şubat ta tüp bebek:)

NARİNCEM hayirlı olsun canımm ınsallah sım sıkı tutunsunlarr ümit oldun bize.benimde bugün ikinci günüm 17.de Tahlil günüm..Fatma arkadasım bende annemde kalıyorum ılk uc gun yat dinlen hic kalkma sonuc gunumuz aynı olucak gıbı :)

aynı gün öğrenicez sonucları o zaman senle..Allahım dua ediyorum..

doktorun ne dedı canım? Transfer ederler ken ızleyebıldınmı . . .anlatsana nasıldı neler hıssettınn
normal rahim muayenesi gibi rahimi açtı içini sonra transfer ediyorum dedi 2tane beyaz bişe öründü eekranda saniye sürdü anlıyacagın sedyeye ordanda odaya aldılar 2 saat hiç kalkmadım sonra çıkıp eve geldim canım

hoşgeldin hayırlı olsunnn bize anlat biz herkezden daha iyi anlarız seni canım:)

listeyede eklenmesi gerekenler yaburdan yada özelden bana listeye ekle yazsın lütfen gelenleri ben yazıyorum sonra ugramıyorlar olmuyor:)

canım misafirim vardı yatılı giremedim ama şimdi tüm yazıları okudum çok mutlu oldum transeferi yapılan iyi haberlerini okuduğum tüm arkadaşları tebrik ediyorumçok öpüyorum canım özelden mesaj atamıyorum rica etsem sen benide listeye eklermisin sanki eklenince hep beraber hamiş olacak hep berabeer doğuracakmış gibi hissediyorum inşallah öyle olur topiği bebişleer basar yüce rabbim yardım et bize.................

Canllarim sarjim. Cok az saat. 10da transferim oldu ikitane embriyo biirinci kalite transfer edildi doktorum embriyo sayim az oldugu icin riske atmadik o yuzden 3cu guntransferi yapiyorum ben umutluyum dedi simdilik bu kadar birazdan cikip anneme gidicem

Allah razi olsun dualariniz icin iyiki varsiniz simdilik cikiyorum aksamustu gelirim bi ara cook optum hepinizi

Ay neyapacaz biz simdi neyaoppsam bilemedim yatacammi hep bole
canım yeni geldim eve seni merak ettim....hadi büyük sınavı atlattın sayılır....sakın kalkma yat test sonucuna kadar...sonuç günün ne zaman....inş pozitif çıkacak merak etme sen....öpüldün....
guzel haberler wermeyi cok isterdim kizlar be olmadi negatif cikti test :KK43:
allah sabır versin gerçekten çook zor insanın tüm umudu yıkılıyor.....ama üzülme canım ilk denemen miydi bu.....

evt tatlım yatıcan tabi aa ilk günden bana sıkıntı gelmişti ama 3gün en az yat kuzum geçmişolsun hayırlısı olsn bebişlerin sana sımsıkı tutunur inş dualarım seninle kuzum :)
canım transferden sonra ne ilaç verdi sana birde hepmi yattın ben yatakta uzun oturuyorum arada bir odaları yürüyüp geliyorum ve hiç sigara içmedim

canım benim test günüm ayın 18 inde 18 şubat yani:)ya bana çok basit geldi işlem inanamıyorum :))birde canım bu embriyo pıt diye düşmez dimi hemen düşüverecekmiş gibi geliyor

NARİNCEM hayirlı olsun canımm ınsallah sım sıkı tutunsunlarr ümit oldun bize.benimde bugün ikinci günüm 17.de Tahlil günüm..Fatma arkadasım bende annemde kalıyorum ılk uc gun yat dinlen hic kalkma sonuc gunumuz aynı olucak gıbı :)

saol cnm iyice dinlenin güzel haberlerinizi bekliyorum ilk 3 gün ben günlük işlerimde dışında hiç bir şey yapmadım aman dikkat edin annemler yanımda yoktu benim .
annen bakar size

HAYIRLI BEBEKLER NASİP ETSİN RABBİM

1. MNG2010--------TRANSFERİ YAPILDI---------:emir_bebek:DUALARIMIZ SENİNLE

2. fdmaydn---------TRANSFERİM YAPILDI-------:emir_bebek:DUALARINIZ BENİMLE OLSUN

3. melek181 -------az kaldı:)başlayacak:)-------:emir_bebek:

4. mehlikaerva -------TEDAVİSİ BAŞLADI--------:emir_bebek:-

5. destina38--------az kaldı:)başlayacak:)-------:emir_bebek:

6. seybil -----------az kaldı:)başlayacak:)-------:emir_bebek:

7. gokcebuket ------az kaldı:)başlayacak:)-------:emir_bebek:

8. narinecem--------:KK49::KK49:HAMİLE:KK49::KK49:-----:emir_bebek:hamileeeeeeeeee:KK49::KK49::KK49:

9. sm34 -----------az kaldı:)başlayacak:)--------:emir_bebek:

10._cirkin_ ---------az kaldı:)başlayacak:)--------:emir_bebek:

11.umutluyum_ben-----TEDAVİSİ BAŞLADI:)------:emir_bebek:

12.tubaaa82----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)--------:emir_bebek:

13.mutlu3838---------TRANSFERİ YAPILDI--------:emir_bebek:birdahaki sefere inşallah

14.gzde87------------TRANSFERİ YAPILDI--------:emir_bebek:bir dahaki sefere inşallah

15.gubi08----------az kaldı:)başlayacak:)--------:emir_bebek:

16.ayseözlem------az kaldı:)başlayacak:)--------:emir_bebek:

17.sveh-----------az kaldı:)başlayacak:)----------:emir_bebek:

18.dicleem----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)----------:emir_bebek:

19.aslandefne------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

20.derin35----------TRANSFERİ YAPILDI-----------:emir_bebek:DUALARIMIZ SENİNLE

21.umut81----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

22.umut81----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

23.mucize06--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

24.nevermindd-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

25.selinakarca-------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

26.berru_bugra------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

27.YUMAKY--------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

28.mlklr -----------TEDAVİSİ BAŞLADI:)-----------:emir_bebek:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZKİ ŞİDDETLİ BİR BOGAZ ENFEKSİYONU GEÇİRİYORUM FORUMA BAKIYORUM AMA GÖZ UCUYLA ŞİMDİ TRANSFERİM OLDU DAHA RAHAT SİZİNLE OLABİLİRİM YENİ KATILAN ARKADAŞLARIM HOŞGELDİNİZ LİSTEMİZDE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIM BANA YAZSIN BEN EKLEYEYİM GÖZÜMDEN KAÇABİLİYOR TADAVİSİ BAŞLAYAN YADA TRANSFER OLAN ÖZELLİKLE BELİRTSİN BEN DÜZELTMELERİ YAPAYIM BİLİYORSUNUZKİ MİSAFİR OKUYUCULARDA EN ÇOK LİSTEYE BAKMAK İSTİYOR ONLARADA UMUT OLURUZ İNŞALLAH:emir_bebek::emir_bebek:

X