hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

bugün itibariyle diyetime başlamış bulunmaktayım evdeki tartım bozuk eczanede tartıldım sabah ve 57.500 çıktım üstüm giyinik karnım aç halde.
7 hurma ve 1 kase zencefil zerdeçal ve tarçın karıştırdığım yoğurdumu yedim bakalım bir hafta sonra kaç kilo olacağım.

Ben de bugün başlamış bulunmaktayım. Tam kilomu malesef şuan bilmiyorum ama vermeye başlayınca rahatladığı hissederim muhakkak. Belli bi hedefim yok yalnızca evlenmeden önceki gibi kendimi iyi hissetmek istiyorum o kadar :KK49:

ben 2 gün zor dayandım baş ağrısından kaldıramadım kafamı yerinden ne kahve kar etti ne yeşil çay bu yüzden bıraktım.

Bende bırakmıştım :::: giden yağ değil kas ve su olduğunu düşünüyorum kilo veriyordum ama 1gün de verdiklerimi aldım diyette de kas yakmak çok kötü... Bıraktım o yüzden şuanda daha sağlıklı besleyip sporumda haftada bir kilo verebiliyorum

Bugün baslamayi dusunuyodum ama olmadi, şöyle ki; moral bozuklugundan hic bisey yiyemedim.bir bardak kahve ve yarım paket sigara ictim söylemesi ayıp o_O bazı maddi problemlerimiz var ve son 2 senede 100 kiloya ulaşan ben, bugün 1 dilim ekmek bile yiyemedim.hayat ne garip...

merhaba bende şuandan itibaren başlıyorum hurmam yok ama yoğurt var ilk fırsatta hurmayıda ekliyecem :) yanında spor olarak sadece bisiklet surebilicem ewde oğlum izin verirse tabi :) yarın sabah tartılmayı düşünüyorum hayırlısı artık kolay gelsin arkadaşlar varsa yapanlara

Bugün baslamayi dusunuyodum ama olmadi, şöyle ki; moral bozuklugundan hic bisey yiyemedim.bir bardak kahve ve yarım paket sigara ictim söylemesi ayıp o_O bazı maddi problemlerimiz var ve son 2 senede 100 kiloya ulaşan ben, bugün 1 dilim ekmek bile yiyemedim.hayat ne garip...
slm birbirimize destek olabiliriz istersen

bende başladım dün itibari ile bakalım ne olucak ama iş yerinde öğle aralarında yarım çorba içiyorum yalan yok ama yoğunluktan ama akşamları ve sabahları sadece hurma ve yoğurt o kadar bakalım sonuç ne olacak :)

merhaba bende şuandan itibaren başlıyorum hurmam yok ama yoğurt var ilk fırsatta hurmayıda ekliyecem :) yanında spor olarak sadece bisiklet surebilicem ewde oğlum izin verirse tabi :) yarın sabah tartılmayı düşünüyorum hayırlısı artık kolay gelsin arkadaşlar varsa yapanlara

sonuç nasıl verebildin mi kilo merak ettm :/

bende bugun başladım kızlar hadi bakalım 7 gün durmak yok :KK70: inş iyi olur. zaten benim çok bi fazlam yok 4 kilo versem yeter sabah hurma ve yogurda ek olarak 1 tanede kuru kayısı yedim :KK70: yokmu başlayan bana katılan :KK50::KK50:

bende bugun başladım kızlar hadi bakalım 7 gün durmak yok :KK70: inş iyi olur. zaten benim çok bi fazlam yok 4 kilo versem yeter sabah hurma ve yogurda ek olarak 1 tanede kuru kayısı yedim :KK70: yokmu başlayan bana katılan :KK50::KK50:

alışverişimi yaptım bende yarın başlıyorum
daha önce yapıp sonuç aldığım yogurt kürü ve greyfurt kürümle beraber yapıcam
hadi bakalım yarın büyük gün :)

X