Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

Canim hergün ise gidiyorum sabahlari vitaminlerimi bi güzel iciyorum, aksamlarida yemekten sonra bitki cayimi iciyorum, iste bu, hayat güzel :dance:
Seninlede yazisinca daha iyi hissediyorum

bende öyle canım mutlu oluyorum beni anlayan birinin olduğunu bilmek güzel

Ah be Umut,
inanya öyle cok yürekten diliyorumki, Allahim sana evlat versin, olumlu düsün, bukadar karamsar olma cok rica ederim

aycan yarın erken kalkacam canım uyumaya gidiyorum yarın tekrar görüşelim kendine iyi bak iyi geceler

Basina gelmeyen bilmez, ben seni yürekten anliyorum. Ama önce pozitif düsün, vücuduna sen hükmedebilirsin, sen üzüldükce, daha kötü oluyo be umut

slm...çatlatma iğnesini vurulduktan sonra kaç gün sonrasına kadar ilişki olmalı???bilen var mı???:eek:

geshenk diğer topiğe girmiyorum çok kalabalık tabiiki yaptırmak için araştırıyorum sen ilk denemen olduğu için bii-r kaç kez deneyene şaşırıyorsun galiba allah kimseyi tekrarlatmak zorunda bırakmasın ama olmayınca 3 te 5de 7 de denenir

yok neden şaşırayım o kadar çok kişiyle konuşuyoruzki farklı hikeyeler farklı tedaviler kafam karışıyor arada anlayabilmek için soruyorum. tabikide maddi manevi engelin yoksa yumurtalarının son adetine kadar denenmeli bu hepimizin en doğal hakkı.Rabbim tez zamanda emeklerimizin karşılığını versin inşallah.

Ah be Umut,
inanya öyle cok yürekten diliyorumki, Allahim sana evlat versin, olumlu düsün, bukadar karamsar olma cok rica ederim

kesinlikle katılıyorum.

Basina gelmeyen bilmez, ben seni yürekten anliyorum. Ama önce pozitif düsün, vücuduna sen hükmedebilirsin, sen üzüldükce, daha kötü oluyo be umut

üzüntü bence en büyük engel. hatta bazan düşünüyorum tamamen engelbudur diyorum sebepsiz olanlar için özelliklede o yüzden umut bak nickin gibi hiç bir zaman umudunu kaybetme. umut etmemek demek isyan etmek demek aynı zamanda verecek olan Allah ve umudun her zaman var olmalıki Yaradan dan ümit kesmiş oluruz o zaman bu mümkünmü canım.. her şeyin bir vakti zamanı var işte. bak ne tedaviler görenler var yıllar sonra kendiliğinden oluyor buna ne dersin.

slm...çatlatma iğnesini vurulduktan sonra kaç gün sonrasına kadar ilişki olmalı???bilen var mı???:eek:

canım tedavi süreçlerinde bu süreyi 13 saat sonrası gibi yapıyorlar mesela aşılamayı da öyle 13 saat sonra yapıyorlar sanırım bu sürede ilişki olmalı...

aycan seni bir ara 30 luklarda gördüm.

evet diger forumlara zaman zaman göz atiyorum, bi yenilik filan varsa, kacirmayayim diye

ay be canim, maltepe nerden geldi aklina

Son düzenleme:
aycan bu gün aktara gittim adaçayı aldım hayıt tohumu aldım hayıt hapı yokmuş sonra neyi nasıl kullanacağım kafam karıştı.hayıt tohumunu aslanpençesi çoban çantası civan perçemi bunlarla karıştırıp mı ayrı mı içiyordum

X