Göz kapağı ve torba estetigi

Ya ben de merak ediyorum bu doktoru, ne zaman gideceksiniz ya da gittiniz mi:))) aslında bende sadece göz apağı sorunu tek deyil, burnumda eğrilik var, gece çok horluyorum:) deviasyon diyorlar, bunu da düzelttirmem gerek.. ben de tayfun türkaslanı araştırıyorum, bendeki ilk izlenim gözkapağı estetiğinde iyi olduğu yönünde. ancak görüşmeye gitmeden hiçbir şeyi netleştiremeyeceğim galiba.. yazışalım lütfen..

kızlar dr tayfun türkaslana burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüyorum daha önce olan varsa yaptıran bilgi verebilirmi acaba?

bayağı olmmus

baya olmuş sız yazalı oldunuzmu merak ettım bende tayfun beyde oldum ıstersenız konuşalım ozelden yazın[/QUOTE

Ben de bilgi alabilir miyim sizden?? Özelden mesaj atamıyorum 25 lik bir sınıra takılıyor. Memnun musunuz acaba,fotoğraf gönderebilirseniz sevinirim.

Kızlar amelyat oldummm fotoları koyuyrm albümden bakabilrsiniz.

Merhaba hamise, herhalde gecen sene goz ameliyatinoldun, kapak miydi yoksa badem goz ameliyatimiydi, benim goz kapaklari sarkti, ameliyat olmak istiyorum ama korkuyor cunku daha once olanlari gordum bakislar degisiyor ve bir senede ancak eski bakislarini bulabiliyorsun, sende de oyle bir sey oldu mu, Tayfun beye mi oldun memnun kaldin mi, tecrubelerini paylasirsan ve resmini gosterme imkanin olursa cok sevinirim, seni ekliyorum...

Merhaba hamise, herhalde gecen sene goz ameliyatinoldun, kapak miydi yoksa badem goz ameliyatimiydi, benim goz kapaklari sarkti, ameliyat olmak istiyorum ama korkuyor cunku daha once olanlari gordum bakislar degisiyor ve bir senede ancak eski bakislarini bulabiliyorsun, sende de oyle bir sey oldu mu, Tayfun beye mi oldun memnun kaldin mi, tecrubelerini paylasirsan ve resmini gosterme imkanin olursa cok sevinirim, seni ekliyorum...

maalesef hiç memnun kalmadım gözlerim küçücük kaldı küçüldü.badem göz olmuştum hem kapağı hem altlarını toparlayaerak yaptı ama sonuç kötü oldu.hala ödemlerim duruyo sinirden muayenede gitmedim.sağ gözüm daha küçük.orantısız.şeklinde değişme olmadı aksine küçüldü göz altıma kalem süremiyorum daha da küçük oluyo.valla ben çok pişman oldum sakın yaptırmayın keşke şakak germe yaptırsaymışım hem göz çevremdeki kırışıklıklar düzlirdi hem çekik olurdu hemde kaşlarım kalkardı.1 sene olacak hala ödemlerim kaldı topak topak belli oluyo gülüncede üstteki deri aşağıya doğru sarkıyo.sakın derim gidin başka bişey yaptırın ama bademgöz asal tavsiye etmiyorum.

maalesef hiç memnun kalmadım gözlerim küçücük kaldı küçüldü.badem göz olmuştum hem kapağı hem altlarını toparlayaerak yaptı ama sonuç kötü oldu.hala ödemlerim duruyo sinirden muayenede gitmedim.sağ gözüm daha küçük.orantısız.şeklinde değişme olmadı aksine küçüldü göz altıma kalem süremiyorum daha da küçük oluyo.valla ben çok pişman oldum sakın yaptırmayın keşke şakak germe yaptırsaymışım hem göz çevremdeki kırışıklıklar düzlirdi hem çekik olurdu hemde kaşlarım kalkardı.1 sene olacak hala ödemlerim kaldı topak topak belli oluyo gülüncede üstteki deri aşağıya doğru sarkıyo.sakın derim gidin başka bişey yaptırın ama bademgöz asal tavsiye etmiyorum.

