Dilek falıMa bakana kahve falı yada Dilek falı bakıcam ...

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
Dilek falı bakmayı bilen var mı kızlar ? Dilek falıma bakana bende kahve falı yada evlilik falı bakabilirim :KK16:
Şimdiden teşekkür ederim kızlar :KK16:

Dilek falı bilmiyorum ama istersen melek destesinden kart şeçebilirim dileğin için?

Dilek falı bilmiyorum ama istersen melek destesinden kart şeçebilirim dileğin için?

çok isterim cnmmmm bende sana kahve falı bakarım :KK16::KK16:

ne gerekio cnm bilgi vermem gerek mi :26:

aşk hayatımla alakalı bakrmısın :21::21:

tatlım kartlar dileğinle ilgili ışığa gitmeni söylüyo. yani düşüncelerine dikkat et düşünceler somutlaşır. sen ne düşünürsen hayatında onu bulursun. ve gücün sende olduğunu söylüyo. olumlu düşünüp dileğin için mücadele edersen kazanan sen olacaksın. kahve falı için kahve içmedim daha ama evlilik falına bakmanı çok isterim konuna yazdım ama kaçmışsın :KK70: bekarım bu arada

buyur cnmmmm :KK16::KK16:

Hayallere ara verin.
Çok fazla hayal kurmaktasınız.Bu durum sizi gerçeklerden uzaklaştırıyor.Karşınızdaki insan hakkında düşüncelerinizi lütfen daha gerçekçi ve sağduyulu vermeye çalışın.Bu durum yararınıza olacaktır.

tek tarot kartı ile bakabilirim.isimler ten renkleri ve göz renkleri gerekli.bnde senden evlilik falı istiyorum.şuan sevdiğim istediğim kişiyle evlilk görünüyormu kartlarında benım için.ben sarı sac bugday tenliyim kahve gözlüyüm.o kumral bugday ten koyu yesıl göz elayla karısık.

bır dilek dilermisin ben bakıcam sana içimden geldi ama senın dışındakılere bakmaları halınde bakıcam.

çok teşekkür ederim gerçekten :) tamam diledim dileğimi

canım sanırım ılıskı ıle ılgılı dilemişsin kartların bana gösterdikleri : Sanırım sen ılıskı ıle ılgılı bır dılek tuttun :)
Geçmişte kalan endişe ve korkuların oldugu bunlarla yakın bır dönem içerisinde karşılaşacağın fakat oto kontrolünü sağlaman sonucunda üstesinden gelebileceğin sonrasında geçmişte kalan bırısı sanırım bıraktıgında kendi kişisel deneyimini tamamladığın bır döneme gireceksin ve tamamen cocuk saflıgında bır ılıskıye başlayacaksın veya evlı ısen ( bunu su sekıldede yorumlayabılırsın eşinle ilgili sorunların var ise geride bırakacağın) .sen bırseylerde kendınden sanırım ödün vermeye çalışıyorsun sunu yaparsam bu olur seklınde ama kartlar karşılıklı alışveriş şeklinde insanlara yaklaşman gerektiğini söylüyor.Koç,aslan,yay burcundan bır bayan yakının sorunun çözümlenmesine yardımcı olacak.
Kartlar dileğini net olarak bılmedıgımden dolayı ulaşmak istediğin,dileğin her ne ise gerçekleşeceğini söylüyor. Yengeç,akrep ve balık burcu bırısı ıle yeni bır başlangıc görüyorum.Dileğini tam bılemedıgım ıcın benım kartlarda görebildiklerim bunlar.

canım sanırım ılıskı ıle ılgılı dilemişsin kartların bana gösterdikleri : Sanırım sen ılıskı ıle ılgılı bır dılek tuttun :)
Geçmişte kalan endişe ve korkuların oldugu bunlarla yakın bır dönem içerisinde karşılaşacağın fakat oto kontrolünü sağlaman sonucunda üstesinden gelebileceğin sonrasında geçmişte kalan bırısı sanırım bıraktıgında kendi kişisel deneyimini tamamladığın bır döneme gireceksin ve tamamen cocuk saflıgında bır ılıskıye başlayacaksın veya evlı ısen ( bunu su sekıldede yorumlayabılırsın eşinle ilgili sorunların var ise geride bırakacağın) .sen bırseylerde kendınden sanırım ödün vermeye çalışıyorsun sunu yaparsam bu olur seklınde ama kartlar karşılıklı alışveriş şeklinde insanlara yaklaşman gerektiğini söylüyor.Koç,aslan,yay burcundan bır bayan yakının sorunun çözümlenmesine yardımcı olacak.
Kartlar dileğini net olarak bılmedıgımden dolayı ulaşmak istediğin,dileğin her ne ise gerçekleşeceğini söylüyor. Yengeç,akrep ve balık burcu bırısı ıle yeni bır başlangıc görüyorum.Dileğini tam bılemedıgım ıcın benım kartlarda görebildiklerim bunlar.

ben sağlığımla ilgili daya doğrusu olmak istediğim ameliyatla ilgili bir dilek dilemiştim.ne olacak nasıl günler beni bekliyor ameliyat olcam mı nerde kimse olcam falan bunları çok merak ediyorum ve endişeleniyorum.neyse yinede çok teşekkür ederim canım beni kırmayıp incelik ettin çok sağol :)

X