Emzırırken kılo vermek ısteyenler buraya

Vay çok iyi, kullancam da 1 saatlik bir video izlemem gerekiyor ona üşeniyorum. :) bir de çok yorucu yaaa
Bende hiç gelemem öyle yorucu şeylere. Bana olacak yormayan spor , acıktırmayan diyet :KK48: Bn bide akşamları yatmadan evi topluyorum hem spor niyetine hemde sabah kolaylık oluyo. Sende dene :KK49:

Bende hiç gelemem öyle yorucu şeylere. Bana olacak yormayan spor , acıktırmayan diyet :KK48: Bn bide akşamları yatmadan evi topluyorum hem spor niyetine hemde sabah kolaylık oluyo. Sende dene :KK49:
Hehe evet mantıklıymış, her gün yarım saat temizlik :KK53:
Çocuk fırsat vermiyor ki ya valla onu ayağımda sallamaktan bacaklarım incelmiş olabilir :KK70:

Ayy kestiniz demek yavrunun pipisini. Bizde nasıl kıyıpta yaptıracaz diye düşünüyoruz bnm oğlum 6 buçk aylık. Ama iyiki yaptırmışınız.

Ayy kestiniz demek yavrunun pipisini. Bizde nasıl kıyıpta yaptıracaz diye düşünüyoruz bnm oğlum 6 buçk aylık. Ama iyiki yaptırmışınız.
Kesinlikle yaptırmalısın 3 günde toparlıyor. Yeni yöntemle yaptır plastik klips yöntemi ile .. Çocuk hastalansa da bir hafta çekiyoz zaten 3 gün sıkıntıyı göze alıp yaptır bence emeklemeye başlamadan

Bende 3 ay oldu dogum yapali 87 ile doguma girdim simdi 78 kiloyum allahim kafayi yicem bi veremedim gitti internette cay buldum onu kullanmaya basladim bakalim sonuc ne olacakk ama cok kotu ya

Herkesin kilo sıkıntısı var, bi yerden başlayalm bir birimize destek olup mıotive edersek, fazla kiloların üstesinden gelebiliriz.. Diye düşünüyorum :) :)

Kızlar ben dogumdan sonra aldıgım 10 kg yi verdim ama hormon tedavisinin hemen ardından hamile kaldıgım için şu an 85 kg yim. Gögüslerim de cok büyük. Herballife a mı baslasam bilemedim?

Merhaba kızlar bende nasıl zayıflıcwm diye gezinirken sizi gördüm oğlum 8 aylık ben 70 kiloyum hiç bir kıyafetim olmuyor kocaman bir göbek önümdeve iştahım inanılmaz açık

Merhaba kızlar bende nasıl zayıflıcwm diye gezinirken sizi gördüm oğlum 8 aylık ben 70 kiloyum hiç bir kıyafetim olmuyor kocaman bir göbek önümdeve iştahım inanılmaz açık
Bndede o iştahtan var aynı aynı. Kilo aşmayacağımı bilsem bi sürüüü şey yicemde sürekli dur diyorum kendime.

X