
kardeşim 20 kilo aldı 50 kilodan 70 kiloya çıktı kırkı çıkmadan hepsini verdi

şaka bi yanada sokaklara terk edilen bebekleri görünce içim kan ağlıyor inan ki:KK43:

maşallah ne güzel vermiş darısı başımıza olsunda gerisi halledilir

X