Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

Bak Geshenkcim,
giderilemeyecek sorun yok bence. Ama Allah verecek evladi insana. Senin ilk denemen anladigim kadariyla.

Bak Geshenkcim,
giderilemeyecek sorun yok bence. Ama Allah verecek evladi insana. Senin ilk denemen anladigim kadariyla.

evet ilk denemem... fakat ben hiç hamile kalmadım. hiç korunmamama rağmen. 4. yılım evlendiğimin bu arada. o yüzden tedirginim yani. bende hamile kalma engelliyim anlayacağın. bide sorun yok deniliyor her ikimizdede.. yoksa tabiki verecek olan Allah ne olmazlar oluyor biliyorum eh nasipte varsa yaşayacağız yoksa yapacak bişi yok...

sen neresindensin sakarya nın geliyormusun yazları buraya.. Almanya damıydın??anlamadım cevap vermemişsin daha önce sormuştum ama.

Hemsehrim ilk denemen,dilerim bebegine kavusursunkaydirigubbakcemile5. Sakaryaya hersene gelmiyorum. Almanyadayim.
Ama sebebsizlerde sebep tüp bebek islemlerinde anlasiliyor demisti, TV de bi doktor. Ama ben olacagi kanisindayim. Positif düsün.

bak güzel haber ver insaallah bize, burada hepbirlikte sevinelim.

Günaydin Geshenk,
evet 54 Sakaryaliyim. Tedavini nerde oluyorsun insaallah Istanbulu tercih etmisindir.

Günaydin Umut10,
Bende 5 kez denedim. Olmayinca olmuyor iste. Yas 38, 10 yillik evliyim. Ama umut etmekte güzel. Olmicak diye bisey yok. Inancini yitirme.

Bak son denememi Kasim 2009 da yaptim. FSH 50,4 e firlamisti. 3 gün önce endokrinolaga hormon testleri yaptirdim adetimin 14. günü olmasina ragmen FSH 10 a düsmüstü. Bazen alternatif tipta yardimci oluyor. Sen icten yürekten iste, Allahim duyucaktir.
Ben cok ugrastim, hatta doktorum bu degerlerle bir daha denemelisin diyor ama artik hic düsünmüyorum. Allahin bir bildigi vardir diyorum. Hakkinda herzaman hayirlisini dile. Toplumu filan bosver. Sagligina bak. Hormon hormon icimiz disimiz hormon oldu. Allah kimseleri böyle ugrastirmasin.
arkadaşlar ben biraz geç girdim bu hafta çok yoğunum malum okul sonu not işleri falan bu haftadan sonra daha sık görüşürüz inşallah

geshenk seninle diğer topik te de karşılaşıyoruz aslında ben tüp bebek ten önce bitkisel tedavi istiyordum yani bu konuda fikirler almak istiyordum ama pek fikri olan yok galiba geshenk diğer topik te hikayemi sormuşsun oraya yazmıştım birde buraya yazıyorum 38 yaşındayım 11 yıllık evliyim 3 yıl korunduk.sonra miyom çıktı miyom amaliyatı oldum ameliyattan sonra yapışıklık oldu.2 yıl spiral taktılar spirali çıkarttılar tabii ameliyat yanlış yapılmış spiral 2 yıl takılmasına gerek yokmuş falan filan özetle doktor hatası ile hayatım mahvoldu.sonra tüp bebek denemesi yumurta az ve kalitesiz.ve olmadı işte .yazın o sürece katlanmayı göze alabilirsem istanbula gideceğim doktor araştırıyorum bakalım işte böyle iyi geceler yarın umarım görüşürüz.

geshenk seninle diğer topik te de karşılaşıyoruz aslında ben tüp bebek ten önce bitkisel tedavi istiyordum yani bu konuda fikirler almak istiyordum ama pek fikri olan yok galiba geshenk diğer topik te hikayemi sormuşsun oraya yazmıştım birde buraya yazıyorum 38 yaşındayım 11 yıllık evliyim 3 yıl korunduk.sonra miyom çıktı miyom amaliyatı oldum ameliyattan sonra yapışıklık oldu.2 yıl spiral taktılar spirali çıkarttılar tabii ameliyat yanlış yapılmış spiral 2 yıl takılmasına gerek yokmuş falan filan özetle doktor hatası ile hayatım mahvoldu.sonra tüp bebek denemesi yumurta az ve kalitesiz.ve olmadı işte .yazın o sürece katlanmayı göze alabilirsem istanbula gideceğim doktor araştırıyorum bakalım işte böyle iyi geceler yarın umarım görüşürüz.

