2014 Şubat Anneleri

Semender cnm meyveli cici beben den yaptim cok seert oldu seninkidemi oyle oluyor?Blogun harika olmus un corbasinida deniycem insallah.
Benim kizimin poposu cok kotu pisik oldu sık sık yikiyorum havalandiriyorum hamaten ve kadrisim bi ilac kullaniyorum banamisin demedi neleer yapmaliyim ?

her bebek dediğiniz gibi faklı bundan sonra kafaya takmamaya çalışıcam,yasakhayal canım kızma tamam :) baktığım site yine kk bir bölümdü burdaki bebekler uçmuş bakın sizde

http://www.kadinlarkulubu.com/bebeg...-sarargel-babasi-zaman-yapmaya-baslarlar.html

maşallah annesi nazar değmesin kızına
:KK1: yaa bana çok komik geldi 2009 bebekleri ileri zekaymis o zaman.istisnalar olabilir belki ama bence sacma 4.ayda daha yeni yeni net gorup farketmeye başlıyorlar bosver canim okuma hic bunları bence

Semender cnm meyveli cici beben den yaptim cok seert oldu seninkidemi oyle oluyor?Blogun harika olmus un corbasinida deniycem insallah.Benim kizimin poposu cok kotu pisik oldu sık sık yikiyorum havalandiriyorum hamaten ve kadrisim bi ilac kullaniyorum banamisin demedi neleer yapmaliyim ?
canim dr bize trosyd adinda bir krem verdi 1 gunde gecti. dene istersen

canim bende halen regl olmadim korunmamiza ragmen cok korkuyorum..

Canim benim kizimda tontis oldugu icin dònemiyor uyudugu zaman saga dònmeye calisiyor dònemedigi icin agliyor onu zor uyutuyorum..

Canim icini ferah tut her bebek farklidirr..mesala benim kizim daha dönmeye baslamamiss ama onu yusüstü koydugumda geri geri emekliyor hersey birden olmazkii ..

Masallah zeynebee canim bizim babada öyledirrr

Aynenn ya bu sicaklar bitsede kurtulsakk kizim sicaktan uyumuyor ya klimayi dusukte acicam òyle uyucak yada onu aksamlari balkonda uyutuyorum yoksa uyumuyorr

Benimki hep yüzüstü yatıyor nerdeyse doğduğundan beri geri de donemedigi için hep aynı yatıyor sadece yatağın içinde geziniyor :KK1:
kac kilo bebgin

seftali tatli aslinda kendim de tattim neden oyle yapti anlamadm koymadim bisey done dolasa yedirdim :KK70:

muz daha hic tattirmadim cnm bidakine koyarim sagolasinn

canım tokktur ondan yapmıştır öyle benim kız uynaınca meme veriyorum öğğ yapıyo daha acıkmamış oluyo herelde salıyorum yere 15 daka oynuyo sonra gösteriyorum karşıdan atlıcak nerdeyse kucama alıncada avuclarıyla tırmalıyo agzına verene kadar yani acıkınca kıymete biner:KK34:

Semender cnm meyveli cici beben den yaptim cok seert oldu seninkidemi oyle oluyor?Blogun harika olmus un corbasinida deniycem insallah.
Benim kizimin poposu cok kotu pisik oldu sık sık yikiyorum havalandiriyorum hamaten ve kadrisim bi ilac kullaniyorum banamisin demedi neleer yapmaliyim ?

canım dogal zeytinyagı buabiliyosan yagı tavada kızdır asiti gitsin sogutup sür iyi gleir inşallah bol yıkamaya devam sıcaktan mı oldu yada bezdende olabilir çoksa bezini değiştir

Bu foto da bir an kendi kızım zannettim,cicileri bile aynı...maşallah kuzuya yaramazlıklara çok erken başlamış

:KK1:hepsi 2014 yapımı ondandır cnaım:KK1:

Anneler nasilsiniz burayi okumak aliskanlik olmus resmen tel bozukken farkettim kizim su icmeye alisti artik ama hala kasikla icmek istiyor suluk biberon istemiyor kisin organik organik yesin diye seftali kayisi vs hosafi yaptim meyvesi cok suyu az anneler kizim sadece bir kere donuyor sonra emejlemeye calisiyor az kaldi emeklmesine donmekle alakasi yok bir de gel gel deyince minik elleri acip kapatiyor bizden haberler boyle

Benimki hep yüzüstü yatıyor nerdeyse doğduğundan beri geri de donemedigi için hep aynı yatıyor sadece yatağın içinde geziniyor :KK1:
kac kilo bebgin
canim benim kizimda dogdugundan beri hep sirtüstü yatiyordu bi hafta oldu sag tarafta yatiyor bakalim ne zaman dònecekk..kizim en son 8400 gr bakalim bu ay kac kilo almis..bizim asimiz 1 eyluldee..

Anneler nasilsiniz burayi okumak aliskanlik olmus resmen tel bozukken farkettim kizim su icmeye alisti artik ama hala kasikla icmek istiyor suluk biberon istemiyor kisin organik organik yesin diye seftali kayisi vs hosafi yaptim meyvesi cok suyu az anneler kizim sadece bir kere donuyor sonra emejlemeye calisiyor az kaldi emeklmesine donmekle alakasi yok bir de gel gel deyince minik elleri acip kapatiyor bizden haberler boyle
Canim benim kizimda tam olarak dönemiyor ama geri geri emekliyorr..kizim babasinib kucagindayken gel diyorumm elini uzatiyorr..yerimm ben onlariii cok tatlidirlarr ..