Hay allah cok uzuldum, baska bir doktora goster olmazsa, benim de sag goz kapagim daha sarkik ve anlamiyorum alnima botoks yaptirinca daha da sarkti, guzelleselim derken iyice beter oluyor ama bizim ailede goz kapagi genetik, ailecek kapakli gozumuz var eninde sonunda ust Goz kapagi kacinilmaz, ama acaba hangi doktor iyi bilmiyorum ama artik tayfun beye olmayacagim kesin, belki de osman oymak olabilir, hic duymusmuydun

Arkadaslar ayni durumdan bende sikayetciyim 1 sene evvel bende badem goz ameliyati oldum basta cok guzeldi fakat sonra sarkmaya basladi Tayfum Bey ikinci kez ameliyat gerceklestirdi daha da kotu oldu simdi baska doktoa yeni bir ameliyat olucam bildiginiz bir isim var mi ben burun ameliyatimi necdey ucara oldum cok memnum kaldim veya serkan dinari dusunuyorum gozlerim icin

Arkadaslar ayni durumdan bende sikayetciyim 1 sene evvel bende badem goz ameliyati oldum basta cok guzeldi fakat sonra sarkmaya basladi Tayfum Bey ikinci kez ameliyat gerceklestirdi daha da kotu oldu simdi baska doktoa yeni bir ameliyat olucam bildiginiz bir isim var mi ben burun ameliyatimi necdey ucara oldum cok memnum kaldim veya serkan dinari dusunuyorum gozlerim icin

merhaba Julin gecmis olsun, ben yeni kayit oldium, oncesi ve sonrasi fotograflarini merak ediyorum gösteriyormusun acaba, arkadaslik istegi gönderdim eklersen sevinirim.

hamise hanımcım. kusura bakmayın. gerçi aradan çok zaman geçmiş ama ben yeni üye oldum.
bu badem göz estetiğni ben de çok istiyorum ama memnun kalmamışsınız galiba. rica etsem önceki, ameliyat sonrası ve de simdiki haliniz olan resimlerden gönderir misiniz? bana sanki güzel olurmuş gibi geliyor.

ne kadar bir süre sonra sarkmaya başladı? yardımcı olur musunuz?

merhabalar badem göz estetiği ile ilgili hep aynı doktor ön plana çıkıyor okuduğum kadarıyla da memnun olan göremedim başka bir doktor yok mu bu işlemi yapan benim de gözlerim iri makyajlı seviyorum gözlerimi ama özellikle göz altlarımda biraz çukurluk var biraz daha yukarı sıkı olmasını isterim ışık dolgusu da var aklımda kararsız kaldım

merhabalar badem göz estetiği ile ilgili hep aynı doktor ön plana çıkıyor okuduğum kadarıyla da memnun olan göremedim başka bir doktor yok mu bu işlemi yapan benim de gözlerim iri makyajlı seviyorum gözlerimi ama özellikle göz altlarımda biraz çukurluk var biraz daha yukarı sıkı olmasını isterim ışık dolgusu da var aklımda kararsız kaldım
Ben yaptırdım,konumda detayları bulabilirsin :KK66: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...udağa-yağ-dolgusu-badem-göz-estetiğim.705550/ Ayrıca izlemeye alırsan beni fotoğraflarımda var,paylaştım bakabilirsin..

ne kadar bir süre sonra sarkmaya başladı? yardımcı olur musunuz?
bende tayfun türkaslana göz kapağı ameliyatı oldum.2 yıl oldu, hayatımda yaptığım en büyük hataydı. sağ gözüm küçücük kaldı, görüntü son derece kötü, iki gözüm aynı değil. bu badem göz denilen şey herkeste bendeki gibi büzük bir torba oluyorsa korkunç bir şey. üstelik bu 2 yıl zarfında şu anda bile sağ gözümde sürekli bir ağrı var 10 ayrı göz doktoruyla, bir nörologla görüştüm göz dibi mr çekildi bütün ölçümler yapıldı ağrıyı çözmek için ama sonuç alamadım. 2 yıl dayanılmaz ağrı yaşadım şimdi biraz azaldı ama hala var. üst göz kapaklarım birbirinden farklı ve yine düşük. şakağımın üstünde fındık büyüklüğünde bir şişlik kaldı ve ordan gözüme uzanan kırmızı bir hat oluştu(ağrıyı yaşadığım yerde burası işte) plastikçilerle görüştüm kimse düzeltmeye yanaşmıyor çünkü anatomi bozulmuş diyorlar. ben eski göz altı torbalarımı özlüyorum. eşit ve doğaldılar şimdi gözlerim korkunç görünüyor.badem göz yaptırdığıma, ameliyat olduğuma bin pişmanım geri döndürecek birini bulan lütfen burdan paylaşsın.

X