2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Iki senede iki sefer dusuk yasadim
Sonuncusu 4 ay onceydi hrp 23 gunde gelen adet en son 26 gunde oldum
Bugun 23. Gun
acikcasi kac gunde bir adet olacagim bilmiyorum
Pazartesi 26. Gun hakkimizda hayirlisi olsun

inşlah hayırla sağlıkla gelir bebişin...herşeyin hayırlısı..benimde temmuzda 13 haftalık bebeğin kalbi durmuştu..kurtajla alındı iki aydır korunmuyorun..bakalım:))
ölmeyeydi bebeğim şimdi yeni doğmuştum..

Ben yavastan vedami edeyim lekeler gelmeye basladi hemde 2 gun onceden.. Kismet hangi topik kim bilir?

Ben yavastan vedami edeyim lekeler gelmeye basladi hemde 2 gun onceden.. Kismet hangi topik kim bilir?

bende her topik açıldığında hemen bakarım sonra gelir bizim kırmızılar ve ümitler birdahaki aya...bakalım hangi yılın hangi ayındaki topiğe ismimizi yazdıracağız...

bende her topik açıldığında hemen bakarım sonra gelir bizim kırmızılar ve ümitler birdahaki aya...bakalım hangi yılın hangi ayındaki topiğe ismimizi yazdıracağız...
canım ben artık vazgectim her ay ümit ediyorum boşuna o yüzden bütün takvimleri günleri unutmak istiyorum hesap hesap olmuyor işte anladım. demekki takmayacagım düşünmeyecegim..

25 aralik sati olanlar yarin damlarlar tabi 26 gunde olanlar insAllahhhh
hayirli hamislik hayirli evlat nasip et Allahim
yeniden kazen tesekkurler yine yeni topik actin ve yine buradayim
bir turlu hamislige teri edemedik :KK1::nazar:

canım ben artık vazgectim her ay ümit ediyorum boşuna o yüzden bütün takvimleri günleri unutmak istiyorum hesap hesap olmuyor işte anladım. demekki takmayacagım düşünmeyecegim..

cnm vazgeçmek yok ısrarla duaya ve kürlere devam hem bak leke gelmiş ve kesilmiş bugünde hiç bişi yoksa bi test yap derim çok yakın arkadaşımında öyle olmuştu ve hamişti o ay yani kırmızlar gelmediyse ve hiç lekede yoksa testi dene buay olmadı bi dahaki ay umut bitmez yeterki sağlık olsun

25 aralik sati olanlar yarin damlarlar tabi 26 gunde olanlar insAllahhhh
hayirli hamislik hayirli evlat nasip et Allahim
yeniden kazen tesekkurler yine yeni topik actin ve yine buradayim
bir turlu hamislige teri edemedik :KK1::nazar:

cnm bnm 24 ocak bat:) bakalım ne olucak ama geçebilirde 29 günde falan oluyorum 32 ye çıkabiliyo yani bir haftam var nasip

cnm vazgeçmek yok ısrarla duaya ve kürlere devam hem bak leke gelmiş ve kesilmiş bugünde hiç bişi yoksa bi test yap derim çok yakın arkadaşımında öyle olmuştu ve hamişti o ay yani kırmızlar gelmediyse ve hiç lekede yoksa testi dene buay olmadı bi dahaki ay umut bitmez yeterki sağlık olsun
bebekten vazgecmem de cnm onun gelmesi icin hangisi gerekiyorsa onu yapacagim takmamak mi gerekiyor takmayacagim onu düsünmemem mi gerekiyor düsunmeyecegim.. Hesaplari ve takvimleri de sildim sadece satim ve batim aklimda.. Ve artik umut etmeyecegim

senin başka çocuğun varmı..benim bi kızım var 6 yaşında..çok ara verdim o yüzden mi acaba zor oluyor..adet döngüm 40 güne fala çıktı

senin başka çocuğun varmı..benim bi kızım var 6 yaşında..çok ara verdim o yüzden mi acaba zor oluyor..adet döngüm 40 güne fala çıktı

var cnm benimde nisanda 4 ünü dolduracak bir kızım var.8-9 aydır olmuyor.benim reglim düzenlidir arada şaşsada 28.29.günde gelir.bu ayda bitti ümitler geldi benim kırmızılar bakalım yarın dr.a gideceğim artık sorunu bulup tedaviye başlamak gerek.

mavimasal ara vermenin bir zararı yok bence eğer d.k.hapı kullanmadıysan.bu arada vücudumuzda neler değişiyor bilemiyoruzki birde ebe arkadaş doğum yapsanda doğumdan sonra tüplerde yapışma olabiliyor demişti.sende dr.a git cnm bir kere olduysa zaten çok büüyük sıkıntı yoktur

ben dün adet oldum, bu ay çalışmalar başlayacak, olursa 27 ekim son günüm. çok heyecenlıyım bakalım bu topiğe katılabilecek miyim. rabbim isteyen herkese kolaylıkla evlat sahibi olmayı nasip etsin.

ben dün adet oldum, bu ay çalışmalar başlayacak, olursa 27 ekim son günüm. çok heyecenlıyım bakalım bu topiğe katılabilecek miyim. rabbim isteyen herkese kolaylıkla evlat sahibi olmayı nasip etsin.

Ekim sonundada olsa yetisirsin insAllah

Bn adet olmadim bugun bekliyorum bakalim cuma test yapicam dusukten dolayi dongum degisebilir
23 gunde olan gecen ay 26 gunde oldu bu ayda ya bebek ya 28 gun hadi hayirlisi

Kizlar regl oldum diye umudu kesmistim ama baslarda hep leke geldi sonra hasta oldum ama test yaptim ve ikinci cizgi belli belirsiz varla yok arasi bisey aceba ihtimal varmi sizce

X