Bepanthol pişik kremi kullandım ben o ilaçlar hiç işe yaramayınca, hemen geçti, sabah sürdüm akşam hiçbişeyi kalmadı vallahi. Bi dene istersen.

Kesinlikle bepanten ilk doğduğunda benim kızında ıldu hametan nivea daha iki tane daha aldım pişik kremi banamısın demedi bepantenle üç günde geçti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1210893

Yasakhayalim.buydu foto

Bunuda suan.yapiyo internet kablosunu buldu

Eki Görüntüle 1210905
Masallah kuzucuga:nazar::KK16:
kızlar anca cevap yazabildim 2 gündür giremedim nete. hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. dün çok ağladım yine. eşime dedim ki; Allah kul hakkıyla karşıma gelmeyin demiş, kul hakkı sadece birisini öldürmek demek değildir, hakkıma giriyorsun ve ben sana hakkımı helal etmiyorum ahirette alacam senden hakkımı dedim. biraz ağır konuştum. sonra hiçbirşey demeden gitti. aradan 1 saat geçti geldi özür diledi, bir daha olmayacak dedi sarıldı ne bileyim iyi gibiydi. ağırlığını koy demişsiniz, ben çok yumuşak mizaçlıyım, kafasına vur ekmeğini al türünden. kızamıyorum kimseye. sert konuşacak olsam gülerler bana emin olun böyle alıştıran da benim zaten. keşke ilk evlendiğim günlere geri dönebilseydim, o kadar çok şeyi değiştirirdim ki.. neyse bugünüme şükür, Allah dermansız dert vermesin.. bebeğimin ağzına sürekli birşeyler verme konusunda da bu gidişimzde iyi bi konuşacam ben , sen merak etme dedi. baloncuğa sormadan hiçbirşey vermeyin çocuğun ağzına diyecem dedi. konuşmak kâr etseydi zaten şimdiye kadar düzelirlerdi ama birşey olmaz deyip yine veriyorlar.. off bi büyüseydi hayırlısıyla miniğim..
Insallah duzelir canim yaa anliyorum seni insan deli oluyor biraz sert cikmak gerek biz de bayramdayken esimin ailesinde bi çay kasigi dondurma verdiler agzina kuzumun kucucuk bebek yaa ben sert tepki gosyerdim ama hemen aldim kucagima sinirli ve kesin konustum bi daha da kimse birsey vermeye çalışmadı biraz sert olmak sart mecbur ben de normalde cekinerek konusurum birden boyle çıkışınca sasirdilar napalim insan kuzusuna dayanamiyor :)

canim benim kizimda dogdugundan beri hep sirtüstü yatiyordu bi hafta oldu sag tarafta yatiyor bakalim ne zaman dònecekk..kizim en son 8400 gr bakalim bu ay kac kilo almis..bizim asimiz 1 eyluldee..

Canim benim kizimda tam olarak dönemiyor ama geri geri emekliyorr..kizim babasinib kucagindayken gel diyorumm elini uzatiyorr..yerimm ben onlariii cok tatlidirlarr ..

maşallah canım benimki biraz daha fazla seninkinden :KK17: gecen ay 9850 ydi :nazar: :nazar: ama sanki bu ay kilo verdi :KK14: ya da boya gitti bilmiyorum sütüm ilk aylardaki gb.degil yetmiyor artik :KK14: :KK14:

maşallah canım benimki biraz daha fazla seninkinden :KK17: gecen ay 9850 ydi :nazar: :nazar: ama sanki bu ay kilo verdi :KK14: ya da boya gitti bilmiyorum sütüm ilk aylardaki gb.degil yetmiyor artik :KK14: :KK14:

Masallahh bebisinee benimde eskisi gibi sutum gelmiyorr boya gitmis olabilirr..mesala benim kizim 4 aylikken 8000 gr boy 64..5 aylikken sadece 400 gr aldii boyu da 4 cm uzamistii..biz 27 subat dogumluyuz..siz hangii gun dogum yaptiniz

Masallahh bebisinee benimde eskisi gibi sutum gelmiyorr boya gitmis olabilirr..mesala benim kizim 4 aylikken 8000 gr boy 64..5 aylikken sadece 400 gr aldii boyu da 4 cm uzamistii..biz 27 subat dogumluyuz..siz hangii gun dogum yaptiniz

Bizim biraz daha önden gitmişti o aylarda geçen ay 500 gr.almıştı sadece dr.ek gıdaya başlattı ama azar azar tadımlık ama sanırım bu ay çok daha az aldı ya da hiç almadı.Benimki 10 şubat doğumlu 15 gün küvezde kaldı arayı kapattı çok şükür fazlasıyla

Bizim biraz daha önden gitmişti o aylarda geçen ay 500 gr.almıştı sadece dr.ek gıdaya başlattı ama azar azar tadımlık ama sanırım bu ay çok daha az aldı ya da hiç almadı.Benimki 10 şubat doğumlu 15 gün küvezde kaldı arayı kapattı çok şükür fazlasıyla

Canim gecmis olsun niye küvezde kaldikii..bende bu ay merak ediyorum kilo almismi diyee ben tadimlik veriyorumm ama corbalara daha gecmemisimm..

Canim gecmis olsun niye küvezde kaldikii..bende bu ay merak ediyorum kilo almismi diyee ben tadimlik veriyorumm ama corbalara daha gecmemisimm..

Ciğerlerinde su kalmıştı doğum sırasında canım ondan çok şükür geçti hepsi
Ben de sadece meyve ve yoğurt verdim haftaya kontrolümüz var bakalım ne dicek doktor ama bence artık öğün olarak verdirir

X