ne tesadüf evet bir orada bir burada. başından hiçde yenilir yutulur şeyler geçmemiş canım yaa.. işte böylesi de çıkıyor bu doktorların. boşuna sene kaybı sana. ama olsun ümidini kaybetmek yok.bende de myom çıktı aslında ama şu an alınmasına gerek yok denildi ki rahim büyüklüğünde maşallahı var iyi beslenmiş tosuncuk bişi :))) o şekilde başladık yani tedaviye yarın kontrolüm var bakalım ne kadar büyüdüler göreceğiz. belki sende bizim oraya gelirsin.. kaç yıl ve kaç deneme sonrası bebek sahibi olanlar var. belki zanamı gelmiştir ne dersin.. Allahım gönlüne göre versin. hatta tedaviler o kadar uğraşlar artık pes edip bırakanların kendi kendine hamile kaldığını da çok duyuyoruz o yüzden bu işler hiç belli olmaz sen içini ferah tut. inşallah bir gün anne olursun canım.

ne tesadüf evet bir orada bir burada. başından hiçde yenilir yutulur şeyler geçmemiş canım yaa.. işte böylesi de çıkıyor bu doktorların. boşuna sene kaybı sana. ama olsun ümidini kaybetmek yok.bende de myom çıktı aslında ama şu an alınmasına gerek yok denildi ki rahim büyüklüğünde maşallahı var iyi beslenmiş tosuncuk bişi :))) o şekilde başladık yani tedaviye yarın kontrolüm var bakalım ne kadar büyüdüler göreceğiz. belki sende bizim oraya gelirsin.. kaç yıl ve kaç deneme sonrası bebek sahibi olanlar var. belki zanamı gelmiştir ne dersin.. Allahım gönlüne göre versin. hatta tedaviler o kadar uğraşlar artık pes edip bırakanların kendi kendine hamile kaldığını da çok duyuyoruz o yüzden bu işler hiç belli olmaz sen içini ferah tut. inşallah bir gün anne olursun canım.

çok teşekkür ediyorum canım inşallah allah isteyen herkese nasip etsin senin sonucunuda bekliyorumbenneyaptımki

Umut10 aman ck iyi arastir doktorunu, herkese teslim olma, Allah yardimcin olsun, dilerim basarili birtedavi sürecinden sonra bende hamileyim yazarsin. Sevgiler

Geshenk,
tatlim be hep doktoum iyi diyosunda, kim oldugunu hala yazmadin....hangi igneleri kullaniyorsun?

Geshenk,
tatlim be hep doktoum iyi diyosunda, kim oldugunu hala yazmadin....hangi igneleri kullaniyorsun?

BURADA OLMADIĞIN İÇİN YAZMADIM YURTDIŞINDASIN SONUÇTA.. tanımazsın diye.. Aydın ARICI doktorum duydunmu hiç?? gonal-f kullanıyorum. şu anda. sen kullanmışmıydın?? neler vermişlerdi senin tadvi sürecinde. sende sakarya nın neresindensin dedim kaç kere onu yazmadın bak :))))) hem tadvilerin neden başarısızlıkla sonuçlandıki senin ???

BURADA OLMADIĞIN İÇİN YAZMADIM YURTDIŞINDASIN SONUÇTA.. tanımazsın diye.. Aydın ARICI doktorum duydunmu hiç?? gonal-f kullanıyorum. şu anda. sen kullanmışmıydın?? neler vermişlerdi senin tadvi sürecinde. sende sakarya nın neresindensin dedim kaç kere onu yazmadın bak :))))) hem tadvilerin neden başarısızlıkla sonuçlandıki senin ???
Adapazari, ya sen? Menogon ve Puregon kullandim.Tedavilerim neden basarisizlikla sonuclandi..............Bak doktorum diyorki, biz elimizden geleni yapiyoruz ama ben sadece doktorum ISA Peygamber degilim diyor.
1.deneme (-), 2.deneme hamilelik 7 haftalik kalbi durdu. 3.deneme biyokimyasal gebelik. 4.deneme negatif 5.deneme hcg 5,2 yani sinir deger oda düstü bitti.
Bu nedemek Allah nasip etmiyo demekkiboshayallersmile

sen hangi doktorlara gittin tekrar düşünüyorsan hangi doktoru düşünürsün bana önereceğin dr varmı bilmiyorumkismile

Merhaba Umut10,
ben Türkiyede degilim, ama arkadasim Latif Küpelioglunda yaptirdi, Adapazarindan sevk ile gitti. Ve simdi cocugu 3 yasinda oldu oglu

Ama Istanbulda Semra kahraman bu iste en iyi diye biliyorum.Bi arastir. Bahcecide Enver bey de cok iyiymis. Ben TR de olsam o ikisinden birine giderim. Ama cok iyi arastir. nette bir sürü yazilar cikiyo. Bütün doktorlar hakkinda.

Hayatim benim son denemmede, artik hormon degerlerim alt üst olmustu. ocak ayindan bu yana, cörekotu yagi hapi kullaniyorum, Sabah 2 Aksam 2, Her aksam Aslan pencesi, civan percemi, coban cantasi, igde, ahududu yapragi, zaman zaman adacayi, karistirip cay olarak isiyorum, yatarken hayit hapi iciyprum FSH 50,4 e yükselmisti. 10 düstü bir hafta önce tahlil sonucumu aldim

X