2014 Şubat Anneleri

selam kızlar aramıza katılanlara hoşgeldiniz diyorum. Ben sürekli üşüyorum ve uykulu halde geziyorum. Sizde durumlar nasıl? Badem, ceviz, fındık üçlemesinden hergün yemeği unutmayın..

Bu arada benim yaş 34 ve üçüncü çocuğum olacak nasipse

selam kızlar aramıza katılanlara hoşgeldiniz diyorum. Ben sürekli üşüyorum ve uykulu halde geziyorum. Sizde durumlar nasıl? Badem, ceviz, fındık üçlemesinden hergün yemeği unutmayın..

hoşbulduk
allah bağışlasın hepsinide

ben henüz ceviz olaylarına başlamadım bugün kesinleştirdim çünkü
haftaya günlük 3-4 adet cevizimi yerim :KK34::KK34::KK34:
bende şuan sadece uyuklama var sabahda mide bulantısı vardı
umarım sadece midemi üşütmüşümdür :18:

Son düzenleme:
hoşbulduk
allah bağışlasın hepsinide

ben henüz ceviz olaylarına başlamadım bugün kesinleştirdim çünkü
haftaya günlük 3-4 adet cevizimi yerim :KK34::KK34::KK34:
bende şuan sadece uyuklama var sabahda mide bulantısı vardı
umarım sadece midemi üşütmüşümdür :18:

Umarım üşütmüşsündür, kısa süreli olur, mide bulantısı çok zor iyi bilirim. Bebeklerin zihinsel gelişimi için süper üçlüden her gün yemeliyiz:KK34:

Umarım üşütmüşsündür, kısa süreli olur, mide bulantısı çok zor iyi bilirim. Bebeklerin zihinsel gelişimi için süper üçlüden her gün yemeliyiz:KK34:

evet inş. bulantımız fazla olmazda yiyebiliriz diyorum ben
sen doktora gittinmi?
ben henüz gitmedim daha 8 inde gitcem inş. kese görünecek büyüklükte olunca
bu arada oğulların çok tatlı maş.
kaçar yaşındalar şuan

evet inş. bulantımız fazla olmazda yiyebiliriz diyorum ben
sen doktora gittinmi?
ben henüz gitmedim daha 8 inde gitcem inş. kese görünecek büyüklükte olunca
bu arada oğulların çok tatlı maş.
kaçar yaşındalar şuan

ben de ayın sekizinde gitmeyi düşünüyorum, henüz erken diye düşünüyorum. Hftaya kese görünür, belki de kalp atışlarını duyabiliriz. Büyük oğlum 10, küçük oğlum da 6 yaşında ve ikisi de kardeşleri olacakları için çok heyecanlı:emir_bebek:

ben de ayın sekizinde gitmeyi düşünüyorum, henüz erken diye düşünüyorum. Hftaya kese görünür, belki de kalp atışlarını duyabiliriz. Büyük oğlum 10, küçük oğlum da 6 yaşında ve ikisi de kardeşleri olacakları için çok heyecanlı:emir_bebek:

maşallahhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar:
benim oğlumda 2008 li oda heyecanlı ama ben söylemicem bi süre belki 3 aylığa kadar saklayabilirsem tabi
evet sen belki 8.dinde gittiğinde kalp atışını bile duyarsın 7.haftada olursun çünkü

maşallahhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar:
benim oğlumda 2008 li oda heyecanlı ama ben söylemicem bi süre belki 3 aylığa kadar saklayabilirsem tabi
evet sen belki 8.dinde gittiğinde kalp atışını bile duyarsın 7.haftada olursun çünkü

Allah bağışlasn oğlunu, uzun ömürler versin, kardeşi olacağını söyleyince nasıl da sevinecektir

Ben de tam tersine yanıyorum :) Badem, ceviz, fındık, fıstık dörtlüsünü her gün yemeğe çalışıyorum.

bende aynı senin gibiyim bende eylül annesi olacaktım olmadı
bende saklayabilirsem yani bulantıdan falan çakmazlarsa 9 haftalık olana kadar kimseye sölemicem bu defa

doktorada 6 haftalıktan önce gitmicem karından görünene kadar yani
benimde sat 1 mayıs 1 mayıs gece ama 2 side diyebiliriz :KK70:
bbilim mrb canım bilmiyorum sen beni hatırladın mı ama ben seni Eylül annelerinde görmüştüm ben de boş gebelik nedeniyle yaklaşık 4 ay önce kürtaj oldum şimdi adetim gecikti inş hayırlısıyla hamileyimdir diye ümit ediyorum ben de aynı senin gibi düşünüyorum ilkinde heyecan yaptım herkese haber verdim pişman oldum şimdi bebeğin cinsiyetini görene dek kimseye söylemeyi düşünmüyorum..
İnş hakkımızda hayırlısı olur bakalım allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin...:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar
bende şubat annesiyim galiba :)))
doktorum 1 aylık dedi bugün için
bende arada kaldım ocak sonu şubat başı diyelim kısaca :)))

şubat anneleri çoğalmaya başlamış :KK9::KK9::KK9: bakalım bu listede bizde yer alabilecekmiyiz.çok güzel liste yaparım ama birkez daha kazenden konu devralırsam tanıyıp beni vermeyecek konuyu sonra hamiş kalamıyorum tekrar devrediyorum :KK50::KK50::KK50:

merhaba arkadaslar benımde 5. hafta içersi sanırım.dun dr 4 haftalık dedi ama sat 26 nisandı.ben agustosta tup bebk yaptırıcaktım ,ama rabbim nasıb etti cok denedik aşılamalar ilaçlar ama bu ay tekbir ılaçla hiç bir kontrole gitmeden kendiliğinden oldu.4 yıldı ewliyim.adet gunum birgun gecince kantesti yaptırdım yanı 5gün once 880 cıktı 5 gunde daha da artmıştır heralde .dr dun gerek yok test yapmana dedi.allah isteyen herkese verir ve tamamını gosterir inşallah.biz hala şoktayız.

X