Çatlaklar Bio Oil??

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar çatlakların kapanması gibi bişey söz konusu değil
daha çaresi bulunamadı ki bunları boşa denemeyin
ancak gebeliğin ilk aylarında kullanılmaya başlanırsa çatlak oluşmamasına yardımcı olabilir o kadar

kıslar bugün sabah itibariyle bio oile başladım çatlaklar için gelişmeleri yazıcam inanıyorum inşALLAH faydalı olucak:)))))))
Ben 2 aydır kullanıyorum inanılmaz bir şekilde faydasını gördüm hem çatlaklarım azaldı hemde daha nemli ve pürüzsüz bir cildim oldu teşekkürler bio oil

Ben 3 tane bitirdim. Ve kafama göre kullandım düzenli değil, ama faydasını gördüm. Leke izleri, yaralar için değil de çatlakların görünümünü hafifletti

Bende beş aylık hamileyim 3 gündür kullanıyorum çatlak oluşmasın diye. Daha önce gobegimde olan yanık lekemin rengi baya açıldı yuzumdede kullanmaya karar verdim lekelere iyi gelmesini dikkate almamistim sadece çatlak oluşmaması için kullanacaktım bakalım güneş lekelerine iyi gelecek mi

Çatlaklar için aldım ama devam edemedim tembelliğimden. Elimde kalmasın diye yüzüme kullandım. 5 yıldır asla eksik etmediğim nemlendiricim. Çok kuru cildime iyi geliyor. bana sorarsanız bir etkisi yok derdim. Ama uzun süre görüşmediğim kişiler kimyasal Peeling yaptırdığımı düşünüyor. Özellikle güneş lekeleri için birebir. Gaza geldim çatlaklarda deneyeceğim. Ama devam edebilir miyim bilemiyorum.

Ben hamilelikte kullanılmıyor diye biliyorum ama..yanlısmi biliyorum bi araştır istersen selvii12

X